ספק כח EZCOOL הלך .... - עמוד 3 - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ספק כח EZCOOL הלך ....

barbone

Recommended Posts

• תגובות 43
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אוקיי יש החלטה נראה לי אלך על הG שוב תודה למומחים של HWZONE ולמשתמשים המנוסים אתם מאד עוזרים פה ;)

נ.ב לא רוצה שהשתמע מכאן שכאילו אייבורי לא מוכרים דברים טובים דווקא יש לי חווית שירות טובות מהם ואם אתם אומרים שהם לוקחים אחריות והפסיקו למכור את הספק הנ"ל (כנראה תוצאה מהביקורות כאן) אז אולי יש על מי לסמוך :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ספק 360W ביעילות GOLD מקביל ל 430 W ביעילות BRONZE. אם תראה לשניהם 30A במסילת 12V+ שהיא הכי חשובה.

הזרם ב 12V תלוי במבנה של הספק - בספקים איכותיים יותר בדרך כלל יש מסילה חזקה יותר

היעילות לא קשורה ישירות לזרם היציאה - ספק של 360w gold ו 360w bronze אם 30A יתנו 30A. מה שכן, אם אחד מהספקים הוא גנרי אז כן יש קשר מהסיבה שספקים גנריים הם בדרך כלל גם לא יעילים וגם לא נותנים את ההספק שהם אמורים לתת, אבל מבחינה חשמלית אין קשר בין הדברים

ההבדל הוא שספק ה gold יקח פחות חשמל מהשקע כשהוא נותן את אותו הספק למחשב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתאכלס ההבדל בין הCX430 לבין הG הוא 2A ב+12V

זאת אומרת שבשבילך זה 24W הבדל בעוד שהG הוא גולד שזה גם אומר שהוא מאוד איכותי.

הייתי הולך על הG בלי לחשוב פעמיים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב חברים רכשתי את הספק SEASONIC 360GS ...

קודם כל המחיר התעדכן באתר: 320 ש"ח! http://www.ivory.co.il/catalog.php?id=8930

המוכר עצמו אמר "מה זה רק 190 ש"ח??"

אמרתי לו קח את האשראי אני ממהר :P

במתח רב נסעתי לבית וחיברתי את הספק...

קודם כל עליי לציין שאיכות הגימור של הספק מאוד גבוהה...המחברים עצמם מצופים זהב ואפילו הגיעו איתו אזיקונים ועוד כמה סקוצ'ים שלא מצאתי להם שימוש.

קודם כל הוא שקטטטט והמחברים מאוד איכותיים.

אני מחבר את החשמל מדליק ו..הופ הכל עולה בחזרה :yelclap::xyxthumbs: וכרגע נראה שהכל תקין (כמובן חוץ מהדיסק שאני הולך להחליף בימים הקרובים)

המון תודה חברים :) ותודה ענקית ל ZEUS :yelclap: שהפנה אותי לראשונה לרכוש את הספק הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב חברים רכשתי את הספק SEASONIC 360GS ...

קודם כל המחיר התעדכן באתר: 320 ש"ח! http://www.ivory.co.il/catalog.php?id=8930

המוכר עצמו אמר "מה זה רק 190 ש"ח??"

אמרתי לו קח את האשראי אני ממהר :P

במתח רב נסעתי לבית וחיברתי את הספק...

קודם כל עליי לציין שאיכות הגימור של הספק מאוד גבוהה...המחברים עצמם מצופים זהב ואפילו הגיעו איתו אזיקונים ועוד כמה סקוצ'ים שלא מצאתי להם שימוש.

קודם כל הוא שקטטטט והמחברים מאוד איכותיים.

אני מחבר את החשמל מדליק ו..הופ הכל עולה בחזרה :yelclap::xyxthumbs: וכרגע נראה שהכל תקין (כמובן חוץ מהדיסק שאני הולך להחליף בימים הקרובים)

המון תודה חברים :) ותודה ענקית ל ZEUS :yelclap: שהפנה אותי לראשונה לרכוש את הספק הזה.

תחדש!

אני שמח מאוד שאתה מרוצה. אמרתי בהתחלה שצריך למהר, כי אם ב TMS הוא עולה יותר מ 300 ש"ח, אז כנראה זה סוג של טעות.

מאחל לך להנות ממנו הרבה זמן :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...