ספק כח EZCOOL הלך .... - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ספק כח EZCOOL הלך ....

barbone

Recommended Posts

אוקיי אז בהמשך לתופעות הטבע שפוקדות את המחשב שלי פתאום המחשב נכבה...

ניסיון להדלקה לא צלח...

אבל...המנורות של ההארד דיסק החיצוני עדיין דלוקה..

אבל המחשב כולו נדם...שקט מוחלט...

נתתי לו לנוח מעט...

הוצאתי מהחשמל והכנסתי...

ואז....אני רואה ניצוצות ופיצוצונים קטנים בתוך הספק..ואז...בום. החשמל בבית נפל כולו :o

מדובר בספק מחברת EZCOOL 500W..

האמת יש לי אותו שנתיים והמחשב דלוק 24/7 . עדיין נראה לי קצת אורח חיים נמוך.

ואני עוד אחד שמטפל במחשב (דואג לניקוי אבק באופן תמידי מהספק ושאר הרכיבים)

אני רק מתפלל שלא הלכו עוד רכבים בדרך...

בתקציב של 250 ש"ח חשבתי ללכת על ה http://www.corsair.com/builder-series-cx430-v2-80plus-certified-power-supply.html

2 הארדיסקים חיצוניים,אחד SATA פנימי...עוד כונן ...כ.מסך 8800GTS...שלושה מאווררים..מעבד AMD5200+ ..נראה מספיק לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 43
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

EZCOOL זה מלך הגנריים, הספק הנורא ביותר שקיים, עם הספק של האייפון המחשב שלך ירוץ טוב יותר :kopfpatsch:

קורה, תקווה שלא לקח איתו כלום, יש לך ספק לבדוק איתו?

מה החומרה במחשב?

בהתחשב בעובדה ש500W EZCOOL סחב, אז430 קורסאיר יספיק בהחלט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

EZCOOL זה מלך הגנריים, הספק הנורא ביותר שקיים, עם הספק של האייפון המחשב שלך ירוץ טוב יותר :kopfpatsch:

קורה, תקווה שלא לקח איתו כלום, יש לך ספק לבדוק איתו?

מה החומרה במחשב?

בהתחשב בעובדה ש500W EZCOOL סחב, אז430 קורסאיר יספיק בהחלט

חחחחחח...וחשבתי שזה ספק נורמלי המוכר אמר לי "זה לא ספק זה מנועעעעע". כמה הייתי תמים אז..

לצערי אין לי ספק אחר לבדוק את המצב הכללי...מתפלל שלא לקח איתו את כל העולם ואישתו כמו שמשון והפלשתים. עד יום ראשון שאני אשאר במתח ::)

דנדי23- נראה לי באמת אני אלך על הSEASONIC שמעתי עליו דברים טובים והשעות שימוש נראה מטורף לפני החישוב שלי מלך הגנריים סחב 17500 שעות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד אחד אם התקלה הקבועה של EZCOOL נכנס לסטטיסטיקה

אבל השמצתם את ה EZCOOL יותר מידי, יש כמה ספקים הרבה יותר גרועים - בראש הרשימה CIDEV אם קפיצות מתח פי 3 ממה שמותר בתקן, כשהספק חדש מהחנות ועומס של פחות מ 1/5 ממה שכתוב עליו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל השמצתם את ה EZCOOL יותר מידי, יש כמה ספקים הרבה יותר גרועים - בראש הרשימה CIDEV אם קפיצות מתח פי 3 ממה שמותר בתקן, כשהספק חדש מהחנות ועומס של פחות מ 1/5 ממה שכתוב עליו

השאלה איך חברה מכובדת כמו אייבורי מייבאת את הספקים האלה?

עוד יש כל מיני מדבקות שמציינות שהספק מוגן מפני קצרים וכדומה.

גנרי או לא גנרי הספק צריך להיות בטיחותי מספיק לשימוש בייתי. איך הכניסו דבר כזה לארץ?

אני אומר לכם בנס לא קרה לי כלום עוד הייתי עם הפנים מאחורי הספק זזתי ממש בזמן.

יש כאן סוג של מחדל אני חושב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא לא חישמל אותך ? מספיק בטיחותי מבחינתם

ההגנה שהתקן מחייב היא פיוז, אתה יכול להיות בטוח שהפיוז נשרף בספק שיש לך. אבל הפיוז לא מונע קצר, הוא נשרף אחריי שיש קצר כדיי להפסיק את הזרם לכן הוא לא ימנע ניצוצות וכדומה

המחדל נמצא אצל המשתמשים שממשיכים לקנות ספקים גנריים (למה בדיוק הם מצפים מספק ב 80 שקל ?), ובמקרה שלך מוכרים שמנסים למכור אותם בתור "ספקים טובים" (ואני מכיר מעבדה בעיר בצפון שהיתה מוכרת א ה ezcool 500w ב 200 שקל בתור "ספק איכותי", נשמע דיי דומה לתיאור שנתת כשמכרו לך אותו)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אייבורי חברה מכובדת ? תאמין לי שבקטע של מכירת מחשבים הם ימכרו לך כל מה שיכול לפעול לא משנה אם הוא בטיחותי או לא

אם הוא איכות או לא פשוט לא משנה להם הם רוצים למכור וכמה שיותר! וזה מה שמעצבן תדחפו לאנשים חלקים שאם לא זקוקים להם

אבל למה להביא להם חרא ג'נרי כזה :pissed: בכל מקרה לך על SEASONIC ספקים מעולים יש להם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איבורי כאלה ואייבורי ככה..

צריך לזכור שגם הם קוראים את הפורום הזה וזאת אחת הסיבות העיקריות למה הם לא מוכרים EZCOOL יותר.

מעניין אותי מה היה קורה אם בקושי היו משמיצים את EZCOOL, עדיין הם היו מוכרים אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסכים. יש לי EZCOOL 500 W שמחזיק כבר 4.5 שנים מחשב עם E8400, ו3 קשוחים ו HD 4870 (בהתחלה היה GTS 8800 512 MB)

נראה לי שלפותח דיון כדאי לשים לב על ספק הזה באייבורי

http://www.ivory.co.il/catalog.php?id=8930

נראה לי זה יהלום קטן שמפוספס. 5 שנים אחריות, תקן 80 + GOLD, עם 30 A ב 12V + ומה שהכי מפתיע זה המחיר שהוא רק 190 ש"ח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן סדרה G של סיסוניק היא חדשה ומעניינת. מחירים טובים ביחד עם פיצ'רים מהשוק הגבוה.

אני בעלים "גאים" של ספק ומארז EZCOOL 450W שאייבורי מכרו לי לפני 4 שנים. מאז הוא הוחלף בקורסאיר ;D

אצלי הוא מחזיק Q8300 ו-GT220, לא משהו עוצמתי, ולא הייתי רוצה לבדוק את הגבולות כמו שפותח האשכול חווה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ספק הזה קיבל ביקורות הכי גבוהות ולפי הסוקרים הוא מפוספס כי רוב הקונים הם בורים בתחום הזה וחושבים שהם צריכים מינימום 750W לכל מחשב, לכן הם מפספסים את היהלום הזה. נראה לי הוא יתאים בול גם למחשב שלי 8)

Hardware Secrets - GOLD

http://www.hardwaresecrets.com/article/Seasonic-G-550-Power-Supply-Review/1634

Jonny Guru - 9.5

http://www.jonnyguru.com/modules.php?name=NDReviews&op=Story&reid=313

אני קניתי מחשב גם באיוורי (חושב שזה ברור). עשיתי שיעורי בית ובחרתי אישית כל רכיב של המחשב שלי חוץ מ (באותה תקופה לא קראתי את הפורום הזה ולא ידעתי על חשיבות של הספק). עכשיו פשוט מעניין לי כמה הוא יחזיק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע, יש לך 4870, זה כרטיס שרעב לחשמל, הייתי הולך על מינימום 500W.

הזכרת לי את בן דוד שלי (בן 36 :smile1: ) שהיה לו כרטיס כמו שלך וקנה לו ספק 700W של והספק נשרף (כנראה דפקט בספק, בלי קשר לכרטיס) ואז הוא קנה 750W גם של .

את המפרט הבא שלו, כבר אני עזרתי לו להרכיב. :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מניח שאם EZCOOL 500W עם יעילות של מקסימום 70% מחזיק מחשב שלי אז 30A במסילת 12V + של SEASONIC יספיק. המעבד שלי לא ב OC.

דרך אגב, נראה לי שרצוי להזדרז עם הקנייה, כי זה או טעות באתר של אייבורי או מבצע היכרות, כי באתר של TMS שידוע להיות ידידותי במחירים שלו אותו ספק עולה 365 ש"ח ואפילו ב הוא מופיע עם מחיר של $60

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...