גלישה איטית באייפד 4 דרך גלקסי S3 וגולן טלקום - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

גלישה איטית באייפד 4 דרך גלקסי S3 וגולן טלקום

Splashy

Recommended Posts

יש לי 4 גרסת ה-Wifi. בבית יש לי רשת אלחוטית והכל עובד מצויין.

מחוץ לבית אני מפעילה Wifi Hotspot בגלקסי S3 עם סים של ומתחברת לאייפד דרך Wifi.

מהירות החיבור ב-tethering מאוד איטית והרבה פעמים עמודים לא נטענים ומתקבלת הודעת שגיאה.

האם זו בעיה בגולן טלקום או בגלקסי?

אני מניחה שזו לא בעיה באייפד כי ברשת האלחוטית שלי בבית עם הראוטר שלי זה עובד מצויין.

אודה לכל עצה. תודה מראש לעוזרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שהנחת - סביר שהמהירות הנמוכה היא השירות של גולן.

יש לך 2 ברירות -

- להתקשר לגולן ולברר מולם מה הסיבה לתקלה (הייתי באותה הזדמנות מנסה לשתף עם לביקורת)

- לנסות סים של חברה סלולרית אחרת, ולעבור אליה במקרה הגרוע.

אם את בתוכנית ללא התחייבות (9 שח לחודש) התוכנית של 012 מובייל, עדיפה עבורך.

אם אתה בתוכנית ללא הגבלה, הייתי בודק את המתחרות האחרות בשוק ומעדיף לשלם במקרה הגרוע עוד כ-10 שקלים לחודש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ביצעתי בדיקת Speedtest בשני המכשירים ויש הבדל בין המכשירים, באייפד זה יותר איטי בהפרש משמעותי.

ביצעתי באייפד Reset Network Settings וזה השתפר קצת אבל עדיין יש הבדל משמעותי.

מה יכולה להיות הסיבה? בבדיקת מהירות ברשת האלחוטית שלי האייפד מקבל כ-10 מגה לשנייה שזה טוב משמעותית מה-1 מגה לשנייה שהוא מקבל מגולן אבל עדיין זה פחות ממהירות הרשת הביתית שלי (50 מגה), אם זה משנה משהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא חושב שהבעיה היא אצל גולן. אצלי יש בעיה דומה שקרתה לי בחו"ל כאשר השתמשתי בסים מקומי לגלישה. כאשר אני יוצר hotspot בגלאקסי 1 ומתחבר עם אייפוד טאץ' 4, המהירות באייפוד נמוכה בהרבה מהמהירות בגלישה ישירה דרך הגלאקסי.

לצערי אני לא יודע בדיוק מה פשר הבעיה, אבל גם שמתי לב שאם אני שם סיסמא של WPA2 ל hotspot של הגלאקסי, האייפוד לא מצליח להתחבר אלא רק אם הרשת פתוחה, אז ייתכן שיש בעיית תאימות מסוימת בין השניים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא חושב שהבעיה היא אצל גולן. אצלי יש בעיה דומה שקרתה לי בחו"ל כאשר השתמשתי בסים מקומי לגלישה. כאשר אני יוצר hotspot בגלאקסי 1 ומתחבר עם אייפוד טאץ' 4, המהירות באייפוד נמוכה בהרבה מהמהירות בגלישה ישירה דרך הגלאקסי.

לצערי אני לא יודע בדיוק מה פשר הבעיה, אבל גם שמתי לב שאם אני שם סיסמא של WPA2 ל hotspot של הגלאקסי, האייפוד לא מצליח להתחבר אלא רק אם הרשת פתוחה, אז ייתכן שיש בעיית תאימות מסוימת בין השניים.

ביטלתי את הסיסמה, השארתי את הרשת פתוחה והפעלתי access control שרק האייפד יוכל להתחבר ויש קצת שיפור, אם כי עדיין זה לא מגיע למהירות שהגלקסי S3 מגיע אליה. בכל מקרה תודה, זה עזר קצת. באמת מעניין איך זה עובד עם .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חוץ מהמחיר של המכשירים האלו (אני חושב שאפשר למצוא משהו זול יותר) את תצתרכי להוציא את הסים מהטלפון שלך ולהכניס לשם, מה שאומר שלא תוכלי לקבל ולהוציא שיחות בזמן השימוש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עדיין חושב שזה לא קשור לאייפד עצמו. (ואפשר להוכיח את זה אם את מצליחה לגלוש ברשת אחרת במהירות טובה)

הניחוש הראשון שלי הוא שזה עדיין קשור לטטרינג, ועוד סיבה שיכולה להיות היא שהגלקסי הוא פשוט הוטספוט גרוע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כלומר יכול להיות שגולן מאטה את מהירות החיבור דרך tethering? או שהבעיה בגלקסי שהוא לא hotspot מוצלח.

מה אתה מציע לי לעשות?

אגב גם אני חושבת שהבעיה לא באייפד, הורדתי את תוכנת בדיקת המהירות הרשמית של Speedtest.net ובדקתי מהירות ברשת הביתית שלי (VDSL 50 Mbps) והאייפד קיבל 20 Mbps. הלפטופ שלי קיבל "רק" 16 Mbps.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...