להפסיק לדבר - להתחיל לעשות!!!! - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

להפסיק לדבר - להתחיל לעשות!!!!

yirmi_opp

Recommended Posts

פה זה לא המקום לפרסם דעות פוליטיות, אפילו שזה פורום כללי.

סליחה, למה לא?

חוץ מזה שאני מקווה שאין בפורום עוד הרבה אנשים עם דעות כמו שלך, כי אני יודע בדיוק מהן.

אז ספר לי מהם, כי לא הבנתי לאיזה צד הוא

אני אספר לך, למרות שאולי הוא ספציפית לא כזה ולא הייתי צריך להכליל - בכל מקרה, הוא מתנחל (לפי האתר).

אני רוצה להגיד לך שכל המתנחלים שלומדים איתי ואלה שהכרתי מחוץ לביה"ס, ויש הרבה כאלה, יכולים ללא היסוס להרביץ לילד ערבי קטן, והם עושים את זה בתמיכת הוריהם. אחרי זה הם הולכים ומציגים את עצמם כקורבנות של הערבים. אבל אתה יודע מה - אין לי כוח לפוליטיקה ואני לא אחזור לת'רד הזה יותר.

"ילד ערבי קטן " - בטח גם תמים ומסכן שרוצה לשתות חלב .

"ואני לא אחזור לת'רד הזה יותר." - איזה באסה ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 78
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

דבר ראשון - אני מצטערת על התגובה הקודמת התוקפנית...פשוט זה העלה את חמתי....

דבר שני - מצבם של המתנחלים בארצנו יותר טוב מהערבים בגלל סיבה אחת....אנחנו הצלחנו לעשות משהו עם המדינה הזאת (למרות שאני מאמינה שקיימים אנשים שיחלקו על דעתי)....אני מתארת לעצמי איך הארץ הייתה נראת אם הערבים היו מקבלים את המדינה ולא אנחנו....

זו בטח הייתה איזו שממה לא מפותחת....

אז מה לעשות שאנחנו מה שאנחנו בזכות מה שעשינו....אז נכון - אנחנו בכלל לא מסכנים לידם....אבל זה באשמתם (שהם לא השכילו להעלות את רמת החיים שלהם) ולא באשמתנו....

חוץ מזה - מטרתה של ארץ היא לדאוג לאזרחיה לראשונה ולא לערבים....שהשלטון שלהם ידאג להם (YE...RIGHT)...

לא רוצה לזלזל בדוקטורית למזרחנות

אבל מאיפה את יודעת? כי האבא ואמא הנאורים שלך לימדו אותך שאמריקה עושים דברים טובים ומכוניות יפות

וערבים רוכבים על גמל ומשחקים שש-בש?

איזה יש לך פה? מגדלים ילדים בסביבה גזענית (את ההוכחה החיה) עיתונים שמתחילים להראות קומוניסטיים יותר מתמיד (מעריב וגם קצת ידיעות)

פשעי מלחמה

אזרחים סוג א וסוג ב (תעודת זהות כתומה?)

יש עולים חדשים שפה שבוע, כבר הם שונאים את כל הערבים ומקבלים זכות הצבעה

אז אחלה , יצרנו לעצמנו את כל הבעיות ולמדנו להאשים אנשים אחרים

אחלה , המצאנו את הICQ. זה פיתוח?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

או.קיי......מס' תגובות.....

1. "כי האבא ואמא הנאורים שלך "....

אל תערב את ההורים שלי בזה.... :pissed:

2. "מגדלים ילדים בסביבה גזענית (את ההוכחה החיה)"....

יופי - תערוך עליי ניסוי או משהו.... :jump:

3. "זה פיתוח?"....

למה הערבים התפתחו יותר טוב? אני לא אמרתי שאנחנו המדינה הכי מפותחת וכאלה...אבל מה לעשות - אל תשכח שהמדינה שלנו לא קיימת פה תחת שלטוננו מאז ומעולם....ואנחנו עדיין יותר מפותחים מהערבים....

חוץ מזה - לפחות תלמד להעריך את מה שיש לך.....אם היית חי תחת שלטון ערבי - אפילו את המחשב הכי מסכן לא היית זוכה לקבל כדי להגיב בפורום הזה....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח ^Rockford

תשמעו קצת את Enigma - Child In Us

תאמינו לי, זה מדהים.

אחד מהדברים שנשמע באביב 2003 ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל מאיפה את יודעת? כי האבא ואמא הנאורים שלך לימדו אותך שאמריקה עושים דברים טובים ומכוניות יפות

איזה יש לך פה? מגדלים ילדים בסביבה גזענית (את ההוכחה החיה) עיתונים שמתחילים להראות קומוניסטיים יותר מתמיד (מעריב וגם קצת ידיעות)

פשעי מלחמה

את הפיתוח הערבי אתה יכול לראות בקלות, מדינות ערביות עשירות מאוד (ערב הסעודית למשל),

שיש להם פוטנציאל עצום נראות כמו עזה.

למה אתה חושב שהעולים שונאים את הערבים?

הם באים מנקודת מבט אוביקטיבית ורואים שהערבים מנסים להרוג אותנו,

אז מה אתם רוצה שהם יתנדבו לטובתם?

וכל אלה שמבלבלים את השכל על הפגיעה בכבוד הערבים, זכות זו עומדת הרבה מאחרי הזכות שלנו

לחיים, אז זה שבודקים להם אפילו את התחתונים- אם זה יכול להציל חיים זה בסדר,

אם אין לנו את החיים לא נוכל לקיים את הזכויות האחרות.

וקרו עשרות פעמים שערבים הבריחו בכל מקום אפשרי חומרי חבלה, אז

אם הם הכניסו את עצמם לבוץ הזה שיוכלו את הפירות שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח ^Rockford

פשעי מלחמה

את הפיתוח הערבי אתה יכול לראות בקלות, מדינות ערביות עשירות מאוד (ערב הסעודית למשל),

שיש להם פוטנציאל גדול נראות כמו עזה.

למה אתה חושב שהעולים שונאים את הערבים?

הם באים מנקודת מבט אוביקטיבית ורואים שהערבים מנסים להרוג אותנו,

אז מה אתם רוצה שהם יתנדבו לטובתם?

וכל אלה שמבלבלים את השכל על הפגיעה בכבוד הערבים, זכות זו עומדת הרבה מאחרי הזכות שלנו

לחיים, אז זה שבודקים להם אפילו את התחתונים- אם זה יכול להציל חיים זה בסדר,

אם אין לנו את החיים לא נוכל לקיים את הזכויות האחרות.

וקרו עשרות פעמים שערבים הבריחו בכל מקום אפשרי חומרי חבלה, אז

אם הם הכניסו את עצמם לבוץ הזה שיוכלו את הפירות שלו.

בדיוק!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדאוג לאזרחים זוהי מטרתה של כל מדינה דמוקרטית, אבל משום מה, במדינות המערביות, הדאגה למגזרים קטנים באוכלוסיה לא באה בשום אופן על חשבונם של שאר האזרחים!!

למה לעזאזל המדינה צריכה לשלם מיליארדים כל שנה לחרדים (שמהווים פחות משליש מאוכלוסיית ישראל) בעוד מפעלים נסגרים בכל הארץ ומאות אנשים מאבדים את עבודתם כל חודש?

למה המדינה צריכה לממן את המתנחלים ולאבטח אותם, כשהם עוברים על חוקי מלחמה בינלאומיים בעצם שהייתם בשטחים הכבושים?? ואחרי זה, הם עוד באים בדרישות וטוענים שהממשלה מפקירה אותם!

אם זה היה תלוי בי, הייתי מעיף אותם מכל הבתים היפים שלהם עם הגינה הצמודה ומיישב אותם בנגב, זה אזור שבאמת מצריך פיתוח!

Mini גבר אני מעריץ אותך !

הוצאת לי את המילים מהפה!!! כל מילה מלימיליאן!

תמשיך ככה...אתה מביא הרבה כבוד למגזר החילוני.

קבל ח"ח. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל דן אתה צודק!

צריך לפנות את המתנחלים לישר את כל האזור באמצעות פצצות וואקוםולהחזיר את המתנחלים

ולכל יפי הנפש אם אתם הייתם רואים את "פיגוע התלמידים" בעפולה ב94 וראיתם חלקי גופות ויהודים מתבוססים בדמם כאשר הם לא הגיעו עדיין לגיל 18 ז"א לא היו בצה"ל ולא פגעו בערבים מתפוצצים מול העיינים שלכם הייתם סותמים את חורי הג'יפה שלכם בורחים לפינה ושותקים!

אני מאמין בהשכם לצאת לקראת הבא להורגך וע"פי דעתי יש לראות הכל ערבי עויין!

הם מהווים גיס חמישי בארצנו! ואני לא רוצה יום אחד להתעורר לקולות מואזין

וד"א ההערה על הורי העולים אם ברצונך להעיר אותה תעיר אותה מול פני אבא שלי שחטף פצמ"ר

ברוסיה חינכו תמיד שהיהודי העשיר והנצלן חי על חשבון הערבי העני והעמל כאשר הגעתי לארץ וראיתי וילות של 6 קומות שיש לכל ערבי וזה שיהודים גרים בדירות 3-4 חדר עלובות במקרה הטוב אז הוונתי שהחינוך שם קצת רקוב

אם אתה כל כך ערביסט (פרו-ערבי) לך תגור ביחד עם שריד ביילין ומתרוממים אחרים בעזה נראה כמה זמן תשרוד!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי אחד אחד

אה

בגלל שאתה ראית פיגוע

אז מוות לערבים?

אני בכלל לא אתייחס לשאר מה שאמרת, אתה בדיוק כמו אלה שהצדיקו את הנאצים

שהיהודי העשיר והנצלן חי על חשבון הערבי העני והעמל כאשר הגעתי לארץ וראיתי וילות של 6 קומות שיש לכל ערבי וזה שיהודים גרים בדירות 3-4 חדר עלובות במקרה הטוב אז הוונתי שהחינוך שם קצת רקוב

בקשר לשמעון

הלוואי שהיו מחפשים להם בתחתונים, באמת!

אני אתן לך דוגמא שכנראה שגם שמעת עליה

לא חיפשנו בתחתונים לאף צלם איטלקי

לא חיפשנו בתחתונים ל5 פלסטינאים שישבו בחדר (ולא תכננו פיגוע ולא נעליים)

ירינו בהם, מרחוק, עם קטלני במיוחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי אחד אחד

אה

בגלל שאתה ראית פיגוע

אז מוות לערבים?

אני בכלל לא אתייחס לשאר מה שאמרת, אתה בדיוק כמו אלה שהצדיקו את הנאצים

שהיהודי העשיר והנצלן חי על חשבון הערבי העני והעמל כאשר הגעתי לארץ וראיתי וילות של 6 קומות שיש לכל ערבי וזה שיהודים גרים בדירות 3-4 חדר עלובות במקרה הטוב אז הוונתי שהחינוך שם קצת רקוב

בקשר לשמעון

הלוואי שהיו מחפשים להם בתחתונים, באמת!

אני אתן לך דוגמא שכנראה שגם שמעת עליה

לא חיפשנו בתחתונים לאף צלם איטלקי

לא חיפשנו בתחתונים ל5 פלסטינאים שישבו בחדר (ולא תכננו פיגוע ולא נעליים)

ירינו בהם, מרחוק, עם קטלני במיוחד.

וקלצ'ניקוב הוא לא קטלני נכון? זה רובה פיינטבול? אה אני יודע כל מה שמראים בטלויזה זה לסרטים הוא סתם עושה רעש ומוציא רשף נכון? ומטען הוא סתם MAKEBELIVE נכון? ומרגמה 80? ומרגמה 120? שבכלל נחשבת כבר לארטילריה קלה

תפסיק לזבל בשכל אתה חושב שהם טובים ואנחנו לא? תזדיין לשם ותישאר שם ופטור אותנו מהאיוולות שלך

אמרתי שכך לימד החינוך בברה"מ אני אמרתי את זה בסרקסטיות אה נכון אתה מטומתם מכדי להבין את המילה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברה , דיברו כאן על ערב הסעודית ובכן מספר מילים משפטים על ערב הסעודית ...

המדינה מלאה בשבטים נוודים שודדי דרכים , חמולות בדואיות מסוכנות !!! ....

אחת המדינות הכי מושחטות בעולם הערבי בזכות ארה"ב .

כן כן ארה"ב מחזיקה את האמירים ושייחים ע"מ שתהיה להם דריסת רגל באחת העתודות נפט הגדולה בעולם .

כנ"ל לגבי בחריין , קטר , כוויות וכ....

אז כשאומרים שערב הסעודית מפותחת במידת מה .... הכל בזכות האינטרסים של ארה"ב .

העובדה היא שלערב הסעודית אין תמיכה מכיוון אירן , עיראק , לוב , ובקושי סוריה .

אז תגידו תודה שערב הסעודית כזאת כמו שהיא עכשיו ולא אחרת!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדאוג לאזרחים זוהי מטרתה של כל מדינה דמוקרטית, אבל משום מה, במדינות המערביות, הדאגה למגזרים קטנים באוכלוסיה לא באה בשום אופן על חשבונם של שאר האזרחים!!

למה לעזאזל המדינה צריכה לשלם מיליארדים כל שנה לחרדים (שמהווים פחות משליש מאוכלוסיית ישראל) בעוד מפעלים נסגרים בכל הארץ ומאות אנשים מאבדים את עבודתם כל חודש?

למה המדינה צריכה לממן את המתנחלים ולאבטח אותם, כשהם עוברים על חוקי מלחמה בינלאומיים בעצם שהייתם בשטחים הכבושים?? ואחרי זה, הם עוד באים בדרישות וטוענים שהממשלה מפקירה אותם!

אם זה היה תלוי בי, הייתי מעיף אותם מכל הבתים היפים שלהם עם הגינה הצמודה ומיישב אותם בנגב, זה אזור שבאמת מצריך פיתוח!

Mini גבר אני מעריץ אותך !

הוצאת לי את המילים מהפה!!! כל מילה מלימיליאן!

תמשיך ככה...אתה מביא הרבה כבוד למגזר החילוני.

קבל ח"ח. :)

לכל אילו שמדברים על חוקי מלחמה , מי הדיוק מנהל פה חוקי מלחמה , מה רק צד אחד אמור לשנן את חוקי המלחמה ...

מה בדיוק מתנוסס מעל פקודות בצה"ל ??? "דגל שחור" מי שם אותו ???

איזה דגל שחור ואיזה בטיח ???

הפלסטינאים מזמן איבדו צלם אנוש - כשהם רצחו את מוחמד אדורה - הילד המפורסם מאחורי החבית .

כשהם ביצעו לינ'ץ אכזרי בחיילים ....

כשהם לא חסים על בני ערובה !!!!

כשהם רוצחים ילדים קטנים במערה במדבר יהודה ....(אפילו אם הם ילדי מתנחלים , כן כן שימו לב לניואנס הקטן !!! )

יורים בתנוקות בכוונה תחילה (ותבדילו בן תאונה לכוונה תחילה !!!!)

אז על איזה חוקי מלחמה אתם מדברים !!!!?????

לפני שאתם מדברים שטויות אוליי כדאי לחזור אחורה ולחשוב היטב לפני שאתם מדברים .

אנחנו במזרח התיכון ולא בבלגיה , זכרו זאת !!!!

נ.ב לא כוון לכתב המצוטט .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהקשר הזה אני מסכים אתך, אבל אין ברירה כשיש לחרדים מעל 20 מנדטים וכל מי שניסה נפל כי את החרדים מעניין רק כסף.

א-הממשלה שלחה אותם לשם ושם הם הקימו את חייהם, בלי ההתנחלויות המשא ומתן לשלום היה הרבה יותר קשה כי נקודת הפתיחה הייתה הבקעה וירושלים.

ב-המתנחלים אומרים בעצמם שיוציאו את הצבא והם יפתרו לבד את הבעיה בכבישים והבתים שלהם.

ג-הערבים רוצים אותך בים. והם לא יתפשרו על כלום עד שהם לא ישמידו אותך, ככל שתקדים להבין את זה תחסוך גופות.

ד-לנו אין מקום אחר בכל מקום שהיינו בו לפני שהייתה לנו מדינה הרגו אותנו, זה או אנחנו או הם...אין עם כזה "פלסטינאים" זו המצאה של ה-50 שנה האחרונות. בירדן בכל מקרה יש 70% "פלסטינאים" ובמוקדם או במאוחר השילטון יפול ואז תהיה לנו מדינה פלסטינאית משני צידי הירדן

עם ערוץ העברת מעירק ואיראן דרך היבשה במשאיות, במצב כזה לא יעופו פה קסאמים מרגמות ומתאבדים אלא פצצות מלוכלכות שיכולות לגמור על כמה אלפים במכה ולא אחדות או עשרות.

ה-הם לא רוצים שלום...כי אם הם היו רוצים היה להם את ברק שהיה מוכן לתת להם הכל והם עדיין בחרו במלחמה.

ו-אז שיאכלו מה שהם בישלו!!!!!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...