להפסיק לדבר - להתחיל לעשות!!!! - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

להפסיק לדבר - להתחיל לעשות!!!!

yirmi_opp

Recommended Posts

• תגובות 78
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

"אך רוצים אנו להבהיר, שבניגוד גמור לשכנינו, לנו אין מדינה אחרת ונראה שאם הנוער לא ייטול את המשימה החשובה ביותר ויצעד בראש המחנה, לא ייראה האור בקצה המנהרה, ובעוד 50 שנה יקום דור שיאמר:

"מדוע לא קם אף אחד ועשה משהו?!"

"

קודם כל זה נראה כאילו מועצת התלמידים של בי"ס יסודי כתבה את זה

דבר שני זאת תנועה שמסכימה לאחד את כולם מסביב לימין

דבר שלישי העם שם לא כולל את ערביי ישראל

דבר רביעי

ככה גם אמרו כל אלה שהביאו מכות להיפים בשנות ה60

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פה זה לא המקום לפרסם דעות פוליטיות, אפילו שזה פורום כללי.

חוץ מזה שאני מקווה שאין בפורום עוד הרבה אנשים עם דעות כמו שלך, כי אני יודע בדיוק מהן.

שלום ולא להתראות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סליחה, למה לא?

חוץ מזה שאני מקווה שאין בפורום עוד הרבה אנשים עם דעות כמו שלך, כי אני יודע בדיוק מהן.

אז ספר לי מהם, כי לא הבנתי לאיזה צד הוא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סליחה, למה לא?

אז ספר לי מהם, כי לא הבנתי לאיזה צד הוא

אני אספר לך, למרות שאולי הוא ספציפית לא כזה ולא הייתי צריך להכליל - בכל מקרה, הוא מתנחל (לפי האתר).

אני רוצה להגיד לך שכל המתנחלים שלומדים איתי ואלה שהכרתי מחוץ לביה"ס, ויש הרבה כאלה, יכולים ללא היסוס להרביץ לילד ערבי קטן, והם עושים את זה בתמיכת הוריהם. אחרי זה הם הולכים ומציגים את עצמם כקורבנות של הערבים. אבל אתה יודע מה - אין לי כוח לפוליטיקה ואני לא אחזור לת'רד הזה יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לעזעזאל - במי אתה תומך? בנו או בערבים?

מצטערת (בד"כ אני לא פוסלת ככה דעות של אנשים - אבל כאן אני פשוט חייבת)...אבל אין דבר יותר מטומטם מיהודי שמנסה להגן על הערבים ועל הזכויות שלהם...רואים שפשוט אף פעם הסיכסוך לא הזיז לך יותר מדי....אם אתה דואג לילדים שלהם.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מבקש שתנהלו ויכוח ענייני...ולהשתמש בבקשה בשפה יפה יותר. ללא כינויים וברכות.

תנו סיבות והסברים לעניין. זה ממש לא לעניין לנבל את הפה...

המטרה היא לשמור על ויכוח ברמה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח ^Rockford

גם הקיבוצים והמושבים, כבר אין בהם צורך.

חוץ ממלפפונים חמוצים וחומוסים, הם לא מביאים שום תועלת חוץ מלעשוק עוד את מה שאין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, הבטחתי שאני לא חוזר, אך בכל זאת:

אין פה תמיכה ביהודי או ערבי, יש פה תמיכה במי שצודק, וזה לא אנחנו ולא הערבים: שני הצדדים טפשים כי אחרת המצב היה שונה. בכל מקרה - רוב הערבים, כולל הישראלים, סובלים הרבה יותר מ"המתנחלים המסכנים", והם בכלל נשלטים ע"י הרשות וארגוני הטרור כך שהם לא יכולים להגיד כלום. והפעולות של צה"ל ברמאללה? למרות מה שהם אומרים, אבא של חבר שלי שהוא אל"מ בצבא אומר השתוצאות של הפעולות אפסיות ואף מבוקש "כבד" לא נתפס. כך גם אומרים בשקט בעיתונים.

אז תחשבו על זה :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון - אני מצטערת על התגובה הקודמת התוקפנית...פשוט זה העלה את חמתי....

דבר שני - מצבם של המתנחלים בארצנו יותר טוב מהערבים בגלל סיבה אחת....אנחנו הצלחנו לעשות משהו עם המדינה הזאת (למרות שאני מאמינה שקיימים אנשים שיחלקו על דעתי)....אני מתארת לעצמי איך הארץ הייתה נראת אם הערבים היו מקבלים את המדינה ולא אנחנו....

זו בטח הייתה איזו שממה לא מפותחת....

אז מה לעשות שאנחנו מה שאנחנו בזכות מה שעשינו....אז נכון - אנחנו בכלל לא מסכנים לידם....אבל זה באשמתם (שהם לא השכילו להעלות את רמת החיים שלהם) ולא באשמתנו....

חוץ מזה - מטרתה של ארץ היא לדאוג לאזרחיה לראשונה ולא לערבים....שהשלטון שלהם ידאג להם (YE...RIGHT)...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדאוג לאזרחים זוהי מטרתה של כל מדינה דמוקרטית, אבל משום מה, במדינות המערביות, הדאגה למגזרים קטנים באוכלוסיה לא באה בשום אופן על חשבונם של שאר האזרחים!!

למה לעזאזל המדינה צריכה לשלם מיליארדים כל שנה לחרדים (שמהווים פחות משליש מאוכלוסיית ישראל) בעוד מפעלים נסגרים בכל הארץ ומאות אנשים מאבדים את עבודתם כל חודש?

למה המדינה צריכה לממן את המתנחלים ולאבטח אותם, כשהם עוברים על חוקי מלחמה בינלאומיים בעצם שהייתם בשטחים הכבושים?? ואחרי זה, הם עוד באים בדרישות וטוענים שהממשלה מפקירה אותם!

אם זה היה תלוי בי, הייתי מעיף אותם מכל הבתים היפים שלהם עם הגינה הצמודה ומיישב אותם בנגב, זה אזור שבאמת מצריך פיתוח!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...