יצא עדכון קושחה 040H לכונני C400 ו-M4. (כל הפרטים!) - עמוד 9 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יצא עדכון קושחה 040H לכונני C400 ו-M4. (כל הפרטים!)

OR2OOO

האם עדכנת לקושחה החדשה?  

1158 הצבעות

1. 1. האם עדכנת לקושחה החדשה?

• כן.
    • אני יעדכן, אבל לא עכשיו.
    • לא נראה לי אני מעדיף את 000F.
    • לא.
    • לא ואני לא מתכוון לעדכן.
      0

Recommended Posts

מילה לא הצלחתי להבין!

חחחחח.

אני רוצה לעדכן קשוחה מה אני עושה ומה אני מוריד?

למה אני לא מוצא את זה.

הפנו אותי לפה חשבתי שהיה יותר פשוט אני רוצה רק לעדכן את הקשוחה לגבי ההתקנה אני יחפש משהוא עם SKYP שמוכן לעזור לי לשנות את ההגדרות בביוס כי יש לי ביוס של פטאלתי שהוא לפעמים נהפך למסובך ולא מובן.

אז הורדתי לווינדוס את העדכון התקנתי והכל עבר חלק מה זה לא קיים יותר?

תעזרו לי בבקשה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 138
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

נכנסים לביוס ומשנים את ה-SATA MODE ל-AHCI (כברירת מחדל הוא על IDE).

הבנתי שיש לך C400. תוריד את זה (אולי תצטרך להירשם), לאחר מכאן תצרוף אותו על דיסק (CD/DVD) או DOK, תעלה מימנו BOOT תאשר את התנאים וזהו.

בהתקנת WIN אתה יכול לבחור כונן, תבחר את ה-.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את הקובץ מהקישור ששלחתי לך...

מה הכוונה שהמחשב פתוח? אז איך ציפת לעשות את זה, שהוא כבוי? :lol:

הכוונה היא להתקין את זה מחוץ למערכת ההפעלה, להעלות את הקובץ דרך מדיה חיצונית בזמן ה-BOOT.

אתה צריך לרדת קצת בעמוד עד שתגיע ל-"C400 Rev. 040H Bootable Media Firmware Update".

הנה: http://www.micron.com/my/sla-agreement?did=%7B2C829922-686C-4A62-91CE-9BD1FFB6D1B3%7D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי פשוט מתחתי תRAR לחצתי על הקובץ וזה עשה כבר לבד תעדכון כמו הקודם שהיה אני לא מבין למה אמרתה לי לקחת DOK או לצרוב דיסק.

חיברתי הכל ועכשיו מופיע לי בעייה אחרת +חלונות כחולים אבל זה כבר בעייה שאני חושב שזה לפורום לוחות אם.

תודה על העזרה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הורדתי את השמאלי של הWIN7 יש שמה גם לWIN8 וMAC וWIN ביחד.

אני אישית הלכתי על הWIN7.

כמובן אחרי שקראתי הכל וזה הסביר שהM4 וC4 אותו דבר לגמרי והם סתם גירסה שניסתה לעשות עוד כסף עם שם שונה ורק מי שקנה אותה יכל לדעת שהם זהים.

בקיצור הינה הקישור.

http://www.crucial.com/support/firmware.aspx

בקרוב אני פה את ההודעה שכתבתי ממזמן ועזרתה לי בה אז עם השיפורים לSSD וכל מיני כאלה כי שמה זה כבר מסודר(:.

תודה רבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא יכול לעבוד, זאת קושחה ל-C400 וזו ל-M4 ידוע שהתקנת קושחה של אחד הכוננים (C400/M4) על הכונן השני לא עובדת.

זה שהם זהים לא אומר שהכל זהה (בעיקר ברישום שלו למערכת ההפעלה), יש סיבה שהמערכת מזהה כונן כ-C400 ולא M4 ולהפך.

כמובן אחרי שקראתי הכל וזה הסביר שהM4 וC4 אותו דבר לגמרי והם סתם גירסה שניסתה לעשות עוד כסף עם שם שונה ורק מי שקנה אותה יכל לדעת שהם זהים.

זו לא גרסה שניסת לעשות להם עוד כסף, זאת (C400) גרסה שיועדה לארגונים ולא ללקוח הפרטי לו יודע ה-M4. רוב הפורום יודע שהם זהים, זה היה הדיבור בזמן הקנייה הקבוצתית לכן חלק הסכימו לקבלו במקום ה-M4.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא שמתי לב להבדלים בכונן.

התייחסתי לעניין התקנה של הוינדוס לעומת ההתקנה מBOOT.

עדכון:

ניסיתי שוב לעדכן עם התוכנת וינדוס, והעברתי(באופן זמני כמובן) לIDE בביוס.

העדכון הצליח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי C4 ואני כבר מעלה תמונה פשוט יש לי בעייה עם משהוא במחשב אתם מוזמנים להכנס לפורם לוחות אם ולעזור.

צריך לעשות ריסט למחשב כי ניתקתי הכל...

עריכה:

הינה התמונה תגידו לי עם זה טוב..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...