יצא עדכון קושחה 040H לכונני C400 ו-M4. (כל הפרטים!) - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יצא עדכון קושחה 040H לכונני C400 ו-M4. (כל הפרטים!)

OR2OOO

האם עדכנת לקושחה החדשה?  

1158 הצבעות

1. 1. האם עדכנת לקושחה החדשה?

• כן.
    • אני יעדכן, אבל לא עכשיו.
    • לא נראה לי אני מעדיף את 000F.
    • לא.
    • לא ואני לא מתכוון לעדכן.
      0

Recommended Posts

C400, M4.

ממליץ לנסות.

Release Date: 12/04/2012

Firmware for the m4 2.5” is being updated from version 010G to 040H.

The m4 is updatable to this new firmware starting from any previous version in a single step.

Do NOT use any other m4 firmware update for your 2.5” such as the 040H firmware for the mSATA form factor.

Version 040H includes the following changes:

Improved robustness in the event of an unexpected power loss. Significantly reduces the incidence of long reboot times after an unexpected power loss.

Corrected minor status reporting error during SMART Drive Self Test execution (does not affect SMART attribute data).

Streamlined firmware update command for smoother operation in 8.

Improved wear leveling algorithms to improve data throughput when foreground wear leveling is required.

Additional details can be found in the firmware guide

עריכה:

אני עכשיו סיימתי לעדכן, העדכון לא מוחק את תוכן הכונן.

עכשיו אני עושה מבחני ביצועים ואני יעלה .

עריכה 2:

הנה , יחסית יש עוד ירידה, אבל יש רק 27GB פנויים, בנוסף הוא כבר לא חדש (קנייה קבוצתית כאן בפורום), אז...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 138
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ציון מצוין, זה רק מראה כמה אני כותב על שלי... 10 פעמים התקנתי BF3 פרמטתי לפחות 4 פעמים ועוד רבה דברים... גם המקום הפנוי לא עושה חיים כלים.

הציון הכי טוב שלי איתו היה 787.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נהה.. סתם התעסקות מיותרת. 8 כבר עושה את מה שצריך. אם אתה ממש רוצה להיות ב Safe-side, שים את ה TEMP Folders על הדיסק המכני. ה X25 שלי כבר עבר ותק לא רע ועדיין רחוק מלהראות סימני התעייפות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...