יצא עדכון קושחה 040H לכונני C400 ו-M4. (כל הפרטים!) - עמוד 7 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יצא עדכון קושחה 040H לכונני C400 ו-M4. (כל הפרטים!)

OR2OOO

האם עדכנת לקושחה החדשה?  

1158 הצבעות

1. 1. האם עדכנת לקושחה החדשה?

• כן.
    • אני יעדכן, אבל לא עכשיו.
    • לא נראה לי אני מעדיף את 000F.
    • לא.
    • לא ואני לא מתכוון לעדכן.
      0

Recommended Posts

אוקיי אז 800 זה עדיין שיפור של 50-55 אחוז

השתמשת בFC?אם לא אז תוצאה באזור ה700 היא תוצאה נורמלית,קח בחשבון שהSSD שלך דיי עמוס,יש כל מיני דברים שמשפרים קצת ביצועים פה ושם.

אתה לא באמת תרגיש בהבדל אם התוצאה תיהיה גבוהה ב100 נקודות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 138
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

Art- תודה על התגלית של ה- FC. כבר חצי שנה שיש לי 8G שלעיתים נדירות אני משתמש ביותר מ- 5.5G מהם..חשבתי מה לעשות עם הזיכרון העודף. אז התקנתי את ה- FC והקצתי ל- כ- 1250M וגודל זהה למכאני שלי. אז אני שואל במידה וכל המשחקים שלי מותקנים על המכאני ובהם אני רוצה את השיפור..שווה להגדיל קאש אצלו אולי בעיקר או שה- FC לא טובה ל- HDD בכלל?

שאלה נוספת..אצלי האופציה של PAGE FILE בווינדוס מבוטלת, זה קשור למשו פה?

נ.ב:

נכנסתי בתחילה אחרי שהקצתי קאש למשחק AC3 ולקח לו X זמן להכנס...בפעם השנייה לקח אפס זמן בעיקרון..אז נראה לי זה עובד. אני לעולם לא מכבה מחשב..ככה שזה טוב לי.

FC טוב גם להרדיסקים.

אם ביטלת את הPF ואתה תופס לFC, שים לב שהזיכרון לא יגמר.

לפחות שים PF של 2GB על הSSD למקרה שהמערכת תחרוג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם ביטלת את הPF ואתה תופס זיכרון לFC, שים לב שהזיכרון לא יגמר.

לפחות שים PF של 2GB על הSSD למקרה שהמערכת תחרוג.

לא הבנתי אותך כל כך...במדריך ל- SSD נאמר שלא ממש צריך PF ל- SSD וזה סתם מקצר לו את החיים הכתיבות המיותרות האלו אליו! חוץ מיזה יש לו הרבה זיכרון..אז למה לי PF?

לגבי FC..האם היא יכולה לעזור לי בדרך כל שהיא כאשר אני מעביר קבצים מה- SSD ל- HDD למשל 8G קובץ? ז"א האם ניתן להגדיל את מהירות העברה איך שהוא? אמרת משו על זה שהתוכנה תחילה תעביר ל- ואז פיזית לכונן בזמנה הפנוי..איך להגדיר את הגדרות הכתיבה ב- DEFER WRITE לכך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם יש לך 8GB ואתה מקצה 4 מהם לFC, זה אומר שיש לך רק 4GB .

לא נראה לי שמומלץ לבטל PF עם 4GB .

DEFER WRITE לא משפר מהירות כתיבה, הוא רק משפר את התגובתיות של המערכת לאותם פעולות.

בשורה תחתונה זה שמן גלגלים.

ככל שאתה מקצה יותר , כך זה ישפר יותר מצבים.

תוכנות הם דבר מאוד לינארי.

אי אפשר לבצע פעולה נוספת עד שהפעולה הקודמת מסתיימת.

מהבחינה הזאת DEFER WRITE משחרר את התוכנות מהמתנה לכונן.

אם יש נזילה מהתקרה ואתה שם דלי כדי שהרצפה לא תוצף, כשהדלי מתמלא אתה שוב באותה בעיה.

ככל שאתה מקצה יותר זיכרון לCACHE הדלי שלך יוכל להתמודד עם נזילות גדולות וארוכות יותר.

העתקה של8GB למשל מSSD לHDD תמלא CACHE של 1GB תוך כמה שניות.

מה גם שאם אתה מגדיר גם READ CACHE וגם WRITE CACHE, בפועל יתכן שיהיה לך דלי של גג כמה מאות MB לWRITE, וכל השאר ישמר בשימוש הREAD CACHE.

אבל אם לדוגמא אתה מתקין תוכנה של כמה מאות GB מהSSD לSSD, הDEFER WRITE יכול להאיץ משמעותית המהירות בה ההתקנה מסתיימת ואפשר להפעיל את התוכנה.

אם תתקין את אותה תוכנה מההרדיסק לSSD אין לזה שום יתרון כי ההרדיסק בכל מקרה יגביל את כל הסיפור למהירות שלו.

אבל!! אם בדיוק הורדת את התוכנה מהאינטרנט להרדיסק, אולי היא עדיין בWRITE CACHE, ואז ההתקנה תטוס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסבר קולח למדי ..תודה.

אז אני מבין שזה לא יעזור בחילוץ קבצי RAR גדולים והעתקת קבצים גדולים בין ל- HDD.

בכל מקרה אני הקצתי 1250MB לכונן המכאני ול- HDD שלי (כל אחד בנפרד)..יש טעם בהקצאה שכזו למכאני או שלא? בהנחה שהמשחקים על המכאני..שווה לגזול מ- לטובתו בזיכרון?

תודה על ההסברים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי חילוץ RAR מהרדיסק אתה מבין נכון.

אם המשחקים שלך על ההרדיסק הייתי משקיע יותר בשבילו.

ושוב אני מזהיר לגבי שימוש בDEFER WRITE.

יש סיכון מסוים לאיבוד נתונים שעדיין לא נכתבו.

המערכת הפעלה חושבת שהם כבר נכתבו, אבל בפועל הם יכולים להיות בזיכרון כשמתרחש אסון קל כמו קצר/הפסקת חשמל, או קריסה של תוכנה/מסך כחול.

בכל מקרה יש סיכון מסוים לאיבוד נתונים בהפסקות חשמל וקריסות.

אבל עם DEFER WRITE התוצאה עלולה להיות יותר חמורה.

לדוגמא אם אתה עושה העברה של קובץ, המערכת תמחוק אותו כשהיא תחשוב שהעתקה תסתיים.

אבל אם חלקו עדיין בCACHE בשעת קריסה, המידע הלך לאיבוד.

תיאורטית אם תיפול על רגע גרוע במיוחד בזמן הפסקת חשמל, מערכת הקבצים עצמה עלולה להיפגע.

אומנם הדברים האלו לא ממש קורים יותר עם כל ההגנות שהוסיפו במשך השנים למערכות ההפעלה והקבצים.

בכל זאת...

33928.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האם יש פה עוד מישהו חוץ ממני שכבר החליפו לו את הSSD המסריח הזה פעמיים והוא עדיין מפסיק להיות מסוהה בBIOS אחרי כמה ימים??

נשבר לי הזין ממנו!

עדכנת לו קושחה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...