קנית מסך 120Hz - עמוד 2 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קנית מסך 120Hz

stavzim

Recommended Posts

• תגובות 64
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני לא רואה הבדל, וכך גם הרבה אנשים שיש להם כזה והם לפעמים מצטערים שהשקיעו בזה עוד כ-1000 ש"ח...

תבדוק בעניים אם אתה רואה הבדל, אל תקנה סתם. תמיד יש את אלו שיגידו שיש הבדל, אבל אני מאמין שזה בגלל שכתוב 120Hz ולא בגלל שזה מה שהם רואים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד מישהו?

האם יש הבדל בין 60HZ לבין 120HZ:

http://jooh.no/wp-content/uploads/2011/12/lcd-lcd-120hz-crt-comparison.jpg

יש הבדל עצום בין 60HZ ל 120HZ אבל העצימות נובעת מרמת הרגישות שלך ומזמן התגובה הויזואלי שלך.

כל השחקנים המקצוענים בטורנירים של משחקי ה- FPSים משתמשים במסכי TN של 120HZ , הם כולם (השחקנים) בעלי זמן תגובה ויזואלי גבוה מהממוצא.

(מעניין למה הם לא משתמשים במסכי IPS !? (רמז כנראה שלא ניתן להיות תחרותי עם כל המריחות הללו ).

במידה ואתה סובל ממריחות של מסכי 60HZ אז אתה חייב לקנות את מסך הסמסונג בעל 120HZ ולהתחיל לחיות, אם אתה לא רואה מריחות ב-60HZ אז

אין לך סיבה לקנות אותו כי זמן התגובה שלך גם ככה בתחתונים.

אני ממליץ על המסך הזה גם לסרטים כי 120HZ ממש טוב לסרטי בלו ריי 1080P כי הם מוצגים ב24 פריימים לשניה , 24 זה כפולה

של 120 אז מתקבלת החלקת תמונה בסצינות מהירות שנראית טבעית (ללא קריעות פריימים) לעומת כל טלוויזיה LCD מודרנית.

מה שאני אוהב במסך הוא הציפוי השקוף שלו ultra clear panel, במידה ואתה יכול להחשיך את החדר אתה מקבל רק את היתרונות שלו: בהירות , לבן שהוא לבן ולא אפור צהבהב , צבעים מדוייקים ,ופרטים שחורים ברמות שונות של שחור.

ציפויי מט הורס את הצבע הלבן וגם את שאר הצבעים ופוגע ברמת השחורים:תראה איך נראים הפיקסלים של מסכי מצופי המט המטושטשים לעומת

ציפוי השקוף במיקרוסקופ :

http://www.overclockers.ru/images/lab/2012/07/13/1/41_kristaleffect_big.jpg

המוטו של ציפויי המט: הורסים את כל היופי בתמונה רק כדי שלא יהיו השתקפויות.

במידה ואתה מכייל את המסך אתה יכול להגיעה לקונטרסט של 1100:1 , שזה השיא לטכנולוגיית TN וזה נעשה בעיקר בזכות ציפוי המסך השקוף.

הצבעים גם כן נראים מדהים ומדויקים ביחס ל כל שאר הTNים , הם אפילו מזכירים במבט ראשון את איכות הצבעים של מסכי . (במידה ומסכי ה היו גם בעלי ציפוי שקוף אז הם היו מראים צבעים עוד יותר יפים ומדוייקים).

שוב אני ממש ממליץ על המסך הזה אני מחזיק את עצמי בכוח לא לקנות עוד 2 כאלה , רק בגלל שאולי נראה מסכי בעוד שנה שנתיים בשוק.

דרך אגב אני קבלתי מסך ללא פיקסלים שרופים או תקועים וגם ללא בעיית עננות הנראת לעין , וגם ללא זליגת אור רצינית בקצוות (יש ממש קצת

כמעט בלתי נראה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על איזה מריחות אתה מדבר במסכי 60Hz?

חלק ממה שאמרת לא מבוסס על עובדות, אלא על מה שנראה לך.

ברור שחלק מהדברים זה לפי מה שנראה לי ,תקרה שוב מה שכתבתי:

"יש הבדל עצום בין 60HZ ל 120HZ אבל [glow=red,2,300]העצימות נובעת מרמת הרגישות שלך[/glow] ומזמן התגובה הויזואלי שלך."

וגם:

"אם אתה לא רואה מריחות ב-60HZ אז אין לך סיבה לקנות אותו כי זמן התגובה שלך גם ככה בתחתונים."

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...