גלריה | הציגו את המחשב שלכם! - עמוד 27 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

גלריה | הציגו את המחשב שלכם!

Ymac
 Share

Recommended Posts

הוא אומר שהסדרות האלה (שחלקן חדשות מאוד) יש מראה של ספקים מאוד זולים אבל בפועל מדובר בספקים מאוד טובים למחירם. נכון גם ל FSP המקביל, 80PLUS SILVER ויחסית איכותי אבל מגיע באריזה לא צבועה ורק ה 24PIN מוסלב. ה SS האלה הם ספקי OEM, הספקים של FSP פשוט כוללים את המינימום האפשרי.

אני בכל מקרה מעדיף לראות את קוד הצבעים, יש לו חשיבות מסויימת...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא אומר שהסדרות האלה (שחלקן חדשות מאוד) יש מראה של ספקים מאוד זולים אבל בפועל מדובר בספקים מאוד טובים למחירם. נכון גם ל FSP המקביל, 80PLUS SILVER ויחסית איכותי אבל מגיע באריזה לא צבועה ורק ה 24PIN מוסלב. ה SS האלה הם ספקי OEM, הספקים של FSP פשוט כוללים את המינימום האפשרי.

אני בכל מקרה מעדיף לראות את קוד הצבעים, יש לו חשיבות מסויימת...

סבבה ואיך הספק הספציפי שלי הוא טוב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר...

כן צבעתי מאוור נוסף שהיה לי בצבע לבן שחור.

הזמנתי כול מינה דברים מ-LUTRO0 ובטעיתי בפינים ומשלוח כבר יצא יש למישהו מושג איפה אני משיג פינים.

Molex Male ATX Terminal

מפרט:

Intel Core i5 4670K | Corsair H110 | ASUS Maximus VI Hero| MSI 770GTX TWIN FROZR | G.Skill 2x4GB DDR3 1600Mhz SNIPER Edition | Corsair Force SSD 60GB |

Western Digital Caviar Black 500GB | SeaSonic G-650 650W Gold Modular G-Series | Corsair 500R | LG 22EA53T 21.5'' LED IPS| Logitech G500 | Roccat Kave 5.1 | Roccat Isku FX| Logitech 3D Pro

נערך על-ידי ASTR4L
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...

שכחתי לפרסם כאן ... אחרי חודש של עבודה המפרט סוף סוף כמעט מוכן ...

מצטער על האיכות והזווית צילום ... הרכבתי הכל בשעה בזריז לפני העובדה וגם המצלמה של האייפון ...

בקרוב אתפנק על מים ... יש למה לצפות ! :)

ujxh.jpg

c9ze.jpg

fcdo.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...