גלריה | הציגו את המחשב שלכם! - עמוד 15 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

גלריה | הציגו את המחשב שלכם!

Ymac
 Share

Recommended Posts

הקשת לוחצת על הראש כל כך חזק שזה פשוט גורם למיגרנה, היו הרבה עצות לשים לילה על המארז כאשר הם פתוחות וזה מה שיגרום להרחבתן.

הגיון פשוט אמר לי שזה לא יעזור וצריך לעבור את התחום האלסטי של החומר כדי שהם לא יסגרו לי יותר על הראש כמו מלחציים.

קניתי אותם יד שניה כחדשות עם קבלה של באג דיוטי פרי ב-180ש"ח., ככה שלא כזה פחדתי שישברו, למרות שיש להן בן @$#%...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן זה בדיוק מה שאני עושה לפני כל שימוש, אבל עדיין אחרי כמה דקות זה מתעקש לחזור למצב המקורי (כשזה על הראש שלי!). על הסאונד כמובן אין תלונות, אחת כמה וכמה אחרי שחיברתי אותן לסונר DX (כן, הוא ללא מגבר לאוזניות אך עדיין השמע לא רעה בכלל).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה ונג'נס C70? לא רע, חשבתי לרכוש אותו בעבר אבל אז ראית את את הגרפייט 600T הלבן.... (ואז ראיתי מה רמת הקירור שלו ופרשתי).

לא לשים לזה איזה NZXT HUE זה פשע.

ראית את רמת הקירור של מה? של ה-C70? ב-stock רמת הקירור שלו באמת גרוע כי Corsair משום מה שמו את המאווררים על ה-hard disk cages במקום מקדימה.

ואני לא שם לזה בקר לדים, שמתי אחד כזה מלמעלה: http://ksp.co.il/?uin=17421, ועוד 4 מאווררים עם לדים אדומים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה לא שם מאווררים בצד, תחליף את החלון באחד בלי החורים המגעילים האלה למאוורר, לדעת ממש הורס את האסטתיקה.

דוגמא:

Jis2774h.jpg

זה לא קשה, החלון ניתן לפירוק בקלות, ופשוט חותכים חתיכת אקרילי במידה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה לא שם מאווררים בצד, תחליף את החלון באחד בלי החורים המגעילים האלה למאוורר, לדעת ממש הורס את האסטתיקה.

דוגמא:

Jis2774h.jpg

זה לא קשה, החלון ניתן לפירוק בקלות, ופשוט חותכים חתיכת אקרילי במידה.

אתה לא מבין כמה אני מסכים איתך. אני מתכוון להחליף את החלון אל תדאג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצעתי את הבקר כי למרות שכרגע שילוב הצבעים נראה טוב, בהמשך אתה תתחיל לתהות איך המחשב יראה עם ערכת נושא אחרת.

לכן, אם אתה שואל אותי, הייתי הולך על צבעי בסיס של שחור+לבן (כלומר כל החומרה תתמקד בשני הצבעים הללו), כאשר תשים בקר לדים שתוכל לשנות את עוצמת הלדים ולבחור איזה צבע שאתה רוצה בכל זמן נתון. זה יצבע לך את החלקים הלבנים במארז וזה יראה יפהפה (אחת כמה וכמה אם תעשה סליבים לבנים). זה יתן לך אפקט פחות משעמם עם הזמן. אני לא רואה טעם להוסיף מאווררים נוספים (או להחליף את הנוכחיים), סתם בזבוז כסף ויעשה יותר רעש מאשר .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצעתי את הבקר כי למרות שכרגע שילוב הצבעים נראה טוב, בהמשך אתה תתחיל לתהות איך המחשב יראה עם ערכת נושא אחרת.

לכן, אם אתה שואל אותי, הייתי הולך על צבעי בסיס של שחור+לבן (כלומר כל החומרה תתמקד בשני הצבעים הללו), כאשר תשים בקר לדים שתוכל לשנות את עוצמת הלדים ולבחור איזה צבע שאתה רוצה בכל זמן נתון. זה יצבע לך את החלקים הלבנים במארז וזה יראה יפהפה (אחת כמה וכמה אם תעשה סליבים לבנים). זה יתן לך אפקט פחות משעמם עם הזמן. אני לא רואה טעם להוסיף מאווררים נוספים (או להחליף את הנוכחיים), סתם בזבוז כסף ויעשה יותר רעש מאשר קירור.

כל החלקים שאני מתכוון לקנות עוד מעט הם בצבעים של אדום/שחור. לא חושב שאני באמת "ישתעמם" מהצבעים של המחשב שלי. אדום/לבן/שחור זה השילוב הצבעים המושלם לדעתי, ואין משהו שיוכל להחליף את זה אצלי. חוץ מזה זה גם מאוחר מדי כי כבר קניתי את המאווררים והסטריפ הזה...

ואני לא מוצא את ההיגיון במה שאמרת...איך הוספת עוד מאווררים לא ישפר את הקירור בדיוק? אני מוסיף עוד 2 מאווררים מקדימה (עם RPM עד 2000) שיכניסו הרבה אוויר קר מבחוץ לתוך המארז, מוסיף מאוורר אחד למעטה שיכניס עוד יותר אוויר קר, מחליף את מאווררי הסטוק שעל הכלובים האלה למאווררי SP Series איכותיים שינשפו ישר על הכרטיס מסך, ומחליף את מאוורר הסטוק האחורי שיש לו RPM ממש נמוך למאוורר עם RPM גבוהה שיוציא מלא אוויר חם מהמארז. איך כל זה לא יעזור בדיוק? יעזור ויעזור בגדול. והרעש כמעט ולא מפריע לי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לחבר שני מאווררים קידמיים שמכניסים אוויר לאחור ואחד תחתון על יד הספק שיכניס אוויר לתקרה ידפוק את הסירקולציה.

כמות מאווררים מוגזמת לא מביאה תועלת לרוב זה לא דבר חדש. שיפור של כמה מעלות בודדות שלא ישנו דבר לטובת חור בראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לחבר שני מאווררים קידמיים שמכניסים אוויר לאחור ואחד תחתון על יד הספק שיכניס אוויר לתקרה ידפוק את הסירקולציה.

כמות מאווררים מוגזמת לא מביאה תועלת לרוב זה לא דבר חדש. שיפור של כמה מעלות בודדות שלא ישנו דבר לטובת חור בראש.

אז להיפטר מהמאוורר התחתון אתה אומר?

חוץ מזה, מה שאני עושה זה שיפור הרבה יותר טוב מאיך שזה בסטוק. (לפחות זה אמור להיות)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...