גלריה | הציגו את המחשב שלכם! - עמוד 16 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

גלריה | הציגו את המחשב שלכם!

Ymac
 Share

Recommended Posts

2000 סל"ד - זה יהיה רועש, אני מניח שאלה ה-sickleflow של קולר מאסטר, לא, מה שכתוב באתר שלהם הוא שקר גס בנוגע לרעש, הם מאוד רועשים.

כעיקרון אתה צריך לדבוק בסירקולציה כזאת:

מאווררים מקדימה תמיד מכניסים אוויר.

מאווררים מלמעלה תמיד מוציאים אוויר (אוויר חם עולה למעלה, אל תתנגד לו, עזור לו)

מאווררים מאחור מוציאים אוויר (למעט במקרים חריגים שאין כניסת אוויר אפשרית מקדימה) בגלל שרוב הזמן ה"ישבן" של המחשב צמוד לקיר, ואין ממש אוויר לשאוב אפקטיבית.

מאווררים מלמטה מכניסים, רק אם למחשב יש "רגליים" שמגביהות אותו והוא לא על שטיח, בנוסף, פילטר חובה למכניס אוויר מלמטה כי אבק שוקע בבית.

תמיד מומלץ שכל כניסות האוויר תהינה מפולטרות ולעולם לא לשים פילטר על מאוורר שמוציא אוויר (אלא אם אתה רוצה לשמור על המאוורר, וגם אם כך, אתה ממקם פילטר רק מהצד יונק האוויר, אחרת אתה כולא אבק במאוורר ועושה נזק)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

2000 סל"ד - זה יהיה רועש, אני מניח שאלה ה-sickleflow של קולר מאסטר, לא, מה שכתוב באתר שלהם הוא שקר גס בנוגע לרעש, הם מאוד רועשים. כעיקרון אתה צריך לדבוק בסירקולציה כזאת: מאווררים מקדימה תמיד מכניסים אוויר. מאווררים מלמעלה תמיד מוציאים אוויר (אוויר חם עולה למעלה, אל תתנגד לו, עזור לו) מאווררים מאחור מוציאים אוויר (למעט במקרים חריגים שאין כניסת אוויר אפשרית מקדימה) בגלל שרוב הזמן ה"ישבן" של המחשב צמוד לקיר, ואין ממש אוויר לשאוב אפקטיבית. מאווררים מלמטה מכניסים, רק אם למחשב יש "רגליים" שמגביהות אותו והוא לא על שטיח, בנוסף, פילטר חובה למכניס אוויר מלמטה כי אבק שוקע בבית. תמיד מומלץ שכל כניסות האוויר תהינה מפולטרות ולעולם לא לשים פילטר על מאוורר שמוציא אוויר (אלא אם אתה רוצה לשמור על המאוורר, וגם אם כך, אתה ממקם פילטר רק מהצד יונק האוויר, אחרת אתה כולא אבק במאוורר ועושה נזק)

nope. זה מאווררי Tricool. ולא ראית שיש לי בקר מאווררים? אני לא באמת הולך להפעיל אותם על המהירות הכי גבוהה, אבל זה נחמד שיש את האפשרות הזאת. ויש במארז הזה פילטרים מקדימה ומלמטה.

והבחור ממקודם צדק? מאוורר תחתון יפריע לסרקולציה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי לא, כל עוד יש יציאת אוויר מלמעלה.

כי מאוורר תחתון מביא אוויר "טרי" ישירות לכיוון כרטיס המסך, לדעתי לא יידפוק את הסירקולציה.

אם כבר מדברים על זה, אז אני מתכוון לקנות H110, אז איך אתה חושב שכדי לי לממקם את המאווררים של הרדיאטור? שיהיו intake או exhaust?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא יהיה ממוקם למעלה? מוציאים אוויר, ועדיף מושכים אוויר דרך הרדיאטור החוצה.

ככה האבק מצטבר ברדיאטור, ולא במאוורר, וקל מאוד לנקות. ביצועים זהים לגמרי.

אבל אנחנו מתחילים לחרוג ממטרת הדיון.

פתח דיון בפורום "קירור" או בפרטי.

נערך על-ידי Ymac
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא יהיה ממוקם למעלה? מוציאים אוויר, ועדיף מושכים אוויר דרך הרדיאטור החוצה.

ככה האבק מצטבר ברדיאטור, ולא במאוורר, וקל מאוד לנקות. ביצועים זהים לגמרי.

אבל אנחנו מתחילים לחרוג ממטרת הדיון.

פתח דיון בפורום "קירור" או בפרטי.

סבבה, כמו שחשבתי.

וצודק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

m6uu.jpg

כמו שאתה רואה המאוורר התחתון לא יושב בדיוק מתחת לכרטיס מסך וצמוד לשני המאווררים הקידמיים.

שני המאווררים הקידמיים מכניסים אוויר שבעוד שהתחתון מיד ידחוף את האוויר למעלה, מה שלא נראה ממש חכם

בכל הנוגע לסירקולציה נכונה, אם זה יפגע בשורה התחתונה או לא באפקטביות הסירקןלציה אני לא יודע, אבל אפשר

לנחש שזה לא ממש יועיל ושווה את התוספת רעש ואבק.

בכל מקרה באמת חרגנו מנושא הת'רד וכדאי להמשיך את הדיון במקום אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

אוקיי אז כל החלקים כבר הגיעו, והנה התוצאה:

k9as.jpg

7fno.jpg

qboa.jpg

מעבד - i7 4770

קירור למעבד - Coolermaster Hyper 212 Evo

לוח אם - GA-H87-HD3

כרטיס מסך - GTX 670 DCII

ספק כוח - Seasonic Platinum 760W (מוגזם רצח אני יודע)

זכרונות - (G.Skill Ripjaws X 8GB (4x2

אכסון - 1TB Barracuda

מארז - Vengeance C70

והרבה מאווררים + בקר

נערך על-ידי AcidPhase
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בנייה יפהפייה, אבל שאלה אחת לי אליך, למה לא לקחת 4670k ועם הכסף שחוסכים לקחת מקסימוס הירו שיתאים לסכמת צבעים וגם ייתן לך יכולת מסויימת (ו-5 שנים אחריות על הלוח) ?

מה השימושים שלך שאתה צריך i7?

נערך על-ידי Ymac
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בנייה יפהפייה, אבל שאלה אחת לי אליך, למה לא לקחת 4670k ועם הכסף שחוסכים לקחת מקסימוס הירו שיתאים לסכמת צבעים וגם ייתן לך יכולת מסויימת (ו-5 שנים אחריות על הלוח) ?

מה השימושים שלך שאתה צריך i7?

כן זה מה שרציתי לעשות מהתחלה, אבל אז החלטתי שאין לי כוח להתעסק עם OC, גם כי אף פעם לא עשיתי את זה וגם כי לא רציתי להסתכן בלקבל צ'יפ גרוע שלא יעבור את ה-4.2Ghz... וגם אם הייתי עושה את זה הייתי נאלץ לקנות H110 (לא תודה Noctua) שזה עוד 400 שקל כשגם ככה התקציב שלי היה על הסף.

השימושים שלי הם רק גיימינג, אבל לקחתי i7 סתם בשביל השקט הנפשי. מי יודע אולי בעתיד זה יעזור לא מעט. חוץ מזה שגם עכשיו זה לא כזה מיותר, משחקים כמו Arma 3 ו-Planetside 2 רצים טוב יותר עם i7.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תירוץ רע.

היית חייב לקנות h110? מה נגמרו הקירורים בעולם?

דווקא קירורי מים לא טובים עם האסוול, היית לוקח מוגן 3 או משהו של קולר מאסטר, אפילו יש לי אוויר של קורסאיר שאני לא צריך ונותן ביצועים מעולים (רמה של מוגן ונוקטואה)

חוץ מזה, לא רוצה אוברקלוק? תחסוך כמה מאות שקלים וקח 4670 עם מקסימוס הירו, מבטיח לך ביצועים זהים.

שום משחק בשנתיים הקרובות לא ינצל יותר מ-4 נימים באופן יעיל, ואני מבטיח לך ש-i5 בתדר גבוה יותר כמו 4.2 גה״צ או 4.5 במקרה של מעבד טוב ירסק i7 בגיימינג.

נערך על-ידי Ymac
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזוב את זה, איפה איזה כדי באמת לפנק את המחשב שלך ולהרגיש שקנית מחשב חדש?

לא מובן לי איך אנשים מוותרים על בימנו, כשהרכיב הזה הוא השינוי הכי טוב ומרענן שתקבל ממחשב חדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...