רשימת ההישגים של נתניהו - עמוד 4 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רשימת ההישגים של נתניהו

פילון153

Recommended Posts

תזכיר לי למה מופז פרש ממשלת ביבי שבוע אחרי שנכנס אליה?

אגב העלית פה נקודה נכונה ששלח לא רוצה לשבת עם נתניהו .. זאת אולי הסיבה העיקרית שלא אצביע לה.

החלום הרטוב ממשלת ליכוד/עבודה/יש עתיד

חרדים וערבים החוצה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 298
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

תזכיר לי למה מופז פרש ממשלת ביבי שבוע אחרי שנכנס אליה?

אגב העלית פה נקודה נכונה ששלח לא רוצה לשבת עם נתניהו .. זאת אולי הסיבה העיקרית שלא אצביע לה.

החלום הרטוב ממשלת ליכוד/עבודה/יש עתיד

חרדים וערבים החוצה.

מופז פרש כי הם לא הצליחו לגבש חוק אחרי שחוק טל "פג תוקף". מי שיקר, מי צדק, האם כוונותיו היו טהורות? הבוחר (י)אמר את דברו.

שלח? עופר שלח? מה זה משנה מה הוא רוצה, יאיר לפיד אמר מראש שהוא ייכנס עם כ-ל ממשלה שתשנה את שיטת הבחירה. חוצמזה הוא אינטיליגנט, הוא יודע טוב מאוד מי ייבחר, והוא לא רץ כדי לשבת באופוזיציה.

אני אצביע ליכוד, ואם לפיד יקבל כמות גבוהה של מנדטים וירצה להיכנס לקואליציה כשהוא מסכים עם קווי הממשלה הכלליים - ברוך הבא, אני מקווה שהוא יצליח לשנות ולהזיז דברים. מפלגה כמו שלו שלא מזוהה עם צד פוליטי מובהק אין לה מה לחפש באופוזיציה. היא תצטרך לעבוד קשה כדי להצדיק את הבחירה שלה או שתימחק. ע"ע הגימלאים, שינוי, ואפילו קדימה.

עריכה:

סתם ככה כי זה קפץ לי עכשיו מול העין, מתחת לרדאר, בלי רוח וצלצולים, לא משהו שייפתח בדרמתיות את מהדורת החדשות:

http://www.nrg.co.il/online/16/ART2/413/831.html?hp=16&cat=1901&loc=16

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומיד תראה איך היחימוביצ'ים צועקים שביבי נותן מתנות לטייקונים... כי במקום לקחת מהם אפס שקלים על הרווחים הכלואים, ייקחו מהם סכום שמוערך בשלושה מיליארדי שקלים (מוערך כי לא יודעים כמה מהחברות שברשותן רווחים כלואים יהיו מוכנות לשחרר את הכספים שלהן תמורת מס מופחת).

אגב חרדים, שיעור ההשתתפות בשוק העבודה שלהם כל הזמן גדל. אמנם עדיין מאוד נמוך, אבל הולך וגדל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי תגיד לנו אתה מה הוא עשה? כמעט 4 שנים כראש ממשלה, איזה מעשים וחוקים אתה מכיר וזוכר שהטיבו עם העם והמדינה בטווח המיידי הבינוני והרחוק?

זה בדיוק מה שאני בא לומר.. הוא לא עשה שום דבר, אך מכיוון שנתקלתי כאן בהרבה אנשים שחושבים שהוא ראש ממשלה מעולה, שאלתי לעצתם לראות מה פספסתי..עד עכשיו אני מבין שאין לאף אחד מה לסנגר עליו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה בדיוק מה שאני בא לומר.. הוא לא עשה שום דבר, אך מכיוון שנתקלתי כאן בהרבה אנשים שחושבים שהוא ראש ממשלה מעולה, שאלתי לעצתם לראות מה פספסתי..עד עכשיו אני מבין שאין לאף אחד מה לסנגר עליו

למחלה שממנה אתה סובל קוראים תסמונת העין האחת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש כל כך הרבה שפשוט אין מאיפה להתחיל, ואני אסביר למה יש אנשים כמוך שלא רואים מה הוא עושה (כי היום התקשורת היא שמאלנית (Ynet,Mako ערוץ 2)).

1. לעומת המשבר הכלכלי באירופה, בארה''ב, ביבי הצליח להשאיר את הכלכלה שלנו כמעט ויציבה לגמרי.

2. ביבי לא גרר אותנו למלחמה מיותרת.

3. ביבי החזיר את גלעד (למרות שאני לא בטוח כמה המעשה הזה היה חכם).

4. ביבי טיפל ממש טוב בנושא איראן (וכל החכמולוגים שאמרו שהוא יודע רק לאיים, הם צודקים הוא לא צריך לתקוף את איראן כי מה היה יוצא מיזה? מלחמה, מלחמה = הרבה כסף.

5. ביבי העלה את שכר המינימום.

יש עוד הרבה.

אנשים כמוני הכי לא מושפעים מתקשורת. אני שואב נתונים ממנה, קורא אותם ומנתח כל פרט ופרט. אני מציין עובדות. אם יש לך איך להפריך אותם, כולי אוזן. אם יש לך עובדות אחרות, צרף אותן. יש יותר מדי מציאות גרועה ששום כלי תקשורת אינו יכול להתעלם ממנה.

1. המשבר הכלכלי באירופה נגרם בגלל ליקויים חמורים מאוד במערכת השילטון של מדינות ספציפיות. פנסיות מוגזמות, חופשים ועוד מרעין בישין שאכלו את יסודות האלף בית בכלכלה וגרמו למפלתן. מכיר את המחדל האחרון בחברת החשמל שבו נעלמו מיליארד וחצי ש"ח בלי שאף אחד יודע? זאת המקבילה הישראלית. חוסר ניהול משווע ואנשים שאין להם כישורים כדי להיות חוטבי עצים ושואבי מיום, מנהלים תאגיד ממשלתי גדול.

כאן בארץ, אנחנו לא רחוקים משם למרות שזה נראה כך. בור ענק! בתקציב של 13 מיליארד ש"ח מאט את המשק, אך יש כאן עם שאותו ניתן לסחוט ואם היו כאן הפגנות כמו באירופה, היינו בדיוק כמותם. הם לא מסכימים לקיצוצים, אנחנו כן.

2. ביבי לא גורר אותנו למלחמה מיותרת? הוא כמעט תקף/יתקוף באירן כדי להציל לא אותנו אלא את הקדנציה שלו. זה באמת מיותר. אמנם, יש צורך לטפל בעניין הנ"ל אך לתקוף ולעכב את בניית הכור בשנה עד שנתיים לטעמי, מיותר. אני זקוק לפיתרון פרמננטי יותר.

3. ביבי החזיר את גלעד כדי להציל את הקדנציה שלו. אולמרט יכל לעשות בדיוק את אותו הדבר במחיר אף קטן יותר. הוא לא הסכים וביבי "הרוויח"? לא מגיע לו על זה קרדיט, מגיע לעם קרדיט, הוא זה שלחץ לשיחרורו.

4. ראה פיסקה 3.

5. לא ממש הוא זה שהעלה את שכר המינימום. האמת, עדיף שיפעל להורדת מחירים, אז נוכל לקנות חלב במחיר הגיוני. גם כשהיה שכר המינימום 3000 ש"ח הסתדרנו, היום עם הרבה יותר אנחנו לא מסתדרים..אתה מביןו את ההבדל??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גיל ידידי, שים לב, לא ענית על דבר ממה ששאלתי ובעצם, עדיין לא אמרו כאן בדיוק מה נתניהו עשה לטובת עמו:

כשאתה אומר הגירעון לא גדול, אתה מתכוון לכך ש-13 מיליארד!!!! ש"ח זה לא חור תקציבי גדול??

כשאתה אומר הוא אחראי על מינוי השרים, והוא מינה שרים גרועים, אז הוא צריך "להיענש" לא??

כשאתה אומר הוא לא יצר את כיפת ברזל אבל הם יוצבו בתקופתו, אז על מה מגיע לו קרדיט כאן בדיוק?? על ההפקרה המתמשכת של תושבי הדרום במשך שנים?? זה הצל"ש המפוקפק שהוא יקבל ממני אך זה לא יהיה היחיד.

כשאתה אומר תאילנד, אני נזכר כמה כיף וטוב היה שם, זה מה שהוא ממש לא הצליח לעשות פה.

אתה רק מוכיח את הטענה שלי שברורה מאליה. לא נעשה כאןו דבר משמעותי שבגינו מגיעה לו קדנציה נוספת. :nono:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע, אתה אחד הטיפשים הכי גדולים שיצא לי לראות.

בגדול, אני שונא טרולים ובגלל שאני אדמין אז אני בדרך כלל מוחק להם את החשבון כי חבל להעמיס עוד על טבלת הבאנים בדטאבייס. אבל אותך אני אשאיר רק בשביל הצחוקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע, אתה אחד הטיפשים הכי גדולים שיצא לי לראות.

בגדול, אני שונא טרולים ובגלל שאני אדמין אז אני בדרך כלל מוחק להם את החשבון כי חבל להעמיס עוד על טבלת הבאנים בדטאבייס. אבל אותך אני אשאיר רק בשביל הצחוקים.

ההתנצלות שלך מתקבלת.

אמר פעם אדם חכם, אם אין לך דבר חכם להגיד, אז אל תגיד דבר.

קראת את ההודעה הראשונה של שרשור זה? כי אם כן, לא הצלחת לומר/להפריך דבר אחד מכל מה שאמרתי.

אגב, אתה יכול לנפנף בשרביט הכח שלך פה, אני נמצא כאן כדי לנהל דיון ענייני ולא להתקוטט מילולית, אתה גם יכול למחוק את השרשור הזה. זה יוכיח דבר אחד, שאני צודק. מצד שני, זה יאמר גם שמאוד קשה לך להתמודד עם מציאות ואמיתות. אני מצפה ממך, מאדם המחשיב את עצמו חכם להראות לי מה "פספסתי" (חוזר בקצרה על הודעת פתיחת השירשור)

אז אל תשכח מה אמר פעם אדם חכם אחד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא התכוונתי לנפנף בשום שרביט, אתה יכול להיות רגוע. אני פשוט נוטה להאמין שמישהו שמפגין טיפשות רבה כל כך הוא טרול, ולא בן אדם אמיתי....

לא הביישן למד ולא הקפדן מלמד, מכיר? תיישם.

זה בסדר שלא נסכים, אך אם אתה קורא לי טיפש לפני שהפרכת טענותיי, כנראה שאתה הוא הטיפש האמיתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...