רשימת ההישגים של נתניהו - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רשימת ההישגים של נתניהו

פילון153

Recommended Posts

אז הבנתי את הלך הרוח של חלק מהח'ברה כאן. אני וחלק גדול מהעם לא מבינים למה ביבי כזה ראש ממשלה טוב. כנראה שאנחנו מדמיינים תקופת שפל בחיינו.. :screwy:

אז אולי תאמרו לנו מה פספסנו? מה ביבי עשה לטובת העם שבגינו מגיעה לו קדנציה נוספת? :nono:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 298
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לא מגיע לו,

אבל לצערנו הוא הבן אדם שהכי פחות לא מגיע לו.. ("הרע במיעוטו")

לא מגיע צ'אנס למישהו חדש? אם היית מגיע לעבודה חדשה, היית רוצה שיסננו אותך כי אתה בעל ניסיון מועט? אפשר ללמוד, הכל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מגיע לו,

אבל לצערנו הוא הבן אדם שהכי פחות לא מגיע לו.. ("הרע במיעוטו")

צר לי אבל יצאת פה מה זה כוסית...

אני מעדיף אחד/אחת בלי ניסיון מאשר אחד שבלי בושה משחק באזרחי כאוות נפשו.

נ.ב. שר הביטחון דאז, משה דיין ז"ל, היה "ביטחוניסט" אמיתי והוא כשל על ימין ועל שמאל במלחמת יום הכיפורים.

אפילו אבא שלי שלחם במלחמת יום הכיפורים אמר זאת.

ניסיון לא אומר הכל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אתה אומר שביבי לא באמת רוצה לטובת המדינה, יש לו סטייה לא ברורה להתעלל בעם. אז מה בעצם המניע שלו?

נתניהו כבר החזיק את המדינה בקדנציה הקודמת שלו בכבוד מבחינה ביטחונית. בכהונות של רבין\פרס לפניו וברק אחריו חווינו פיגועים רבים ואבדות

רבות שגרמו לנזק עצום מבחינת חיי אדם, ביטחון התושבים, המורל הלאומי ובמיוחד הכלכלי (זוכר שלא היו תיירים ולא באו משקיעים?)

בקדנציה שלו נהרגו "רק" 4 אזרחים בפיגועים. המצב הביטחוני היה טוב והכלכלה צמחה. משקיעים חזרו להכניס כסף לארץ.

הקדנציה האחרונה שלו מתרחשת בעיצומו של משבר כלכלי כאשר כלכלות, וחלקן גדולות משלנו, התרסקו: יוון, ספרד, פורטוגל, איסלנד, משבר גדול

בארה"ב. בנוסף, האביב הערבי שהתרחש במדינות ערב רבות כולל מצריים שכנתינו, מלחמת האזרחים בסוריה יצרו מתח מדיני וביטחוני כבד. וזה בלי

להזכיר את האיום האיראני.

אז סה"כ המצב הכלכלי טוב, מדיניות האוצר ופעולות הנגיד הביאו ליציבות כלכלית ואף צמיחה מרשימה, עברנו רפורמות בתחום הסלולר ונעשו עוד

פעולות רבות שאת פירותיהם נראה רק בעתיד (לא טוב פוליטית אבל טוב למדינה).

נכון, יש פערים חברתיים, מחירי הדירות גבוהים ויש עוד המון מה לעשות. אבל חלק ניכר מהבעיות קיימות למרות נתניהו ולא בגללו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הוא בטוח שהוא "ראש ממשלה טוב" הוא לא היה עושה את האיחוד העלוב הזה שנקרא "הליכוד ביתנו" (רגע, לאיפה נעלמה המילה "ישראל"? רמז לבאות?) ובטח לא היו מנבאים לו סקרים שחורים כאלה...

2 קדנציות לבנאדם כזה זה מספיק והותר לדעתי.

קדנציה שלישית אני מאמין שהוא יראה "שביזות", במילים אחרות - לא ממש ישקיע בנו האזרחים.

איך שלא תסתכל על זה, עיתונאית ששמה שלי יחימוביץ' מכפילה ומשלשת את מס' המנדטים של מפלגתה מרמז לאיזה תפנית שמדינת הייתה רוצה.

אגב, אני בוחר ביחימוביץ' בגלל אינטרסים השלי, אתה יכול לבחור בביבי אבל לדעתי הוא לא הוכיח את עצמו כראוי.

הבחירה שלי ביחימוביץ' היא בגלל נושא הדיור ומה שמסביב, אני כיום בן 23 ומתישהו ב-5 שנים הבאות (כמעט 5 שנים ליתר דיוק) אני מניח שאני אתחתן וארצה גם לרכוש דירה, מעבר לזאת, אני מאמין שאני אתחיל להמשיך את מקצועי (כרגע אני הנדסאי תו"ן, בשנה/שנתיים הקרובות אני מתכוון לשדרג למהנדס) לכן לכל ה"כיף" הזה אני צריך כסף.

לפחות על הקטע של הפערים החברתיים אנחנו מסכימים. :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסקרים ה"שחורים" מנבאים שהוא יהיה ראש הממשלה הבא בוודאות.

שלי לא משלשת שום דבר, מכפילה במקרה הטוב. וזו רק תוצאה של התחדשות, אלה מספרים שלמפלגת העבודה תמיד היו.

אתם מדברים על לתת צ'אנס לאחרים כאילו בחירת ראש ממשלה זה משחק שאפשר להמר בו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ביבי יהיה ראש ממשלה כי הסקרים ניבאו לו שהוא יהיה צמוד מאוד למפלגת העבודה... למה שביבי יצטרף למפלגה שהיא שונה ממנו? (ואל תגיד לי שליברמן היה פעם ליכודניק, זה תירוץ מעפן).

ואם כבר - ביבי זה לא למלא טופס לוטו, זה כבר רולטה רוסית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צר לי אבל יצאת פה מה זה כוסית...

נ.ב. שר הביטחון דאז, משה דיין ז"ל, היה "ביטחוניסט" אמיתי והוא כשל על ימין ועל שמאל במלחמת יום הכיפורים.

אפילו אבא שלי שלחם במלחמת יום הכיפורים אמר זאת.

ניסיון לא אומר הכל.

:xyxthumbs: צודק בהחלט!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אולי תאמרו לנו מה פספסנו? מה ביבי עשה לטובת העם שבגינו מגיעה לו קדנציה נוספת? :nono:

אולי תגיד לנו אתה מה הוא עשה? כמעט 4 שנים כראש ממשלה, איזה מעשים וחוקים אתה מכיר וזוכר שהטיבו עם העם והמדינה בטווח המיידי הבינוני והרחוק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אתה אומר שביבי לא באמת רוצה לטובת המדינה, יש לו סטייה לא ברורה להתעלל בעם. אז מה בעצם המניע שלו?

נתניהו כבר החזיק את המדינה בקדנציה הקודמת שלו בכבוד מבחינה ביטחונית. בכהונות של רבין\פרס לפניו וברק אחריו חווינו פיגועים רבים ואבדות

רבות שגרמו לנזק עצום מבחינת חיי אדם, ביטחון התושבים, המורל הלאומי ובמיוחד הכלכלי (זוכר שלא היו תיירים ולא באו משקיעים?)

בקדנציה שלו נהרגו "רק" 4 אזרחים בפיגועים. המצב הביטחוני היה טוב והכלכלה צמחה. משקיעים חזרו להכניס כסף לארץ.

הקדנציה האחרונה שלו מתרחשת בעיצומו של משבר כלכלי כאשר כלכלות, וחלקן גדולות משלנו, התרסקו: יוון, ספרד, פורטוגל, איסלנד, משבר גדול

בארה"ב. בנוסף, האביב הערבי שהתרחש במדינות ערב רבות כולל מצריים שכנתינו, מלחמת האזרחים בסוריה יצרו מתח מדיני וביטחוני כבד. וזה בלי

להזכיר את האיום האיראני.

אז סה"כ המצב הכלכלי טוב, מדיניות האוצר ופעולות הנגיד הביאו ליציבות כלכלית ואף צמיחה מרשימה, עברנו רפורמות בתחום הסלולר ונעשו עוד

פעולות רבות שאת פירותיהם נראה רק בעתיד (לא טוב פוליטית אבל טוב למדינה).

נכון, יש פערים חברתיים, מחירי הדירות גבוהים ויש עוד המון מה לעשות. אבל חלק ניכר מהבעיות קיימות למרות נתניהו ולא בגללו.

על סמך מה אתה מדבר?? תאמר לי, היכן אתה מתגורר אולי אבין איך אתה מנותק מהמצב הכללי..

מצב ביטחוני? אתה כנראה לא גר בדרום שכן אותנו מפציצים תמיד, לנו אין שקט והוא לא ממש יצר לנו את כיפת ברזל

אין לו מניע אולי נגד העם, הוא פשוט לא עושה דבר כדי לשפר, וזה המצב היותר גרוע

על איזו צמיחה אתה מדבר? אחד מכל שלושה ילדים עני, האבטלה הסמויה גדלה, הרפורמה בסלולר ממש לא בזכותו, הכלכלות התרסקו בגלל בזבוז משאבים ושילטון לקוי, אז מה עושים? לוקחים מהעם. כאן יש חור בתקציב של מיליארדים! "בזכות" נתניהו, זאת התנהגות כלכלית נכונה?? אפשר פשוט לקחת מהעם ולכסות את הבזבזנות הממשלתית עם הממשלה היקרה ביותר בתולדות ..

חבוב, אתה ישן, תתעורר :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...