חוות דעתכם על מפרט מחשב עריכה וגרפיקה בתקציב 16000 ש"ח - עמוד 4 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חוות דעתכם על מפרט מחשב עריכה וגרפיקה בתקציב 16000 ש"ח

Ice13

Recommended Posts

• תגובות 51
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

עקבתי קצת אחרי השרשור, בחלטתי להציע מפרט ביחד עם תובנותי:

מפרט מ-KSP (הורדתי את התמונה המוגזמת)

מעבד אינטל: Intel Core i7 3930K 3.2Ghz s2011 12MB L3 Cache, Tray 1

מאוורר למעבד: קירור נוזלי Corsair Hydro H100 Extreme Performance Liquid CPU Cooler 1

לוחות אם למעבדי אינטל: לוח אם Asus Sabertooth X79 s2011 Core i7, Intel X79, DDR3 1866Mhz, 3xPCI-E 1

זכרונות: זיכרון למחשב Corsair 4x8GB Vengeance Quad Channel CL10-10-10-27 1

כרטיסי מסך: כרטיס מסך Asus GTX680 DCII 2GB GDDR5 DX11 2xDVI HDMI DP PCI-E 1

דיסקים קשיחים: Seagate 2TB Barracuda 7200RPM 64MB Sata III ST2000DM001 1

כונני SSD: כונן Corsair Neutron GTX Series 240GB SSD Sata III MLC 2.5'' Retail 2

ספקי כוח: ספק כח Corsair AX 650W Gold Active PFC 12cm Fan Modular 1

מארזים: מארז Corsair Vengeance C70 Gunmetal Black Case 1

מחיר החבילה: 13995 שקל

לרכישה

<div id=rtl>

זה מפרט שמורכב מחלקים ברמת הצרכן, לא ברמה הגבוהה לשוק העסקי.

שני SSDים שיכולים להיות במערך למקסימום ביצועים או אמינות או להיות בנפרד לשימושים שונים.

כונן 2TB יחיד (אפשר כמובן עוד אחד)

כרטיס 680 עם טיפה מעל הממוצע בשביל השקט. אם יעדיף קואדרו 4000 יאלץ להיפרד מעוד 2000 ש"ח

לוח עם 7 שנות אחריות ושמונה סלוטים (הסייברטות' האגדי כמעט) ניתן להחליף ב-RIVE אבל לדעתי מיותר.

מעבד 2011, שני זיאונים זה מעל לחנויות "רגילות".

מארז אמנם קטן איכותי ומאוורר לא פחות.

קירור H100 המפורסם של קורסאיר, אפשר לחסוך עם אוויר איכותי יותר אבל הייתי משקיע פה בשביל המעבד החזק :silly: ממליץ לחכות ל-H100i בשביל שקט ושליטה מתקדמת יותר.

בנוסף ניתן לשים לב שהלכתי כמעט בבוטות על וקורסאיר, הם פשוט איכותיים, אפשר להחליף כל חלק במותג מתחרה ואולי לחסוך כמה שקלים.

אני לא יודע אם פותח השרשור מעוניין במסך, אבל אצטרף להמלצה על מסכי IPS של , יש לי אחד ואני מרוצה עד הגג. ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

680 ורק 16 GB ... טוב

לפותח הדיון, אם אתה רוצה לקבל מחשב לתלת ממישהוא שמבין בתלת צור איתי קשר בפרטי, מרגיז אותי לראות אנשים שלא מבינים בעשיית אנימציה מרכיבים לך מפרטים מבוזבזים מבחינת יעילות לצרכים שלך פר תקציב.

בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

680 ורק 16 GB ... טוב

לפותח הדיון, אם אתה רוצה לקבל מחשב לתלת ממישהוא שמבין בתלת צור איתי קשר בפרטי, מרגיז אותי לראות אנשים שלא מבינים בעשיית אנימציה מרכיבים לך מפרטים מבוזבזים מבחינת יעילות לצרכים שלך פר תקציב.

בהצלחה.

איפה ראית 16GB? אני שמתי 32..

זה מרגיז אותך? פה זה לא פורום של "מבינים בתלת" זה פורום חומרה שמבינים בו בחומרה, אנשים פה מרכיבים לפי הידע שלהם.

אנחנו לא יודעים את הצרכים המיוחדים של התכנות שבהן משתמש פותח האשכול, הבנו שהוא צריך מעבד חזק, המון וכרטיס גרפי נבידיה עם הרבה קודה.

אם לך יש הצעה שתתאםי לצריכיו, שיתבשם לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנחנו לא יודעים את הצרכים המיוחדים של התכנות שבהן משתמש פותח האשכול

אז למה אתה מרכיב לו ?

GIL, אני היחידי שהבאתי נימוקים רלוונטים לחלקים ששמתי פה,

עדיין העצות שלי נבלעות בין עצות שלא קשורות למה שהוא צריך

ואתה יודע מה, חבל לי שהוא יוציא 16 אלף, ואחרי זה יפשפש טיפה בין תלתיסטים ב CGTALK ויבין את הטעות שהוא עשה. זה יבמה כסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...