החלפת פלאפון ישן NOKIA - עמוד 4 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

החלפת פלאפון ישן NOKIA

bneli

Recommended Posts

• תגובות 88
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מקווה שלפחות אני ארגיש שיפור.. אני גולש עכשיו עם הN95 וזה נכון שהתרגלתי לגלישה איתו אבל הוא איטי

מקווה שהם לא זזים באותה מהירות חח

לא שאני גולש הרבה בפלאפון.. זה יותר להרוג את הזמן בתורים בקופות חולים חח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר לגלוש בכיף באתרים ניידים. יש מחסור בגרסאות ניידות עבור אתרים ישראלים - למרות שדווקא לוואלה ראיתי שיש. לרוב האתרים האמריקנים יש גירסה ניידת טובה.

חוץ מזה שבשביל לקרוא לרוב אופרה מיני מספיק.

כך או כך, הגלישה היא עקב אכילס של סימביאן כבר שנים. אני אוהב את המכשירים של , אבל לפעמים זה ממש מעצבן שהם התקמצנו על כוח העיבוד. לא נורא, יש אנגרי בירדס, Fruit Ninja, Asphalt ועוד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסיפור הסתבך... הפלאפון הגיע וניסיתי לצרוב עליו גירסה בעברית דרך פיניקס

וזה כשל כמה פעמים למרות שעשיתי הכל לפי המדריך

ולא עזר כלום המכשיר לא נידלק... רק מפעילים והוא מראה את הלוגו של שאיזה שכמה שניות ומנסה לטעון וזהו

אז נסעתי ליורוקום ברמת החייל ושם גם ניסו לעשות צריבה במקום אבל הם לא הצליחו ואמרו לי שאני ישאיר אותו וישלחו אותו למעבדה :(

יש סיכוי שהוא יחזור חי? או שזה עבוד מראש? ואין תקווה? (טלפון חדש אני לא מאמין.. אני בחיים לא מעדכן יותר כלום..)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניסיתי כמה מדריכים... וכל מיני אופציות בפיניקס (אבל גם הייתי כל כך לחוץ שכבר לא יודע עם מהלחץ שלי אולי עשיתי לא לפי הסדר)

אז כבר העדפתי לנסוע ליורוקום לשהם יסדרו את זה..

אני מקווה שהכל יהיה בסדר ושלא הפכתי את המכשיר למשקולת נייר מאוד יקרה... :'(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היום הוא חזר מתיקון ואני יכול להגיד שאני מופתח לטובה מהשירות של יורוקום

אני חושב שאני יודע גם למה נידפק העדכון (אני חושב שהיה מין נתק כזה בפלאג הפנימי של הUSB של המכשיר) ובגלל זה הוא היה מתנתק לי שהייתי עדכון... (הם רשמו לי בתופס גם תיקון בעיה חשמלית וראיתי שזה מתחבר יותר טוב) והם עדכנו לי לגירסת בל החדשה והיא באמת לא רעה בכלל(אני צריך עוד להתרגל לטאץ אבל זה דיי נוח לכתוב ככה SMSסים לא כזה קשה כמו שחשבתי)

חבל שהייתי צריך לעבור את כל הבלגן הזה אבל אני שמח שזה כמעט ניגמר..

עכשיו אני רק צריך להתאים לי אותו שיהיה לי נוח ולמצוא תוכנות שוות ושימושיות להתקין (הדבר הראשון ניראה לי זה תוכנה למעבר אנגלית \ עברית)

שכמו בכל מכשירי הסימביאן היה מעצבן חחח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לקחו כסף?

כן, סה"כ השירות שלהם טוב.

קרה לי אותו דבר עם המכשיר sony ericsson arc s של אמא שלי. עדכנתי לה ל ICS, הזזתי את המכשיר בזמן העדכון והחיבור התנתק (השתמשתי בכבל עלוב). המכשיר הפך לבריק. למזלי, התוכנה של סוני ידעה לצאת מזה.

בהקלדת ארוכות (whatsapp וכו) אני משתמש במקלדת במצב מאוזן. ממליץ גם להפעיל את התיקון טעויות האוטומטי ואת ההצעה להשלמת מילים. עשו שם עבודה טובה לדעתי. מתקן מלא טעויות קטנות וזה נוח (כל הפעמים שמקלידים ן במקום ו וכדומה).

למעבר בין שפות יש 2 תוכנות עיקריות:

• LangMaster של יורוקום. אני הגדרתי את חצי-לחיצה של המצלמה. סהכ בסדר, אבל מסיבה לא ברורה לא תמיד עובד (כך גם היה ב E72 שלי).
  • SwitchLang - שמאפשרת להחליף שפה בעזרת SWYPE. מאוד נוח ועובד טוב. הבעיה היא עם שימוש בשפות באופן דו-צדדי (לדוגמה עברית ואנגלית). היא מתאימה לשימוש בכיוון כתיבה אחד בלבד לדעתי. תנסה ותראה.

אחת התוכנות הכי חשובות מבחינתי היא google maps. אי אפשר להוריד אותה מהסטור. צריך להוריד ידנית מפה

http://www.allaboutsymbian.com/flow/item/16364_Googles_mobile_page_now_Symbia.php

*שים לב שיש באג שמכריח אותך להדליק את ה WIFI בשביל להפעיל את התוכנה. לא צריך באמת להתחבר לרשת, רק להדליק אותו (אפשר לכבות אחרי שהתוכנה עלתה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן לצערי עלה( 120 על העדכון ועוד 50 על התיקון הרכיב החשמלי.. )אבל אתה יודע מה אומרים..איפה שהולך ה1000 הולך עוד מאה חח

אני אבדוק אותם.. אבל באמת אני לא יודע אם כדאי את של יורוקום את את השניה שהמלצתה.. בסך הכל אני צריך כדאי להפוך בשביל לכתוב כתובת באנגלית של אתר אינטרנט ואז לחזור מהר לעברית דברים כאלה

הם צריכות החתמה?

אני עוד צריך ללמוד איך מתקינים פה דברים בN8 עם החתמה (בטח זה תהליך דומה לN95)

מה נותנת הגוגל MAPS שצירפתה? זה תוכנה לGPS? (כי התקנתי שאמרו לי שהיא טובה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע. פשוט הורדתי מהסטור...

אפשר להתקין תוכנות ללא החתמה אם פורצים את המכשיר. עשיתי את מה שכתוב ב N8 fan club וזה עובד. באתר הזה גם אפשר להוריד תוכנות, כל יום מפרסמים כמה הורדות. תחפש norton hack symbian belle refresh או משהו כזה.

גוגל מאפס זה רק מפות, בלי ניווט. לי קורה הרבה פעמים שאני סתם רוצה לראות משהו במפה, בלי לנווט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סליחה שוב שאני מציק

אבל אתה מכיר אולי תוכנות ניהול וניקוי לN8 כמו שיש CCLENER למחשב..משהו בסיגנון שמנקה או מנהל את הזיכרון בחוכמה

מה מייקרוסופט עוללו לעולם...

אילולי ווינדואוז, כל המושגים האלו לא היו קיימים. האם למק או ללינוקס יש תוכנות ניקוי וסידור או תוכנות ניהול (!) ? לא ממש. אתה יודע למה? כי המערכות יודעות לנהל את עצמן בצורה חכמה מספיק.

כנ"ל ברוב המוחלט של המקרים במערכות ניידות, ובעצם בכל מערכת שאיננה .

למה אתה צריך את זה?

קורה משהו ספציפי שמצריך דבר שכזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...