החלפת פלאפון ישן NOKIA - עמוד 3 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

החלפת פלאפון ישן NOKIA

bneli

Recommended Posts

כאמור, התקנתי אצלי גירסה צפון אמריקאית של Belle Refresh כי חשבתי שאין עברית (לא מופיע ב navifirm). בשביל להתגבר על החוסר של מקלדית עברית, התקנתי את Swype בגירסה 2 מאתר BetaLabs. (גירסה 1 דיי עלובה - אין split screen).

לפני מספר ימים "פג התוקף" של הבטא, מסתבר. אף אחד לא ידע על זה, כמובן. המקלדת עבדה בתפקוד חלקי בלבד - וכל הזמן הוציאה הערה על כך שצריך לעדכן אותה (אין עדכון, כמובן).

היו מלא הודעות בפורומים של נוקיה, נוקיה מעבדות-בטא וסווייפ. לא היתה תשובה. התעצבנתי ושלחתי מייל לנוקיה על התמיכה העלובה שלהם.

בינתיים, כמובן שהקהילה מצאה פתרון. שינו את התאריך תפוגה ב dll לשנת 2099 והפיצו את ה dll. בשביל להחליף אותו עם הנוכחי - צריך לפרוץ את המכשיר. את המידע הזה אתה תצטרך אם תרצה להשתמש ב Swype.

אתמול נציג סווייפ טען בפורום שלהם שהם עובדים עם נוקיה על פתרון. לא ברור מה זה אומר.

היום התקשרו אלי (לפלאפון) מנוקיה (יורוקום) ואמרו שכן יש גירסה של Belle Refresh בעברית, אך היא זמינה אך ורק ובמוקד השירות שלהם ובמוקדים של פלאפון.

אני ממליץ לך ללכת לנוקיה ולעדכן, כשתקבל את הפלאפון, אם זה לא רחוק מדי עבורך. הם נמצאים ברמת החייל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 88
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לא מאמין שכמעט 2013 ויש פה דיון על כזה בכלל... גם ב 2009 דיון כזה היה הזוי.

מה זה התרגלתי לסימביאן??? ואם היית בשבי הסורי אוכל חרא של פרות כשהיו משחררים אותך עדיין היית קופץ לרפת לנשנש מידי פעם????

תתקדם אח שלו יש בחוץ עולם אחר.... כל מכשיר ב 1500 ש"ח יהיה קפיצת מדרגה מטורפת לעומת הנוק*%*ה (אני לא מסוגל לכתוב את שם החברה הזו אפילו)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

N8 סוף הדרך !!! אין מכשיר היום שראיתי שלוקח את בעניינים האלה...

גלאקסי 3 , איפון 5 וכו' ..כולם גרוטאות לעומת הצילום ש N8 מציע .. ועוד קסנון .. :P

לצורך העניין :

אייפון 4 למשל או 4S ( בטח גם 5 ) כל כך פשוטה ומשעממת אין הגדרות איכות ושיפור התמונה ( חומרה ישנה !! - רק תוכנה חדישה ) .. הנוקיה N86 שלי באיכות צילום פי כמה מהאייפון .. ואני לא מדבר על 720P וכל זה , אני מדבר על כמה פריטים אתה יכול להכניס בצילום מבלי להיתרחק מהפריט אותו אתה רוצה לצלם ( שכנראה אנשים שכחו או שלא מעוניינים לדעת כבר ) .. שלא נדבר על הווידאו שזה בכלל זוועה עם האייפון ( מה נסגר איתם ) ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את המידע הזה אתה תצטרך אם תרצה להשתמש ב Swype.

אתמול נציג סווייפ טען בפורום שלהם שהם עובדים עם על פתרון. לא ברור מה זה אומר.

היום התקשרו אלי (לפלאפון) מנוקיה (יורוקום) ואמרו שכן יש גירסה של Belle Refresh בעברית, אך היא זמינה אך ורק ובמוקד השירות שלהם ובמוקדים של פלאפון.

אני ממליץ לך ללכת לנוקיה ולעדכן, כשתקבל את הפלאפון, אם זה לא רחוק מדי עבורך. הם נמצאים ברמת החייל.

תודה על המידע הזה!

שוב אתה ממש עוזר לי מעל ומעבר

אני יגיד לך בנתיים ממה שבדקתי הצלחתי לראות שבקוד מוצר 0599777: israel_dg יש את גירסת n8 111.030.0609

שזה לפי מה שבדקתי זה כבר גירסת BELLE (אבל לא האחרונה אבל עדיין טוב) בדקתי דרך תוכנה בשם Nokia_Care_Suite חיפשתי קודים ישראליים והסתכלתי איזה גירסה הוא מוצא בשרת בדומה לNaviFirm

ומצאתי מדריך שמראה גם איך צורבים את הקוד על הN8 (אומנם זה ביוונית אבל הבנתי את העיקרון אני חושב ומזכיר קצת את NSS)

אז שהמכשיר יגיע(רק שיגיע כבר..עד שדואר זזים חח) אני ינסה לעשות את השיטה הזאת ואם אני הסתבך ומאוד מקווה שלא אבל במיקרה הגרוע אני יפנה ליורוקום

דרך הגב זה המדריך של הצריבת קוד אולי זה יעזור לך גם

לא מאמין שכמעט 2013 ויש פה דיון על כזה בכלל... גם ב 2009 דיון כזה היה הזוי.

מה זה התרגלתי לסימביאן??? ואם היית בשבי הסורי אוכל חרא של פרות כשהיו משחררים אותך עדיין היית קופץ לרפת לנשנש מידי פעם? ???

תתקדם אח שלו יש בחוץ עולם אחר.... כל מכשיר ב 1500 ש"ח יהיה קפיצת מדרגה מטורפת לעומת הנוק*%*ה (אני לא מסוגל לכתוב את שם החברה הזו אפילו)

אני לא מבין למה בדיוק התגובה ההזויה הזאת?

אני חיפשתי מכשיר של כי זה נוח לי ויש במכשירים שלהם הרבה פיצרים שמתאימים לי

אתה יודע כל אחד יש לו ציפיות שונות מהמכשיר שלו

זה שכולם קונים נגיד ..בכיף שיקנו לי אישית לא היה מתאים לצרכים ולא התרשמתי ממנו

זה גם כמו אלו שקונים ומחפשים פלאפון פשוט..אז לא נגיד להם שזה שנת 2012 אז תיקנו סמארטפון

בכל מיקרה גם זה מודגש בדיון..כבר סיימתי להתלבט והזמנתי N8 חדש ירוק ונוצץ מחו"ל

מחכה רק שיגיע.... :hat:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על הקישור לוידאו. אני השתמשתי בתוכנה אחרת ומשום מה לא הצלחתי לשנות קוד מוצר, אבל זה לא כזה שינה - כי פשוט הורדתי את התוכנה כולה מ navifirm והתקנתי אותה. אולי אשתמש בזה בעתיד - תודה.

בעקרון אין סיבה שתסתבך, זה סה"כ עובד.

אני מקווה שהשבוע יהיה לי זמן ללכת ליורוקום ולעדכן ל belle refresh בעברית. אעדכן אם כן.

ההבדל בין belle ל belle refresh הוא דיי קטן בעקרון, אתה צודק. כמעט כל העדכונים של belle refresh בסופו של דבר זמינים כעדכון תוכנה דרך מודול שנוקיה קוראת לו SW update.

בנוגע לדיון אודות הטלפון עצמו:

אני חייב להסכים ולהודות שיש לו חסרונות. הוא מיושן. המעבד קצת איטי. פתיחה של אתרי אינטרנט כבדים היא לא תענוג גדול.

עם זאת, יש למכשיר כמה יתרונות משמעותיים על מכשירים מתחרים, בטח ובטח במחיר שלו. הספיקר חזק. המסך ברור וחד. קליטת מעולה. איכות צליל מעולה - תענוג לשמוע מוזיקה (עם טובות). וכמובן - המצלמה. אתמול הייתי במסיבה וצלימתי. התמונות יצאו פשוט מעולות - וזה היה בבר חשוך. תענוג.

בסה"כ הממשק עצמו מהיר וכל מה שרוצים מתבצע בצורה סבירה - כל עוד זה לא אתרי כבדים. מבחינת ישומים, אמנם המבחר אינו גדול כמו שיש למערכות אחרות (וזה חסרון בהחלט) - אבל כן יש 95% ממה שצריך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שבשביל המחיר שסגרתי עליו (N8 חדש + מגן איכותי מעור אמיתי הכל ביחד 1164 שקל) זה מחיר שלא הייתי מוצא שום דבר בגזרת האנדרואיד (אלא אם כן מתפשרים על מצלמה על רמקול חזק )

אצלי בN95 שדווקא בזמנו יצאו מלא תוכנות אני משתמש רק באופרה מיני ובאפליקציה של הפייסבוק אז לא ניראה לי שלא יספיק לי האפליקציות

נכון שחבל שאין אינסטגרם (לפחות ככה שמעתי עוד לא חיפשתי ) אבל לא קריטי

The Avatar הוא אבל בטוח יותר מהר בהצגת דפי מהN95 לא?

אני אשמח אם שתעדכן אם תוכל לרשום איזה גירסה יורוקום צורבת (אבל באמת ניראה לי שבנתיים לפחות אני ינסה לצרוב לבד ולחסוך את זה כי זה מייקר את הסכום שאני השקעתי על הפלאפון "בטח הם לא מעדכנים בחינם :\ )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

אתמול הייתי ביורוקום. עדכנו לי בחינם - לאחר שטענו שיש סיכוי כלשהו שאני צריך לשלם. אז זה אכן לא בטוח ב100%.

אני מעריך שבמידה ואתה רוצה לבצע עדכון דרכם - כדאי פשוט לשאול בטלפון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעניין זה כניראה באמת עניין של מזל כי אני שאלתי את הנציג של יורוקום בפייסבוק ואמרו לי שיש סיכוי שאני ישלם סכום מסויים

אולי עדכנו לך כי זה מכשיר מהארץ?

בכל אופן רק שיגיע כבר.. כבר עבר כמעט 18 ימים מאז ששלחו אותו אבל כמו שאני מכיר את המשלוחים מהונג קונג זה יכול לקחת חודש + :'(

אין לי סבלנות כבר חח :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תתקשר אליהם ותבקש שיבדקו לך לפי ה IMEI אם אתה צריך לשלם או לא. אני מעריך שאתה יכול לבקש תשובה חד-משמעית בטלפון (אולי אני גם טועה...). כפי שאמרתי, לי הוא גם אמר שהוא "צריך לבדוק אם אני אשלם" - ואז פשוט עשה לי את זה בחינם. הנציג שם היה ממש כלי.

אכן - משלוחים מאיזור המזרח הרחוק משום מה נוטים לקחת זמן.

דרך אגב, אחרי שעברתי למקלדת QWERTY האופקית של נוקיה (החל מגירסת ANNA), אני חייב לציין שאני כן מעדיף אותה על SWYPE. יש במקלדת תיקון טעויות אוטומטי שעושה עבודה לא רעה בכלל. בלי זה היא בעיתית, כן המקשים קטנים וכן יש טעויות.

אני גם חייב לציין שעכשיו אחרי פירמוט (HARD RESET) וכל עוד לא מעמיסים את המכשיר ביותר מדי דברים שרצים בזכרון, המכשיר סה"כ דיי זריז. אתרי כבדים עדיין עולים לאט כמובן. אבל לא נורא. גם ככה זה לא באמת נוח לגלוש באתר מלא במסך 3.5".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האתר המלא עולה לאט.

וואלה

מובנה: 50 שניות

אופרה מובייל: 60 שניות

אופרה מיני: 30 שניות / 25 על איכות תמונה נמוכה (בתכלס לא שמתי לב לשום הבדל)

הגירסה הניידת של וואלה עולה תוך כמה שניות. לא מדדתי.

YNET

מובנה: 60 שניות

אופרה מובייל: נכנעתי אחרי 2 דקות :lol:

אופרה מיני: 17 שניות (איכות תמונה נמוכה)

באופרה מובייל הדברים הוצגו בצורה הטובה יותר. במובנה - טיפה פחות. באופרה מיני לא תמיד.

יש אתרים שלא עולים טוב במיני, כמו דף הבית של HWZONE או הגירסה הניידת של GSMARENA. זה מאחר והם מכילים JAVA SCRIPT.

בסה"כ אני משתמש לרוב בגירסאות השונות של אופרה, אני פשוט מעדיף את הממשק שלהן על המובנה.

אבל יש כל מני אנומליות מוזרות. במובנה Youtube מוצג בתצורת HTML5 שלו (נראה בדיוק כמו באנדרואיד או IOS), אבל באופרה לא. באופרה מוצג בתצורת HTML5 שלו ובמובנה לא. במובנה OUTLOOK.COM לא נפתח לי. באופרה כן. :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...