מחירי תשתית אינטרנט בבזק - עמוד 5 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחירי תשתית אינטרנט בבזק

WillieT

Recommended Posts

• תגובות 122
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
  • 2 שבועות מאוחר יותר...

עכשיו סגרתי איתם דיל ואני חייב לדעת אם זה טוב לפני שהטכנאי בא..

160 שח לתשתית של 30 מגה וטלפון 600 דקות לכל היעדים+ 24.99 על המודם ל24 חודשים(כשה25 שקל כבר כלולים בתוך ה160)

חברה בבקשה תגובה אם זה טוב או לא.. ביום רביעי באים להתקין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בלי הקו טלפון זה יצא לי 102 כששוב המודם כלול בחשבון.

אין אפשרות להשאיל מודם במהירויות כאלה או שקר כזה.. ניסיתי לשכנע אותה, במהירות מעל 10 מגה חייבים את המודם הזה שהוא ב25 שקל כשהמודם של מהירות 10 מגה עולה 19.99..

בכל מקרה לפחות על ההתקנה סגרנו על 60 שקל במקום 140..

אתה יכול להסביר לי בבקשה מה זה הVOIP הזה? ממה שראיתי בגוגל הבנתי מה זה פחות או יותר,וגם מהמילה IP חח, אבל לא הבנתי איך אני מצטרף לזה..

ובקשר ל102 שח ל30 מגה זה תקין?,דרך אגב אני יודע שבהוט אני יכול להשיג 100 מגה במחיר הזה אבל אני בורח מהם כי הם פשוט גרועים,ואת זה אני אומר אחרי 6 שנים של סבל מתמשך!.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדוק עם בזק בינלאומי כמה יעלה לך PRIVATEBOX (לי עולה 10 שח בחודש בשכירות, משלמים סכום זה לאורך כל תקופת האחזקה).

זה מודם ADSL + ראוטר + מתאם שיחות טלפון (=VOIP) שמחליף את הטלפון הקווי של בזק. מאפשר מהירות גלישה עד 15M.

למהירויות גבוהות יותר צריך לשרשר אליו גם מודם VDSL

VOIP מאפשר לך להפעיל טלפון קווי (שיחות כמו של בזק) דרך חיבור האינטרנט שלך, וכאמור הקופסה של ה PRIVATEBOX יודעת לעשות זאת ולתאם גם את הגלישה באינטרנט וגם את שיחות הטלפון בו זמנית. היתרון: הרבה יותר זול מבזק, חיסרון: לא עובד בהפסקת חשמל (אבל לכולם יש גם טלפון סלולרי אז זה לא ממש חיסרון).

אתה משלם לבזק בינלאומי עבור הרכיבים הבאים: ספק לפי מהירות הגלישה, טלפון קווי (לפי חבילת שיחות שבחרת לנייח+נייד ויש למשל חבילת 1500 דקות לנייח+נייד במחיר זול) + 10 שח ל PRIVATE BOX

בנוסף משלם לבזק עבור תשתית לפי מהירות הגלישה , ודורש מהם קו טלפון בלבד ללא תשלום נוסף (לא לקחת קו קל!).

קו קל עולה 25 שח לחודש, קו בלבד עולה 0 ומאפשר לך לגלוש ולשוחח בטלפון קווי דרך בינלאומי כמתואר לעיל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדוק עם בינלאומי כמה יעלה לך PRIVATEBOX (לי עולה 10 שח בחודש בשכירות, משלמים סכום זה לאורך כל תקופת האחזקה).

זה מודם ADSL + ראוטר + מתאם שיחות טלפון (=VOIP) שמחליף את הטלפון הקווי של . מאפשר מהירות גלישה עד 15M.

למהירויות גבוהות יותר צריך לשרשר אליו גם מודם VDSL

ברגע שאתה משרשר לפרייבט בוקס מודם VDSL ומחובר במהירות 30MB , 50MB או 100MB, הראוטר לא מגביל אותך במהירות ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...