מחירי תשתית אינטרנט בבזק - עמוד 7 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחירי תשתית אינטרנט בבזק

WillieT

Recommended Posts

ממש לא מבין איך הרוב כאן משיגים מחירים כאלה : רק הערב קיבלתי טל מבזק בינלאומי שמועד החבילה שלי (10M ב 39.9) עומד להסתיים, והם מציעים לי מחיר ננפפלללא של 49ש"ח ל 15M !

ולא היתה שום אפשרות להוריד מחיר.

לבזק תשתית אני משלם משהו כמו 85ש"ח, שהשגתי, אם אני זוכר נכון, בעור שיניי, ואני כבר מפחד לחשוב על מה שהם יציעו לי ל 15M...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 122
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ממש לא מבין איך הרוב כאן משיגים מחירים כאלה : רק הערב קיבלתי טל מבזק בינלאומי שמועד החבילה שלי (10M ב 39.9) עומד להסתיים, והם מציעים לי מחיר ננפפלללא של 49ש"ח ל 15M !

ולא היתה שום אפשרות להוריד מחיר.

לבזק תשתית אני משלם משהו כמו 85ש"ח, שהשגתי, אם אני זוכר נכון, בעור שיניי, ואני כבר מפחד לחשוב על מה שהם יציעו לי ל 15M...

תנסה להגיע לשימור/קשרי לקוחות.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזו שחיטה - אחרי 3 חודשים של 30 מגה ב-30 ש"ח, קיבלתי עכשיו מהשימור של 20 מגה ב-109 ש"ח (30 מגה ב-119 ש"ח)... יש מישהו שהגיע לפחות? או שכל השוק הזה עלה משמעותית או שיצאתי פראייר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה שחברות התשתית מקשיחות עמדות (ככה זה שיש בשוק דואופול). הייתה תקופה יפה כשהוט נכנסה לשוק הספקיות והציעה תשתית+ספק בזול, ניתן היה להשיג מחירים "דימיוניים" (מישהו אמר 100 מגה ב- 70ש"ח :o). היום הן פשוט לא מורידות מחירים (100 מגה ב- 140ש"ח, לא ניתן לקבל), לא משנה כמה תאיים או תעזוב.

כחלון עזב את הממשלה, כך שאני לא רואה שינוי באופק, אני החלטתי שאם אני לא מקבל מחיר טוב, כשתסתיים התוכנית שלי, אני פשוט עובר לחברה המתחרה+מוריד את גודל החבילה (למשל 100->50/30).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזו שחיטה - אחרי 3 חודשים של 30 מגה ב-30 ש"ח, קיבלתי עכשיו מהשימור של בזק 20 מגה ב-109 ש"ח (30 מגה ב-119 ש"ח)... יש מישהו שהגיע לפחות? או שכל השוק הזה עלה משמעותית או שיצאתי פראייר...

http://www.bezeq.co.il/Internet/FastInternet/intsale/Pages/new.aspx

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני התחברתי חזרה לבזק לפני שבוע וחצי בערך,

אחרי הרבה ויכוח ושיחה עם שימור לקוחות (איכשהו הגעתי אליו)

יצא שהמחיר הוא מחיר קבוע לכולם כולל בשימור לקוחות על פי נהלי החברה מלפני חודש בערך.

קיבלתי 30 מגה עם 3 מגה אפלואד ב- 119 שקל.

זהו מחיר סופי שלהם שלא ניתן לויכוח,

יש עוד חבילה ב- 95 שקל של 30 מגה עם 1.5 אפלואד.

אז בהצלחה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...