מחירי תשתית אינטרנט בבזק - עמוד 8 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחירי תשתית אינטרנט בבזק

WillieT

Recommended Posts

• תגובות 122
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני מתחרפן!

מנסה לחדש את התשתית בבזק עבור אמא שלי, 1.5 מגה - היא לא צריכה יותר.

אומרים לי שאין יותר והכי זול עכשיו זה 79 . אבל בתכלס אם אני לא מחדש את ה 1.5 משנה שעברה, זה עולה ל 65 שזה קפיצה מ 40 !

מישהו יודע אם יש כזה דבר "רוחב פס צר" או איך שלא קוראים לזה, עבור תשתית בזק?

לבזק בינלאומי לא היה בעיה לחדש לאותו מחיר עבור 1.5

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום חברים,

בדיוק היום עידכנתי את החבילות שלי בהוט ובזבל.

קודם הייתי משלם 100 ש"ח ל-20 מגה להוט ו-30 ש"ח לבזב"ל.

התקשרתי להוט אמרתי שאני רוצה לשדרג ל-30 מגה ללא תשלום, אחרי שיחה עם קשרי לקוחות (שימור לקוחות לשעבר) לא הסכימו לבקשתי, אמרו לי ש-30 מגה עולה 110 ואין מחיר זול יותר, למרות שאמרתי שאני יודע שיש אנשים שמשלמים פחות הנציגה טענה שלא קיים מחיר נמוך יותר... (כמה אירוני תראו בהמשך), כמו כן הנציגה טענה שהם הזולים ביותר.

התקשרתי לבזק (לקוח חדש מעולם לא הייתי בבזק) נתנו לי 102 ש"ח ל-30 מגה ישר על ההתחלה. (ו-150 ש"ח על התקנה).

אני סולד מבזק בגלל שצריך ראוטר תומך VDSL ולא בא לי להיתקע שנתיים עם החיוב זיכוי שלהם.

חזרתי להוט, סיפרתי להם על המחיר של , פה נפלתי על נציג נחמד שאמר שהוא פשוט יבדוק לי את המבצעים העכשווים ומצא לי 30 מגה ב-104 ש"ח בלי התמקחות - לקחתי.

היום התקשרתי לבזב"ל, אמרתי לנציגה שאני רוצה 30 מגה ללא תוספת תשלום - אחרי כמה דקות על המתנה אמרה שמצאה ב-33 ש"ח - "זה מחיר שאין לאף אחד ואסור לעשות אותו ואני עושה אותו רק בשבילך..." ובבל"ת כזה, אמרתי לה שאני לא מקבל ותעביר אותי לקשרי לקוחות, בקשרי לקוחות אמרתי להם אני מעוניין ה- 30 מגה ללא תוספת תשלום, בלי מיקוח אמר לי ישר קיבלת וזהו.

סה"כ 30 מגה:

תשתית - 104 ש"ח

ספק בזבל - 30 ש"ח

דרך אגב סטודנטים מהעברית יכולים לקבל את כל המהירויות ב- 20 ש"ח אצל בזב"ל.

כמו כן אציין שלא צעקתי ודיברתי בגסות, פשוט עמדתי על שלי בנימוס וביקשתי שיטיבו עימי, אחרי הכל גם מאחורי הקו יושבים בני אדם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יפה מאד! אני קורא לזה איסטרטגיית "נודניק חיובי" , ופעמים רבות זה מצליח.

את המתלהמים הנציגים מכירים היטב ויודעים איך לטפל בהם (רובם סתם בלון נפוח מלא אויר חם ומתקרר מהר),

אבל המתמידים מבלי להתלהם נענים כי הם מוגדרים כהפסד בטוח לחברה אלא אם יקבלו מחיר מיוחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהוט יש אחלה דילים...רק צריך להתמקח

אני לא מאתמול בסצינה של הויכוחים וכל חברות התקשורת - אני יודע מה להגיד, מתי להגיד ובאיזה טון להשתמש.

תאמין לי שהתקשרתי כמה וכמה פעמים לבנזק ולהוט (כדי לדבר עם נציגים שונים) וציינתי מחירים של המתחרה, כנ"ל לגבי מחירי ההתקנה, הועברתי לנציג בכיר יותר (ואני לקוח חדש..די מעוניינים בי מבחינתם) ולא הצלתי להוריד שקל - לא ממחיר התשתית ולא ממחיר ההתקנה המופרך של (רצו כ-220 ש"ח)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...