מחירי תשתית אינטרנט בבזק - עמוד 4 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחירי תשתית אינטרנט בבזק

WillieT

Recommended Posts

• תגובות 122
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לאן הכי משתלם להתחבר?? הציעו לי בבזקבינלאומי תשתית וספק של 10 מגה ב 95 שח לחודש (ממש חושבים שאני אסכים לזה)

אני רוצה של 10 מגה, איזה תשתית וספק הכי זולה שאפשר למצוא? תודה!! ולבחור שמשלם 60 שח על 20 מגה ועל הספק 29, איזה תשתית וספק זה? תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוט נותנים 12 ב-69 ש"ח בלי בעיה (תציין את המחיר הזה במפורש).

תלחץ על ההתקנה ותנסה לקבל אותה בחינם או במחיר מופחת.

תייפה את ההצעה שקיבלת מבזק ותנפנף בה מול , או ההפך.

בקש בבזק 30X3 (שלושת החודשים הראשונים ב-30 כ"א), אם זה עדיין אפשרי...

אם יש לך קרוב משפחה או חבר עם מחיר מופחת, תבקש הצעה דומה.

דרוש חודש ראשון חינם.

עקוב אחר השירשור "כמה אתם משלמים" ב-HOME THEATER בשביל להתעדכן בהולך בשטח.

בכל מקרה שלא תעשה, אל תשאל אותם את המחיר, תגיד להם את המחיר.

תהיה גמיש אם מה שהם מציעים לך, ותלחץ מכיוונים שונים.

נכשלת בשיחה הראשונה? תקשר למחרת.

חודש אחרי שהתחברת תבקש ניתוק, ותטיב את ההצעה שלך.

עצוב שגם על "המחירים הרגילים" צריך להתווכח... :facepalm:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

nat64x,

תאמין לי שאני יודע "איך לדבר איתם" ואמרתי שיש אנשים שמשלמים 30 ש"ח לשלושה חודשים ראשונים וכו' ואמרתי לבזק את המחיר של וההפך - לא היו מוכנים להוריד שקל בהתקנה, ולא היו מוכנים להוריד שקל במחירים שלהם וכך ניתקנו את השיחה.

כנ"ל לגבי מחירי הספק שבדר"כ היו יותר גמישים - התקשרתי לבזק בינ"ל ואמרתי שהוט מציעים לכולם 20 ש"ח ל-10M (לכל מהירות אבל במקרה הזה אני מדבר על 10M) והנציג אמר שהם מציעים כ-30 ש"ח, לכששאלתי אם זה סופי וללכת להתחבר להוט נענתי בחיוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

nat64x,

תאמין לי שאני יודע "איך לדבר איתם" ואמרתי שיש אנשים שמשלמים 30 ש"ח לשלושה חודשים ראשונים וכו' ואמרתי לבזק את המחיר של וההפך - לא היו מוכנים להוריד שקל בהתקנה, ולא היו מוכנים להוריד שקל במחירים שלהם וכך ניתקנו את השיחה.

יכול להיות... לפעמים יש דברים שהם הוראות מלמעלה, אבל עדיין יש להם מרחב תמרון דווקא בדברים אחרים (בגלל זה אמרתי להיות גמיש).

תאמין לי שגם אצלי היו "קיר", אבל עדיין הצלחתי להוציא מהם 100 ש"ח התקנה, חודש ראשון חינם + 3 חודשים נוספים ב-90, וזה היה לא כל כך ממזמן...

מיותר לציין שמעצמם הם לא הציעו לי אף אחת מההטבות הנ"ל.

כמה מבקשים ממך על התקנה? אמרת מקודם 200 או משהו, זה רציני חח? :screwy:

כנ"ל לגבי מחירי הספק שבדר"כ היו יותר גמישים - התקשרתי לבזק בינ"ל ואמרתי שהוט מציעים לכולם 20 ש"ח ל-10M (לכל מהירות אבל במקרה הזה אני מדבר על 10M) והנציג אמר שהם מציעים כ-30 ש"ח, לכששאלתי אם זה סופי וללכת להתחבר להוט נענתי בחיוב.

פה הייתי יכול לחסוך לך שיחת טלפון...

אז תחבר להוט-נט, מה אתה צריך את הכאב ראש? כוס אמו על בזב"ל וה"כבל הימי" שלהם. חושבים שהם יותר טובים מכולם...

אתה אשכרה מאיים ב10 שח בחודש הבדל בספק אינטרנט?

אני על שקל "מאיים". :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה אשכרה מאיים ב10 שח בחודש הבדל בספק אינטרנט?

א. אני סטודנט והכסף לא מצוי בכמויות

ב. יש לי מן משהו עקרוני כזה - שאם אני יכול לקבל בדיוק את אותו הדבר, אני לא מוכן לשלם עליו גם שקל יותר כשאין לזה שום ערך מוסף.

לכן כן, אני "אתווכח" במקרה כזה על תוספת של 50% במחיר (פתאום באחוזים נראה הרבה לא?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ב. יש לי מן משהו עקרוני כזה - שאם אני יכול לקבל בדיוק את אותו הדבר, אני לא מוכן לשלם עליו גם שקל יותר כשאין לזה שום ערך מוסף.

לכן כן, אני "אתווכח" במקרה כזה על תוספת של 50% במחיר (פתאום באחוזים נראה הרבה לא?)

בחור כלבבי. :xyxthumbs:

רק כך הם גם יורידו את המחירים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. אני סטודנט והכסף לא מצוי בכמויות

מובן בתור סטודנט כסף לא גדל על העצים אני מבין אותך, אבל עדיין מדובר ב10שקל בחודש הבדל(זה אומנם 50% אבל גם שקל זה 50% מתוך 2). אם זה עקרוני לך,למה בכלל לדבר איתם? למה לא להתנתק ולעבור להוט?
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...