חלונות 8 ב 40 דולר - עמוד 7 - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חלונות 8 ב 40 דולר

Ivan

Recommended Posts

• תגובות 313
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

יש לי שאלה קטנה:

קניתי את ווינדוס 8 ויצרתי את הקובץ ISO אצלי במחשב.

איך אני יודע אם יש לי גרסא של 64 או 32 ביט?

אני צריך 64.

נורא פשוט לפי גודל קובץ הISO.

2,632,460,288 byte = לx86

3,581,853,696 byte = לx64

לי למשל מסייע השדרוג של 8 הוריד את גרסת הx86 למרות שאני על x64 וגם בסקירה שלפני הקנייה היה כתוב לי 8 Pro 2GB ואני דיי בספק אם למישהו פה בדיון זה הוריד את גרסת הx64 לאחר הרכישה כי הוא גם לא מאפשר בחירה.

בטוח? כי לפני כן הורדתי 8 פרו 64ביט פרוץ וזה התקין לי 32ביט..

לי זה אומר שפשוט טעית והורדת את גרסת הx86 .
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נורא פשוט לפי גודל קובץ הISO.

2,632,460,288 byte = לx86

3,581,853,696 byte = לx64

לי למשל מסייע השדרוג של Windows 8 הוריד את גרסת הx86 למרות שאני על x64 וגם בסקירה שלפני הקנייה היה כתוב לי Windows 8 Pro 2GB ואני דיי בספק אם למישהו פה בדיון זה הוריד את גרסת הx64 לאחר הרכישה כי הוא גם לא מאפשר בחירה.לי זה אומר שפשוט טעית והורדת את גרסת הx86 .

אממ שלי שוקל 2.62 וזה 64 ביט..

ניתן לשלם , להוריד ולהשאר עם הוינדוס 7 למשך תקופה מסוימת ? ( שלא נהיה בשר תותחים )

תראה, הרוב הגדול אומרים שכן. יש אולי מעטים שלא הצליחו.

לי היה ככה:מחיצה עם 7 ומחיצה עם 8 release preview

הרצתי את ההתקנה של 8 PRO מ , פרמטתי את המחיצה הישנה של 8 וכרגע אני עובד במקביל עם שתי המערכות..

אז בעקרון אפשר, אני לא בטוח שמישהו יכול להתחייב שזה יעבוד ב-כ-ל קונפיגרציה, אבל אין סיבה שלא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האם יש הגבלה על מספר השדרוגים שניתן לרכוש?

מחיר המבצע מוגבל למגבלה מרבית של חמישה שדרוגים ללקוח.

מדוע ישנה מגבלה של חמישה שדרוגים ללקוח?

זוהי הצעה המיועדת לצרכנים במחשבים אישיים ולמטרות שאינן מסחריות בלבד.תהליך ההתקנה והמדיה מיועדים עבור משתמשים פרטיים.עסקים וארגונים אחרים יכולים לנצל את יתר התוכניות המאפשרות שדרוגים ל- Windows 8 באמצעות תוכניות רישוי רב משתמשים של Microsoft.(לקבלת מידע נוסף, עבור אלhttp://www.microsoft.com/licensing/.)

מז"א? אם אני מפרמט יותר מחמש פעמים באותו מחשב, אאבד את הרישיון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מז"א? אם אני מפרמט יותר מחמש פעמים באותו מחשב, אאבד את הרישיון?

אין קשר. הציטוט שהבאת אומר כמה פעמים אפשר לרכוש את השדרוג. לצורך העניין אם אתה רוצה לקנות 10 פעמים את המערכת לעשרה מחשבים שונים במסגרת תוכנית השדרוג - אז הם לא מרשים.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אממ שלי שוקל 2.62 וזה 64 ביט..

תראה, הרוב הגדול אומרים שכן. יש אולי מעטים שלא הצליחו.

לי היה ככה:מחיצה עם 7 ומחיצה עם 8 release preview

הרצתי את ההתקנה של 8 PRO מ USB, פרמטתי את המחיצה הישנה של 8 וכרגע אני עובד במקביל עם שתי המערכות..

אז בעקרון אפשר, אני לא בטוח שמישהו יכול להתחייב שזה יעבוד ב-כ-ל קונפיגרציה, אבל אין סיבה שלא.

מסתבר שאתה צודק בדקתי את הISO(שהוא אגב באותו נפח כמו שלך) ולפי קובץ הautorun.inf שלי גם בגרסת הx64 למרות שעדיין מוזר לי שהוא שוקל 2.62GB ובגרסת ה64 ביט(כאשר ההורדה מתבצעת בעזרת Windows 8 Upgrade Assistant) אבל כאשר ההורדה מתבצעת ממקורות אחרים ההורדה שוקלת מעל 2.62GB .

מאיפו מספרים ?

X64 אצלי רק 2.6 גיגה !

http://www.mydigitallife.info/download-windows-8-professional-rtm-x86-x64-leaked-iso/

וגם יש לי את הגרסאות האלו + הגרסה שהורדתי בעזרת הWindows 8 Upgrade Assistant רק מוזר לי למה גרסת ה64 ביט שהורדתי ממיקרוסופט שוקלת 2.62 בעוד שאותה גרסה שלא הורדה ממיקרוסופט שוקלת 3+, משהו אמור להיות שונה בין הגרסאות האלו ???

באותו הקשר בפורום של mydigitallife בדיון דומה(Windows 8 $14.99 Upgrade Code is Now available) מישהו נוסף תהה לגבי העניין שנפח קובץ הISO בגרסת ה64 ביט קטן.

http://forums.mydigitallife.info/printthread.php?t=38524&pp=10&page=15

TheUnholySmurf

The ISO file is so small, only 2.63GB.

I hope this is the x64 ISO i downloaded when I bought the upgrade.[/q]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא בוחר אם אתה רוצה 32/64 הWindows 8 Upgrade Assistant בוחר בשבילך אם אתה על מערכת שהיא 64 ביט אז הוא כבר יוריד את גרסת ה64 ביט ואם אתה על 32 ביט אז הוא יוריד 32 ביט ובכלל בסיום הרכישה הWindows 8 Upgrade Assistant נותן לך אפשוריות אם אתה רוצה את זה כקובץ ISO(נותן לך לשמור במחשב ואתה צורב מתי שנוח לך) או על .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למי שיש את הבעיה שיש שני instances נפרדים לכרום (מטרו ודסקטופ) ואין ביניהם קשר - תתקינו כרום בטא ואז ב wrench יש לך אופציה ל

"Relauch in 8 Mode" כשאתם בדסקטופ, וההפך כשאתם במטרו. בכל מקרה, זה "מאחד" את הכרום.

windows.old - התיקיה שנשמרה לאחר התקנה + שמירת קבצים , אפשר למחוק ?

זה דברים שנשמרו מהמערכת הקודמת בעת השדרוג. אם גיבית הכל אז להבנתי כן..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...