חלונות 8 ב 40 דולר - עמוד 11 - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חלונות 8 ב 40 דולר

Ivan

Recommended Posts

• תגובות 313
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מה הכוונה להזין סראילי של גרסא קודמת???

יש לי את הסריאלי של 7 הזנתי אותו וקיבלתי קוד להזין במעמד הרכישה

סריאל שמתאים לתנאים שלהם.

כלומר נרכש מיולי האחרון אם איני טועה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת שאני גם ככה קניתי מחשב שזכאי לשדרוג ב15$ אבל במהלך ההתקנה היה מוזר לי שלא הייתי צריך לעשות כלום חוץ מלהגיד שקניתי מחשב שעומד בקריטריונים, אפילו מספר סידורי לא הכנסתי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז מי שהספיק לקבל קוד יכל להתקין ללא הזנת סיריאל? במידה וחייב להזין סיריאל בעת ההתקנה, ניתן להזין סיריאל של 7 שאוקטב לפני כשנה?, או שחייב סיריאל שאוקטב לאחרונה?

וכמה רשיונות ניתן לקנות עם הקוד שקיבלתי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כבר קניתי ב-15 דולר ואני כרגע מוריד את גרסאת השדרוג של 8, יש מצב שהוא יבקש במהלך ההתקנה סיריאל של 7?!.!1??!1.1?!? סתם ביזבזתי 15 דולר?!?!.!?!

בכל מקרה אני מקווה שזה יעבוד... זה מוריד כרגע :jump:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם מערבבים הכל...

סריאל של 7 צריך להכניס מי שעכשיו נכנס לאתר של השידרוג ומבקש קוד הנחה. מי שכבר נכנס קודם וקיבל קוד הנחה, הוא מסודר. אין כזה דבר להכניס סריאל של 7 בהתקנה של 8.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם מערבבים הכל...

סריאל של 7 צריך להכניס מי שעכשיו נכנס לאתר של השידרוג ומבקש קוד הנחה. מי שכבר נכנס קודם וקיבל קוד הנחה, הוא מסודר. אין כזה דבר להכניס סריאל של 7 בהתקנה של 8.

תודה רבה על ההסבר! :xyxthumbs: אמרתי לעצמי שיהיה קוד אחד ליתר ביטחון כיוון שיכל להיות שהם יחסמו את הפרצה.. לצערי צדקתי... :bash:

אז מה בדבר כמות הרשיונות שניתן לרכוש עם הקוד? ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה על ההסבר! :xyxthumbs: אמרתי לעצמי שיהיה קוד אחד ליתר ביטחון כיוון שיכל להיות שהם יחסמו את הפרצה.. לצערי צדקתי... :bash:

אז מה בדבר כמות הרשיונות שניתן לרכוש עם הקוד? ???

1

רגע ..

אז בעצם חזרנו להודעה הראשונה ולכותרת windows8 בארבעים דולר !

אהא..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...