חלונות 8 ב 40 דולר - עמוד 2 - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חלונות 8 ב 40 דולר

Ivan

Recommended Posts

^

ואז נשאלת השאלה למה בפורום שבו אומרים "משחק פרוץ" או "טורנטליץ'" ישר סוגרים דיונים ומזהירים משתמשים, הרי זה אותו הדבר בדיוק.

or2oo

וואלה אתה צודק כשחושבים על זה. אם יש רשיון מקורי של וינדוס קודם מה זה כבר משנה אם מתקינים חדש או עושים אפגרייד לוינדוס קיים.

נשאר לקוות שהווינדוס החדש טוב יותר מ-7

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 313
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

^

ואז נשאלת השאלה למה בפורום שבו אומרים "משחק פרוץ" או "טורנטליץ'" ישר סוגרים דיונים ומזהירים משתמשים, הרי זה אותו הדבר בדיוק.

זה ממש לא אותו דבר

יש לך פה ת'רד לגיטימי לגמרי שמפנה אנשים שיש להם רשיון ישן לאפשרות לשדרג ב40$

אתה מצפה שהמודר של הפורום יבדוק למי יש רשיון ישן באמת ולמי לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שימו לב...

עשיתי קנייה ב155 שקל (המבצע שיש כרגע עד ינואר) אחרי ההורדה הוא נותן ליצרוב את זה על דיסק / USB

אפשר לבצע התקנה נקיה וגם לאקטב...

והכל עובד מעולה

לא חייב לשדרג מ7 ל8 אפשר לבצע התקנה נקיה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התקנה מלא של שידרוג נתמך על ידי . עובדה זה עובד בלי בעיה.

ככה היה ב 7 וככה זה ב 8 . רק ב8 זה מובנה ופשוט.

עובדה הם מאפשרים את זה ובלי שום טריקים.

. :kopfpatsch:

ואם הלך קשיח שלך איך בדיוק "תשדרג" לקשיח החדש ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה לא לרכוש ב 14.99$ ? :silly:

Go to https://www.windowsupgradeoffer.comWindows 7 purchase informationDate of purchase *Make up any date within last 2 months.Name of retailer * Just say whatever retailer.PC Brand *I typed in Carbide 500rPC Model * I typed in random anything. That is all it requires, no receipt verification is needed. Anyone can upgrade to 8 Pro for $14.99. It gives you a promo code, and you download and install from there.

קרדיט ל techpowerup.com

https://www.windowsupgradeoffer.com/he-IL

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ :xyxthumbs: זה מה שהשדרוג הזה שווה.. הכאב ראש שבא ביחד עם דיסק קשיח נקי..

. :kopfpatsch:

ואם הלך קשיח שלך איך בדיוק "תשדרג" לקשיח החדש ?

בדיוק...

אני מבין שרק ככה זה עובד.

ההתקנה הנקיה לא תעבוד אם בשלב ה(מאוד) ראשוני של התקנה מהדיסק/USB לא מזוהה פרטישן עם מ. הפעלה קיימת. אין כאן שום הפרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו יודע מה לגבי שדרוג ממערכת Win 8 Release Preview?

כיצד ניתן להעביר את ההעדפות השונות (בעיקר ה Start menu) למערכת החדשה?

מה קורה אם משתמשים באסיסטנט על המערכת הזאת - הוא מוחק הכל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מיקרוסופט אמרו מראש שהם מתנגדים ולא תומכים בשום שדרוג של Release Preview ל-RTM. אבל ראיתי דיונים שטוענים שיש כל מיני שיטות מוזרות לשדרג בכל זאת.

בכל אופן, בשביל להעביר העדפות (כמו Start Menu), לא צריך לשדרג. אם היוזר שלך מקושר לאימייל כלשהו, ההגדרות יעברו אוטומטית לכל 8 שיקושר לאימייל הזה. ואם היוזר שלך לא מקושר, אתה תמיד יכול להוסיף קישור ליוזר הקיים, וכך לגרום לכל ההגדרות להסתנכרן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן, זה גם יעביר הכול. לא חייבים חשבון Live.

So, your email account and password will still be managed by whatever email provider you choose, and we use the user name and password you give us to help manage your settings and state across your Windows 8 PCs, even if you haven’t signed up for Hotmail or other Microsoft services that use this ID.

http://blogs.msdn.com/b/b8/archive/2011/09/26/signing-in-to-windows-8-with-a-windows-live-id.aspx

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אשמח אם מישהו ייתן תשובה חד-משמעית

יש לי שני רישיונות ל- ובשבוע שעבר קניתי מחשב חדש. האם אני צריך להתקין עליו ואז לשדרג או שאפשר לעשות התקנה נקייה לגמרי?

האם במעמד הקנייה אני נותן סיראל של המערכת הישנה? (כלומר, תיאורתית אני אוכל להמשיך להפעיל את המערכת הישנה שלי).

מה הטעם בדיסק גיבוי אם אי אפשר להתקין נקי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...