בקשת מפרט עד 11 אלף - עמוד 5 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בקשת מפרט עד 11 אלף

OhayoNB

Recommended Posts

שימרו על תרבות הדיון בבקשה.

למיטב ידיעתי, ה-P8Z77-V אכן היה יקר יותר, בעיקר בגלל העובדה שהוא כולל מתאם ויותר צלעות קירור.

אם אתה סגור שאתה רוצה ללכת על (בדוק שוב את עניין האודיו, שכן יש האומרים שדווקא ה-VIA מספר איכות שמע מעט טובה יותר בחלק מהמקרים), אז לך על הלוח הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 63
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לאחר שקראתי את כל הדיון ברצוני להגיד כמה מילים:

קודם כל המון בהצלחה עם המחשב ועם כל הבחירות.

דבר שני, מנסיון אישי, מקריאת התגובות שלך פה אני יכול להגיד לך כמעט בודאות מוחלטת שאתה לא תעשה למחשב..

הסיבה העיקרית היא שאתה קונה מחשב פצצה שהוא מפלצת לכל דבר שיגיע ב 3-4 השנים הקרובות (מנסיון).

לדעתי עדיף לך לחסוך את הכסף על המעבד בעל המכפלה הפתוחה, על במיוחד לאורקלוק (אם אתה רוצה את הלוח מסיבות אחרות - בבקשה) ועל ספק כח סופר חזק.

נתנו לך פה המלצות מצויינות ואתה יכול לחסוך ככה עוד כמה מאות שקלים.

בעתיד כשהכרטיס מסך לא יוכל להתמודד עם משחקים חדשים תוכל להשקיע את הכסף הזה בכרטיס חדש ותאמין לי המחשב יסחוב מצויין שוב כל דבר שיצא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא קראתי את הכל אבל זאת ההמלצה שלי:

מעבד

GIGABYTE GA-X79-UD7 לוח אם לדעתי אחד הטובים בעולם כמובן אם כזה לוח אם וכזה מעבד אתה צריך לעשות על מנת לא לעליב את החלקים האלו

:)

קירור למעבד -

[table][tr][td]Noctua NH-D14

ספק - וכן לדעתי 850 מספיק לך מעל ומעבר גם אם תעשה אוברקלוק מעל זה זה כבר בשביל מה שלא ניראה לי אתה צריך אם כזה כרטיס מסך

CORSAIR HX Series HX850

מארז STORM SNIPER [/t]

זכרון פנימי :

Corsair Vengeance® 16GB Quad Channel Kit

כל מה שרשום כאן עולה באזור 8500 כוננים תבחר בעצמך מה שנוח לך נשארו לך 2500 לתקציב ותאמין לי המחשב הזה יחזיק לך הרבה זמן .... כשקונים מעבד היום חובה שיהיה K כיחבל לא לנצל את האוברלוק במיוחד עם כזה ומעבד כל כך איכותי [/td][/tr][/table]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...