בקשת מפרט עד 11 אלף - עמוד 3 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בקשת מפרט עד 11 אלף

OhayoNB

Recommended Posts

• תגובות 63
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

:lol:

סיסוניק חידשו חלק מהסדרות שלהם, כמו ה-ET שהפכה אם איני טועה ל-ECO, והנצילות של HT קיבלה תקן גבוה יותר (ביחס עם מאוורר 120 מ"מ לעומת 80 מ"מ בחלק מהדגמים שהיו). בתוספת של 5 שקל את מקבל אקסטרה 4 אמפר למסילת ה-12V, ויותר חיבורי הזנת PCI (כל שלא יהיה צורך להשתמש בעתיד במתאמי מולקס). מבחינת שקט ויעילות שניהם בערך אותו הדבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום שוב,

הלכתי היום ל-KSP כדי לעבור עם הנציג על המפרט, והוא שינה לי כמה דברים ונימק,

*לגבי לוח אם, הוא אמר שללוח שהבאת לי של אין מספיק קירור למייצבי המתח ולמרות שמהארז שלי מאוורר מספיק הוא המליץ לי מאוד מבחינת יציאות, קירורים על הלוח עצמו ואוברקלוקינג ללכת על הלוח GIGABYTE GA-Z77X-UD5H שעולה 1050 (לעומת 840 של ה-ASUS).

הוא אמר שהתוספת של המחיר באמת משתלמת פה, אבל אני עדיין רוצה חוות דעת נוספות אז אני עדיין לא מחליט כלום.

*לגבי הזכרונות, הוא אמר לי שהגופי קירור של ה-G.Skill Ripjaws-X 2x4GB ארוכים ועלולים לגעת במוגן, שהוא קירור גדול, אז הוא הביא לי את ה- G.Skill 2x4GB 1600Mhz Ares Dual Channel CL9-9-9 שעולים 15 שקלים יותר, עוד פעם, חשוב לי להתייעץ איתך.

*לגבי ספק הכוח, הוא אמר לי ללכת על ה-SeaSonic 620W 80+ Bronze Active PFC 12cm Fan S12II-620 Retail בגלל שהוא טוען שהוא ספק מאוד מאוד איכותי ושקט יותר מהספק שהבאת לי.

אשמח אם תתייחס לכל מה שציינתי פה כי אני כבר קרוב להזמנה ואני ממש רוצה לבצע אותה עוד השבוע,

תודה רבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקיצור מנסה לקחת יותר כסף...

בקשר לספק, אני מכיר את ה-SS 620W S12II (יש לי אותו), ספק מצוין. יאיר טוען שהספק ההוא עדיף, אז... כל עוד אין הבדל במחיר לך על מה שנראה לך.

בקשר ללוח אם, תשאיר את הנוכחי.

הזיכרון אכן יכול לגעת, אבל אני לא מבין בשביל מה גופי על הזיכרונות? אני הייתי הולך על כאלו בלי וחוסך כסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי דעתי הוא לא מנסה לקחת כסף, אם הוא היה מנסה לקחת כסף הוא היה אומר לי קח ת-650W הכי יקר או משהו כזה והיה מביא סתם נימוק, אבל הוא באמת הסביר לי על כל דבר, הוא גם לא נראה סתם אחד, הוא נראה אחד שמבין.לגבי הספק, אני באמת לא יודע מה לקחת חח אין לי מושג, אז אני מעדיף שתחליטו בשבילי.

לגבי הלוח אם, האם אתה בטוח אם להשאיר את הלוח הנוכחי ? הוא אמר לי שאם אני הולך לבצע OC משמעותי הלוח הזה יהיה יותר טוב בשבילי, וגם הוא מקרר טוב יותר.

לגבי הזכרונות, אני חושב שאני יקח עם גופי כי אני רוצה את זה, הזכרונות שהוא שם לי בסדר ? זה רק מה שאני רוצה לדעת.

שכחתי להוסיף משהו חשוב מאוד ששכחתי להזכיר אותו חח אני לא יודע איך זה ברח לי מראש,

לגבי הספק כוח, יש לו עוד שנתיים אחריות, זאת אומרת ש-5 שנים ל620W לעומת 3 שנים של מה שיאיר הביא לי, זאת הסיבה העיקרית חח שכחתי אותה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

- זיכרון- אתה יכול להחליף אותו לדגם שהציע לך, הם בערך אותו הדבר.

- ספק כח- כיום ההבדל מבחינת האיכות בין שני הספקים הללו הוא אינו גדול. מה שכן, אני רואה כעת שהם נותנים שנתיים אחריות אקסטרה על ה-S12II. למרות שזה שהצעתי לך נותן טיפה יותר מיץ, האחריות היא משהו שיותר חשוב פה. לך על ה-S12II.

- לוח אם- UD5H נותן יותר יציאות, אבל זה כי אתה גם משלם עליהם יותר- אין קשר פה ללוח משתלם יותר.

כמו שאמרתי מקודם- אני באמת שלא מבין למה אתה מתעקש על לוח של . Z77-D3H הוא לוח שנותן לך תמורה הרבה יותר גדולה (ואין לו בעיה של מרווח באיזור ה-CPU). חבל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי,

אז אני לוקח את הזכרון, לוקח את הספק,

ראיתי עכשיו את הלוח שאמרת שעדיף על ה-ASUS שעולה 670 ש"ח ב-KSP,

תשמע יאיר, הכרטיס קול של הלוח הזה הוא לא של Realtek ואני כן רוצה כרטיס קול של רילטק בגלל שאני מחבר רמקולים איכותיים של 5.1 אליו, ואני באמת לא יודע מה זה הכרטיס קול הזה שיש לו (ראה בעמוד הזה).

דבר שני לגבי הלוח הזה, הכרטיס רשת שלו של Atheros, אני לא מכיר את החברה הזאת ואני מעדיף משהו שאני מכיר, ובנוסף יש לי את הכרטיס רשת הזה בלוח שיש לי כרגע וכשאני מבצע אתחול לראוטר אז יש לכרטיס רשת דיליי עד שיש לי אינטרנט.

עריכה, הלוח הזה גם לא תומך , במידה ואני ירצה להוסיף כרטיס בעתיד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...