מקסימום גימיינג מינימום מחיר 2200 שח - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מקסימום גימיינג מינימום מחיר 2200 שח

ahpxeru

Recommended Posts

• תגובות 160
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

תראו אני מתמזמז עם הסיפור הזה להזמין כבר מחשב כבר איזה כמעט שבועיים כי לא הייתי בטוח וגם חיכיתי לתגובות גם בFXP וזה..

ואני מת כבר לקנות מחשב נורמלי לתקציב והטוב ביותר שניתן מישהו יכול להגיד לי פה בפה מלא הודעה אחרונה לפני שסוגרים כבר תאשכול הזה ואני מזמין את המחשב מישהו יכול להגיד בוודאות שזה המחשב הכי טוב שניתן להרכיב נכון להיום בתקציב הזה?

ואם לא אז בחנות אחרת חוץ מTMS שהמפרט יהיה באותו מחיר רק חזק יותר?

רק תאשרו שזה באמת המקסימום האפשרי בתקציב זה ואני סוף ססוף יוכל לסיים עם הסיפור הזה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ לא נכון!

כמה שטויות יכולות להיכתב על ידי אדם אחד?

מה לא נכון? איפה במפרט הזה יש ספק כוח?

ואי אפשר להריץ test drive unlimited 2 על מפרט ב2000 שקל- לא בצורה חלקה כמו שהוא ביקש. אם אני טועה אני יותר מאשמח שתוכיח לי אחרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה לא נכון? איפה במפרט הזה יש ספק כוח?

תסתכל על השם של המארז ששמתי לו, הוא מגיע כבאנדל עם המארז.

"SilverStone Redline 1 3.0 + Seasonic 430W - בקניית מחשב חדש בלבד"

ואי אפשר להריץ test drive unlimited 2 על מפרט ב2000 שקל- לא בצורה חלקה כמו שהוא ביקש. אם אני טועה אני יותר מאשמח שתוכיח לי אחרת.

אשמח אם אתה תוכיח שלא ועל סמך מה הגעת למסקנה הזו. מציע לך לעשות בדיקה פשוטה, אפילו ביוטוב, כיצד הכרטיס הזה מריץ את המחשב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^ יש ספק. (יאיר הראה את זה).

אתה אוהב לשנות עמדות, מחוסר האפשרות למפרט גיימניג, למצב שאי אפשר להריץ משחקים על הכי גבוהה בתקציב... אז נכון, בצקשיב הנתון הוא לא יקבל את המקסימום, אבל כן קבל ביצועים גבוהים במשחקים של לפני שנה שנתיים, ובמשחקים עכשוים ביצועים קצת פחות טובים, אבל לומר שזה בלתי אפשרי...> שטויות!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סתם בשביל התעניינות כמה אתם מעריכים יעלה מפרט אשר יריץ את המשחקים החדשים באיכות גבוהה

ובקשה נוספת שלגמרי שחכתי אתם יכולים להמליץ לי פה גם על מסך? התקציב למסך הוא בסביבות ה650 שקל גג חריגה 20 שקל ככה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע אחי, גם אני חשבתי שלא ניתן לבנות מחשב תקציבי כזה למשחקים בהתחלה אבל עשיתי לאחותי ובעיקר לאחיין שלי מחשב שמיועד לפיפא טסט דרייב וכל מיני משחקים חדשים אבל לא הכי תובעניים שיש, הם כבר שבוע איתו ומבסוטים עד הגג, ממש בטירוף הכל עובד סופר מהיר וטוב על הגדרות הכי טובות שיש, הלוח אם גם משאיר להם אופציה לשדרוג עתידי עם סלוט זכרון נוסף יו אס בי 3 שתמיד טוב וסאטה 3 לכוננים קשיחים העתידיים, לדעתי יצא מושלם, מה שכן בחרתי מפרט ונאמר לי שהספק שבחרתי לא מספיק לכרטיס מסך וצריך בשבילו 400w, שדרגו לי לספק fsp אמנם טיפה פחות טוב אבל עדיין לא ג׳נרי או משהו 400w ועוד עלה לי איזה 20 שקל פחות מכאן, מה שכן ממליץ לך לקחת ת 120 שקל שחסכתי לך להוסיף להם עוד מאה ולהשקיע במסך כמו שצריך כי זה כל הכיף, הדל 2312hm שהם מוכרים ב 880 שקל לקונים של מחשב חדש פשוט מעולה! הופך כל משחק לחוויה, תגיע לאותו מחיר פלוס מינוס, בהצלחה אם תיקח תהמלצה מפה מבטיח לך שלא תתחרט.(אגב המעבד דגם אחד יותר כי פשוט בבנצ׳מארקים הוא מקבל ציונים יותר גבוהים ולא במעט שווה את הכמה שקלים תוספת ל 840 בקיצור).

מפרט זה הורכב ב - www.TMS.co.il .

מעבד:

Intel Dual Core G840 2.8GHZ for 1155 Tray

כמות: 1 - מחיר: ₪306

קירור למעבד:

ZALMAN 7000V Al SI EDITION FAN CONTROL - בקניית מחשב חדש בלבד

כמות: 1 - מחיר: ₪55

לוח אם:

MSI B75MA-E33 for 1155 Sata3/Usb 3.0

כמות: 1 - מחיר: ₪313

מארז:

באנדל תקציבי - Gigabyte Luxo X140 + Seasonic 350W - בקניית מחשב חדש

כמות: 1 - מחיר: ₪330

זיכרון:

Kingston 4GB 1600

כמות: 1 - מחיר: ₪106

קשיח למחשב שולחני:

WD 500GB Sata 3 Caviar Blue

כמות: 1 - מחיר: ₪343

כרטיס מסך:

Sparkle GTX650 1GB GDDR5 HDMI OC - בקניית מחשב חדש בלבד

כמות: 1 - מחיר: ₪550

כונן אופטי:

LG DVD-RW x22 Dual Layer Sata Black

כמות: 1 - מחיר: ₪104

הרכבה:

הרכבת מערכת מחשב כולל בדיקות מלאות וחיווט ברמה גבוהה לחברי הפורומים חינם או בהזמנה מעל 3500 ש"ח

כמות: 1 - מחיר: ₪0

סה"כ: ₪2107

.

המחירים הינם כוללים מע"מ והם לתשלום בכ.אשראי עד 12 תשלומים שווים.

תשלום מזומן (צ'ק מזומן, כסף שטרות, העברה בנקאית) מקנה 2% הנחה

מחיר אחרי הנחת מזומן הינו: 2065 ₪

http://www.tms.co.il/preview/spec/a8zk3ubq

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לקחת ת 120 שקל להוסיף להם עוד מאה ולהשקיע במסך כמו שצריך כי זה כל הכיף, הדל 2312hm שהם מוכרים ב 880 שקל לקונים של מחשב חדש פשוט מעולה! הופך כל משחק לחוויה, תגיע לאותו מחיר פלוס מינוס, בהצלחה אם תיקח תהמלצה מפה מבטיח לך שלא תתחרט.

+1.

הדל יהיה מעולה.שווה לגרד 200 שקל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חתיכת הרצאה/פרסומת הבאת פה :)

מה שכן, אומנם המפרט מצויין אך הוא עדיף פחות לגיימינג מאשר המפרט הקודם (ששמתי בעמוד הראשון), בעיקר בגלל העובדה שמבחינת כח עיבוד שני המעבדים דומים מאוד (איפה ראית הפרשי ביצועים?) ולדעתי אפילו תוספת של 25 שקל לא ממש שווה את זה, אך בראש ובראשונה בגלל כרטיס המסך שנותן ביצועים טובים יותר, לרוב מדובר על עשרות אחוזי ביצועים יותר.

בנוגע למסך- אני מחזק. מדובר על מסך המבוסס פאנל איכותי, עם איכות צבעים וארגונומיה ומצויינת.

ב-650 ש"ח ניתן להשיג את ה- E2243FW שנחשב לגם כן אחלה מסך, אך הוא נחות מכל בחינה מהדל (וגודלו 21.5").

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמעו עכשיו אני מאוד מבולבל מה לעשות? חח אני לא יודע לשפוט מה יותר טוב מבין המפרטים קיבלתי כרגע אז 3 הצעות תסכמו לי על כל אחד מה הולך .. הראשון : http://www.tms.co.il/preview/spec/a8zk3ubq/1

השני: http://www.tms.co.il/preview/spec/cdk8r7as

והשלישי הוא זה שהמנהל פה הציע שנמצא בדף הראשון מה עדיף?

בבקשה תעזרו אין לי מושג מה לעשות ולגבי המסך אני מוכן להתפשר גם על משהו פחות טוב זה לא כזה עקרוני .. (בשבילי לפחות)

ודבר נוסף אני יודע שזה ישמע טיפשי אבל המארז שהבאתה במפרט האחרון שהוצע פה ממש מכוער יש אופציה לחבר מארז אחר לספק הכח שצריך ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...