מקסימום גימיינג מינימום מחיר 2200 שח - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מקסימום גימיינג מינימום מחיר 2200 שח

ahpxeru

Recommended Posts

תקציב

מהו תקציב לרכישת המחשב? עד 2000 שקל גג

אם ניתן לחרוג מהתקציב, מהי החריגה המותרת?200שימושים

מהם השימושים במחשב? (לסמן באדום).

גיימינג כבד או קל / עריכה גראפית / עריכת אודיו / עריכת וידאו / HTPC/ אחר (נא לפרט) סליחה שאני לא מסמן באדום כי אני רוצה להסביר את השימוש - אני לא גיימר או משהו כזה אני צריך מחשב אבל שמסוגל להריץ נגיד משחק אם בא לי מדי פעם משהו ברמה בתור דוגמה: של tesst drive unlimited 1 או 2 משהו ברמה הזו שאם אני מריץ את המשחק המחשב יריץ את זה חלק ומהיר ועם גרפיקה טובה..

במידה שבחרת בגיימינג, ציין שמות של משחקים בהם תשחק - ציינתי

באיזו מערכת הפעלה תשתמש - מסוג 32bit או 64bit? סליחה אך אני לא מבין בכך ואני ישמח אם מישהו שייעץ מה לקנות יסביר לי גם על זה..

*מערכת הפעלה 32BIT תנצל רק 3.25GB זיכרון ואילו מערכת הפעלה 64bit תנצל יותר זיכרון בהגבלת לוח האם.

רוב המחשבים הסטנדרטיים כיום עובדים עם יותר מכ3.25GB זיכרון ראם, ולכן לרוב יהיה עדיף להשתמש במערכת הפעלה 64BIT.

*יש לשים לב שלא מובן מאליו שהמחשב מגיע עם מערכת הפעלה, אם תרצה מערכת הפעלה חוקית כחלק מהמפרט - יש לציין זאת. מערכת הפעלה חוקית עולה כמה מאות שקלים.מהי רזולוציית המסך הטבעית [הגבוהה ביותר] של המסך שיתחבר למחשב? אם היא אינה ידועה לך, כתוב את גודל המסך במקום.אני לא יודע איך בודקים זאת,ואני לא יודע מה גודל המסך

*נתון זה חיוני מאוד עבור התאמת המחשב למסך, לכן עשה את המאמץ, רצוי שתציין את דגם המסך.האם תחבר מערכת רמקולים 7.1CH, 5.1CH או 2.1CH למחשב?יש לי רמקולים 2.1

*מידע על מערכות הרמקולים נמצא בסוף באשכול.

חומרה אופציונלית

האם ברצונך לקנות צורב (כונן דיסקים) עם המפרט? כן

*צורב סטנדרטי יעלה לכל היותר בין 100 ל-120 ש"ח.מהו הנפח שתרצה בדיסק קשיח? (500GB, 1TB וכדומה)

האם יש רכיב מסויים שאין צורך לכלול במפרט? איני יודע אך שיהיה זיכרון גדול..

במידה שישנו רכיב כזה, ציין את הדגם שלו.

אפשרויות רכישה

האם קיימת העדפה לרכישת המחשב מחנות מסויימת?לא

אם לא, נוכל להתאים לך חנות לפי איזור מגורים. באיזו עיר אתה גר? הוד השרון

האם באפשרותך לבצע הזמנה מחנות רחוקה?כן, אך תלוי עד כמה רחוק

מתי מתוכננת רכישת המחשב?בחודש הקרוב..

*שים לב שכשמדובר בפרק זמן משמעותי, המפרט שתקבל עשוי להיות לא רלוונטי לעת הרכישה, לכן מומלץ להתייעץ עמנו כמה ימים לפני הקנייה.

את המחשב לא מקבלים מורכב אלה רק את הקופסאות עם הרכיבים שהזמנת. האם תרצה שהחנות תרכיב לך אותו? כן

הערות נוספות

בגדול הצורך שלי הוא מחשב לשימוש דיי מומצע לשימוש יום יומי אני רוצה שהמחשב יעבוד חלק בלי תקיעות , גם באינטרנט , ושוב שיוכל להריץ משחק ברמה שציינתי למעלה בלי בעיות ועם הסטנדרטים היותר גבוהים הדרושים להפעלת המשחק- (המפרט המומלץ ולא המינימום להפעלת המשחק)

אז ככה המפרט הראשון שהוצע לי כבר: מחנות RSM:

[table][tr][td]שם הפריט[/t]אחריותמק"טכמות[table][tr][td][/t]מעבד Intel Pentium G640 2.8Ghz 3MB Socket 1155 Tray3 שניםintelG640T1[table][tr][td][/t]GlacialTech IGLOO 1100L Silent fan for Socket 1155/1156ללאglac1100L1[table][tr][td][/t]ASROCK H71M-DGS S1155 VGA DVI H61 CHIPSET3 שניםASRCKH71MDGS1[table][tr][td][/t]Team 4GB DDR3 1333Mhz 1.5v CL9 כולל קירור על הזיכרון3 שניםTEAM4GBD31[table][tr][td][/t]SeaGate Barracuda 500GB 7200RPM 16MB Sata3 ST500DM002שנתייםST500DM0021[table][tr][td][/t]Ninja GeForce GTS450 1GB GDDR3 VGA DVI HDMI PCIeשנתייםNINGTS4501GD31[table][tr][td][/t]צורב Samsung SHS222 x 22 Sata (OEM) BlackשנהSAMSHS222SATA1[table][tr][td][/t]Hec CompuCase 6C28 Blackשלימות האריזהHEC6C281[table][tr][td][/t]ThermalTake TR2 RX 450Watt Modular ספק מודולרי W0146REשנתייםTTTR2RX4501[table][tr][td][/t]הרכבת מחשב כולל בדיקות מאמץ למזמינים מחשב מעל 3000 ש"ח ולחברי הפורומיםasmeal3k1[table][tr][td]סה"כ מחיר:[/t]₪ 2,221.00

הערות:

המחיר כולל מע"מ.

הצעה זו תקפה עד יום העסקים הבא.

© כל הזכויות שמורות ל אר אס אם שירותי מיחשוב בע"מ .

ט.ל.ח.

והמפרט מTMS זה:

http://www.tms.co.il/preview/spec/xvpsbntf/1

בבקשה ממכם תגידו לי מי מבין המפרטים טוב יותר?! ואם לפי דעתכם אף אחד מהם לא מספיק טוב בתקציב או שניתן להפיק יותר מן התקציב הזה בבקשה תבנו לי מפרט חדש אין לי בעיה מTMS שהבנתי שכולם פה מעדיפים.. בגדול אני רוצה את המחשב הטוב ביותר שניתן להרכיב בתקציב של עד 2200 שקל. אין צורך בהתקנת /אופיס בחנות [/td][/tr][/table][/td][/tr][/table][/td][/tr][/table][/td][/tr][/table][/td][/tr][/table][/td][/tr][/table][/td][/tr][/table][/td][/tr][/table][/td][/tr][/table][/td][/tr][/table][/td][/tr][/table][/td][/tr][/table]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 160
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

שלום וברוך הבא לפורום.

ההודעה שלך מבולגנת מאוד, בעיקר בגלל העובדה שהעתקת את זה מ-FXP.

שנה אותה בהתאם (יש לך כפתור עריכה בצד שמאל למעלה) וענה על השאלון שנמצא בחוקי הפורום (בסטיקי).

ניתן לבנות מפרט חזק יותר לגיימינג, לדוגמא:

מעבד:

Intel Dual Core G640 2.8GHZ for 1155 Tray

כמות: 1 - מחיר: ₪275

קירור למעבד:

ZALMAN 7000V Al SI EDITION FAN CONTROL - בקניית מחשב חדש בלבד

כמות: 1 - מחיר: ₪55

לוח אם:

MSI H61M-P20 DVI VGA

כמות: 1 - מחיר: ₪227

מארז:

SilverStone Redline 1 USB 3.0 + Seasonic 430W - בקניית מחשב חדש בלבד

כמות: 1 - מחיר: ₪455

קירור למארז:

Raidmax 120mm Retail Quiet Fan

כמות: 1 - מחיר: ₪22

זיכרון:

Corsair 4GB Single Stick Values Select Retail DDR3-1333

כמות: 1 - מחיר: ₪109

קשיח למחשב שולחני:

Toshiba 500G 3.5" SATA3

כמות: 1 - מחיר: ₪313

כרטיס מסך:

MSI 6850 OC 1GB GDDR5 Retail

כמות: 1 - מחיר: ₪655

כונן אופטי:

Samsung DVDRW SATA x22

כמות: 1 - מחיר: ₪102

הרכבה:

הרכבת מערכת מחשב כולל בדיקות מלאות וחיווט ברמה גבוהה לחברי הפורומים חינם או בהזמנה מעל 3500 ש"ח

כמות: 1 - מחיר: ₪0

סה"כ: ₪2213

מתחרים בכל הצעה ומפרט בפורומים!

המחירים הינם כוללים מע"מ והם לתשלום בכ.אשראי עד 12 תשלומים שווים.

תשלום מזומן (צ'ק מזומן, כסף שטרות, העברה בנקאית) מקנה 2% הנחה

מחיר אחרי הנחת מזומן הינו: 2169 ₪

http://www.tms.co.il/preview/spec/rsgtpbvx

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השאלה אם זה המפרט הטוב ביותר שניתן לבנות מהתקציב שיש לי? איך אני יכול לדעת זאת בוודאות?

יש שני דברים במפרט שבניתה שמפריעים לי..

1) למה המעבד ירד בכזה הרבה? (סימן שהוא גם הרבה פחות טוב.? אני מניח) מדוע הצעד הזה?)

2) זה ניראה לי מטורף להשקיע כל כך הרבה כסף כולה במארז .. יש שם עוד בטווח המחירים 200-250 שקל שזה סביר וגם להם כמו המארז ippon a5 מדוע לא לשים כזה מארז את שאר הכסף שהושקע במארז הקודם לשדרג את המעבד אם הורדתה אותו כל כך או לא רק בו לשדרג עוד את המפרט שבניתה..?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1) גם i3 וגם המעבד הזה הם כפולי . בתקציב הזה אין סיבה להשקיע כמות כפולה של כסף ע"מ לקחת את ה-i3 הזה, שכן לפי בנצ'מרקים מבחינת ההגבלה (הכמעט אפסית) במשחקים הם דומים מאוד. ירידה למעבד זול יותר אומר שניתן לרכוש כרטיס מסך חזק יותר, כלומר ביצועי גיימינג טובים יותר.

2) המארז הזה כולל ספק כח. הספק שהכנסתי לך איכותי יותר מאלו שהוכנסו בשני המפרטים האחרים- דבר המבטיח יציבות של המערכת. אם תקח ספק גנרי/פחות איכות, יציבות המערכת לאורך זמן תעורער ויש סיכוי גדול יותר שהוא ישרף ו/או ידפוק לך רכיבים אחרים, ביחד עם אי-יציבות במהלך הזמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי הסעיף הראשון מה זה אומר בעצם לרדת ברמה של המעבד זה ישפיע על מהירות המחשב? אני יודע שרשמתי שזה מחשב "גימיינג" אבל בסך הכל אני משתמש דיי מומצע אני לא משחק במשחקים שדורשים דרישות מערכת מאוד גבוהות ולכן אם המעבד משפיע על מהירות ועל השימוש במחשב היומי יומי אני מעדיף שלא להתפשר השאלה על מה זה משפיע ועדיין לא הבנתי האם יש הבדל בביצועים של המעבד של הI3 לבין מה שאתה הצעתה?ואיך זה יבוא בעיקר לביטוי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא תרגיש הבדל בין המעבדים הללו בשימושים סטנדרטיים, אבל ההבדל בגיימינג בין שני הכרטיסים הללו כן יהיה מורגש.

אם אתה רוצה, אתה יכול להחליף במפרט שהצעתי לך למעבד i3 ולקחת כרטיס מסך HD7750.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מה שאני לא מבין אתה אומר אתה לא תרגיש הבדל ביניהם אבל באיזה אופן כאילו אחד יהיה מהיר יותר ואחד פחות זה יבוא לידי ביטוי כשאני ישחק משחק ? במה זה בדיוק ההבדל הזה? ושאלה נוספת לגבי הספק כח הכל כך יקר בנוסף למארז אני שואל בשיא הרצינות האם זה הכרחי? כי זה לא מעט כסף בתוך המפרט .. ניתן להשקיע כסף זה בחלקים אחרים אם תגיד לי שזה מאוד חשוב ולא ניתן להחלפה בשום אופן אז בסדר..

שאלה נוספת האם אני חייב את המארז עצמו שהצעתה ? האם אני יכול לבחור אחד אחר במקום כולל הספק הזה?

ומה אתה הייתה עושה במקומי במעט מחליף למעבד מתקדם יותר או שמשקיע יותר בכרטיס מסך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. בגיימינג לא תרגיש הבדל בין המעבדים! ההבדלים בין המעבדים יבואו לידי ביטוי בתוכנות כמו בשימוש בפילטרים המנצלים HT. גם אז ההבדל יהיה קטן. לגיימינג הרכיב המשמעותי ביותר הינו כרטיס המסך.

2. אתה לא חייב את המארז הזה, הוא בין הזולים שבהם יחד עם ספק הכח האיכותי הזה. אתה יכול לקחת באנדל אחר הכולל מארז של ג'יגהבייט עם ספק 350W מה שעשוי אולי להגביל אותך בעתיד במקרה של שדרוג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

- מעבד- לשימוש היומיומי שלך (אינטרנט, , הרצה של תכני HD וכדומה) לא תרגיש שום שינוי. בגיימינג- השינוי יהיה קטן עד לא מורגש.

- כרטיס מסך- ההבדל בין HD7750 ל-HD6850 כן מורגש במשחקים (לעומת השינוי במעבד שכמעט ולא). כרטיס חזק יותר אומר הרצה של משחקים בצורה חלקה יותר, על הגדרות גרפיות גבוהות יותר. היות ומדובר על שני כרטיסים לא חזקים במיוחד, ע"מ שתוכל להנות כמה שיותר מגיימינג אמליץ לך על HD6850.

- הבאנדל של המארז והספק ששמתי לך הוא אחד מהמשתלמים ביותר שמצאתי, כי הוא גם איכותי. אם אתה הולך על זבל- כבר רשמתי לך מה יכול לקרות. אם אתה רוצה מארז וספק בנפרד- אתה יכול, אבל זה יהיה יקר יותר. תרשום פה המארזים שאתה אוהב וננסה להתאים להם ספק- למרות שתהיה כמובן חריגה מהתקציב.

- אני תמיד מציע מפרטים שאני הייתי לוקח באותו המחיר, כאשר אני שם את העדפות פותח הדיון במקום שלי. אם הייתי חושב שאחד המפרטים ששמת טוב יותר- לא הייתי מציע את המפרט הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי עכשיו הבנתי מה קורה עם המעבד.. אבל יש לי שאלה נוספת לגביו אני יודע שלכל משחק ישנם דרישות מינימום ומקסימום ולכן האם המעבד שאתה הצעתה לי עומד בדרישות של כל המשחקים שהם גם הכי חדשים כיום? או שעוד איזה שנה זה כבר לא יהיה תקף המעבד הזה..

האם הI3 בעל עמידה בדרישות מערכת גבוהות מאשר המעבד שאתה הצעתה? שאת אומרת לדוגמה אני מוריד משחק עכשיו יכול להיות מצב שהמעבד שאתה הצעתה לא תומך והI3 הזה תומך?

ולגבי המארזים האם זה המארז הטוב ביותר עד איזה 250 שקל? האם זו האופציה הכי טובה שמה?

ואם לא אז האם המארז Raidmax Hurricane לדוגמה טוב יותר?

או שהippon a5?

אם שניהם פחות טובים ועדיף הרבה יותר את מה שאתם הצעתם אז נלך עליו..

דרך אגב מה עם האופציה הזו? Ippon A6 120mm x 2 + 450W PFC

ולגבי הקשיח לא עדיף של החברה WD? או שזה לא משנה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה-G640 עומד בכל הדרישות של המשחקים היום, אבל אתה מנסה לקבל הצדקה לקחת I3. תקנה מה שאתה רוצה, אנחנו את שלנו אמרנו.

המארזים של raidmax איכותיים פחות, אלה מצועצעים יותר עם יותר פלסטיקה, עיצובים נועזים ואורות.

ה-IPPON מארז בסיסי למדי.

בקיצור, אם היו אופציות טובות יותר, כנראה היינו מציעים אותם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה אני לא מזלזל במה שאתם מציעים חס וחלילה , ואני לא דווקא מנסה לחפש איך כן להוסיף את הI3 למפרט אני פשוט לא רוצה להגיע למצב שאם באלי פתאום משחק חדש שרק יצא והמעבד הוא זה שיהרוס לי את הדרישות הנחוצות להפעלת המשחק.. האם לפי דעתכם בזמן הקרוב כל המשחקים יצטרכו את המעבד כמו הI3 לפחות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה שואל שאלות שאת התשובות אליהן כבר ניתנו לך.

המעבד הזה לא מגביל שום משחק, ובעתיד כאשר הוא יגביל- הפרש הביצועים בינו לבין ה-i3 לא יהיה זה שיגרום לשינוי משמעותי כלשהו, אם בכלל. אף אחד פה לא נביא ולא יודע מתי ועד כמה המעבד שלך יצור צוואר בקבוק או כל רכיב אחר כמובן.

אם אתה רוצה מחשב שיחזיק ליותר זמן (כלומר מעבד מרובע- וכרטיס מסך חזק יותר), תצטרך להגדיל את התקציב לסביב ה-3.5 אלף.

במסגרת התקציב שהצבת, זה המפרט האופטימלי (לדעתי) שניתן לשים לשימושיך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...