מפרט חזק ואיכותי למשחקים חדשים מאוד עד 6000 ש"ח כולל ציוד היקפי - עמוד 3 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפרט חזק ואיכותי למשחקים חדשים מאוד עד 6000 ש"ח כולל ציוד היקפי

drop_box

Recommended Posts

• תגובות 85
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

באשדוד יש את IQPC שהיא חנות מעולה.

www.iqpc.co.il

אוקיי תודה רבה לך...

אם יהיו עוד עידכונים אני ירשום אותם פה.

אני יקפוץ כבר עכשיו אולי לראות מה אצלם המוכרים יגידו.

באמת תודה לא יודע מה הייתי עושה בלעדי העזרה וההבנה שלכם!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכיף, יש הרבה אנשים שמנסים לעשות רווח על לקוחות ולמכור להם דברים שהם לא צריכים. רק לפני חודשיים הראו ביצאת צדיק שתפר לקוחה ב-8000 שקל על זה שהמחשב לא עלה לה בגלל שהיה בו דיסק און קי. הוא דחף לה שם UPS, אנטיוירוס, רישיון חדש לאופיס ואפילו הציע לה לקנות עוד מחשב חדש בטענה שהמחשב הנוכחי שלה (שהיה חדש לחלוטין) מיושן וצריך להחליף אותו. בקיצר, תבוא תתייעץ תקבל עזרה, חבל על הכסף :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי אחרי עוד קצת בירורים, אני ממש מתקרב לסוף...סוף סוף :)

אז ככה,

* כרטיס קול לא כתבתם לי במפרט - על מה אתם ממליצים? (או שבכוונה לא כתבתם כי זה לא נחוץ...)

* וגם אני שכחתי לומר שאת ה- אני מעדיף מקדימה (נגיד 2 למטה ו-2 למעלה) - יש אפשרות לארגן מארז כזה?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. אין צורך לכרטיס קול, הכרטיס מסך שלך מגיע עם בקר קול ויעביר לך גם תמונה וגם סאונד באיכות דיגיטלית דרך כבל יחיד

2. חפש ביקורות של מומלצים, הכל עניין של העדפה וחיפוש, אישית הייתי הולך על אנטק P280 שיש לו ארבעה חיבורים מקדימה, שניים של USB2 ועוד שניים של USB3:

antec_p280_008.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. אין צורך לכרטיס קול, הכרטיס מסך שלך מגיע עם בקר קול ויעביר לך גם תמונה וגם סאונד באיכות דיגיטלית דרך כבל יחיד

2. חפש ביקורות של מארזים מומלצים, הכל עניין של העדפה וחיפוש, אישית הייתי הולך על אנטק P280 שיש לו ארבעה חיבורים מקדימה, שניים של USB2 ועוד שניים של USB3:

אני סגור על זה כבר שאני לוקח את ה- P280

שאלתי פשוט על הכרטיס קול כי אני האמת לא מבין כל כך אז מה השימוש שלו ולמה צריך אז כרטיס קול?

וגם שאלתי את זה כי אני רוצה לחבר בחיבור רגיל של AUX אז רציתי לדעת אם תהיה כניסה...

וגם לגבי שאר הציוד ההיקפי המוכר התקיל אותי: לא ידעתי מה לענות האמת כי הוא עירבב אותי רצח.

אם אפשר המלצה למקלדת ועכבר - שיהיו נוחים מאוד מאוד! ושיהיה להם מחיר סביר (כי מה שהמוכר רצה למכור לי זה ערכה שתעלה לי יותר מ-500 שקל וניראה לי מוגזם...לא?!)

ודבר אחרון, לגבי המאווררים:

אני לוקח את ה SYCTHE KATANA 3 למעבד

וזהו? יחד עם ה-P280 לא צריך עוד מאווררים?!?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלתי פשוט על הכרטיס קול כי אני האמת לא מבין כל כך אז מה השימוש שלו ולמה צריך אז כרטיס קול?

וגם שאלתי את זה כי אני רוצה לחבר בחיבור רגיל של AUX אז רציתי לדעת אם תהיה כניסה...

לרוב האנשים המובנה מספיק, לא תהיה מרוצה מהתוצאה? תמיד ניתן להוסיף בהמשך

האוזניות יתחברו

וגם לגבי שאר הציוד ההיקפי המוכר התקיל אותי: לא ידעתי מה לענות האמת כי הוא עירבב אותי רצח.

אם אפשר המלצה למקלדת ועכבר - שיהיו נוחים מאוד מאוד! ושיהיה להם מחיר סביר (כי מה שהמוכר רצה למכור לי זה ערכה שתעלה לי יותר מ-500 שקל וניראה לי מוגזם...לא?!)

פתח עץ בפורום ציוד היקפי עם דרישות+תקציב

ויתאימו משהו למידותיך

ודבר אחרון, לגבי המאווררים:

אני לוקח את ה SYCTHE KATANA 3 למעבד

וזהו? יחד עם ה-P280 לא צריך עוד מאווררים?!?!

לא צריך, מקסימום תשנה להם את המיקום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי אז אני מוריד את ה ZALMAN שהציעו ומוריד את הקירור למארז

ונישאר רק עם המארז P280 + KATANA3 וזהו...

סבבה?

(ועכשיו אני יפתח נושא בציוד היקפי...תודה)

אין אין אתם באמת הפורום הכי טוב בארץ עם האנשים הכי איכותיים! עבודת קודש עם סטייל אתם עושים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה, אני גם קונה מחשב בקרוב ואנשים פה בפורום ייעצו לי לקחת זול יותר, שכן לא מתוכנן OC במחשב והקטאנה די מיותר.

לכן בסוף הלכתי על COOLING FREEZER 11 LP שעולה 80 ש"ח.

אני שואל למה דווקא את הקטאנה 3 גם בשבילי, אולי יהיו פה הארות חדשות עבורי :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...