התייעצות לפני מעבר לרשת פלאפון - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התייעצות לפני מעבר לרשת פלאפון

1nstall

Recommended Posts

שלום,

בקרוב אני מקבל את הiphone 5 שלי, ועל הדרך החלטתי סוף סוף לעבור מרשת .

הסיבה העיקרית היא מהירות האינטרנט הנמוכה עד מאוד.

היום אני משלם בסלקום 140 שקל תמורת 400 דקות, 400 סמסים, וגלישה ללא הגבלת נפח במהירות 2.8 (בפועל כמעט תמיד המהירות נמוכה משמעותית)

הייתי בפלאפון, והציגה הציגה לי חבילה אחת, שהיא ללא הגבלה ב99 שקל,מהירות גלישה 8mb עד לנפח של 3gb ואז האטה ל200kbs.

למרות ניסיונות שונים וחוזרים, היא טענה בתוקף שאין חבילות אחרות מלבד תשלום פר שימוש (10 אגורות לדקה\סמס\מגה)

החבילה עקרונית מעולה לי, אבל הבעיה היא שאני גולש לרוב מעל ל3gb (עקב שימוש הגלישה גם באייפד)

מישהו במקרה יודע אם פלאפון יש חבילות אחרות שמשום מה הנציגה לא רצתה להציע לי?

או אולי במקרה, מישהו שמנוי בחבילה יודע אם אכן מתרחשת בפועל ההאטה? משום ש200kbs זאת לא מהירות סבילה כלל :/

ובכלל אם למישהו יש עוד דעות בנוגע למעבר, דעות בנוגע לרשת של פלאפון, או באופן כללי בנוגע לפלאפון אז כמובן שאשמח לשמוע.

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד! לא עדיף לך לסבול מהירויות נמוכות יותר, לשלם יותר בחשבון החודשי ורק לא להיות טמבל שיודע שהולכים לעשוק אותו, לנבור לו בחשבון ולחייב אותו על דברים שהוא לא ביקש?

למה להכנס לבור השופכין הזה?

http://www.liveleak.com/view?i=7b1_1345430583

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתי גם בהוט מובייל, כדי לנסות להבין איך זה עובד שם.

הנציגה הסבירה לי שהם בעצם ״משכירים״ מפלאפון חלק מאנטנות. מה שאומר שבהשוואה פשוטה לפלאפון יש יותר אזורי קליטה.

מה גם, שעכשיו מובייל התחילה לרשת בעצמה את הארץ, ואין לדעת מה טיב הרשת יהיה (אלה אם יש לכם מידע שאני לא מכיר)

באופן כללי אני מחפש מידע אודות חבילות גלישה ללא הגבלה - אבל עושה רושם שאין כאלה לא בהוטמובייל ולא בפלאפון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יהיה לך הבדל בקליטה בין פלאפון להוט מובייל (הם לא "משכירים חלק מהאנטנות" הם פשוט משכירים את האנטנות. כאילו אתה לקוח של חברת פלאפון חוץ מהעניין שאם תהיה בקרבתך אנטנה של אז הטלפון יתחבר אליה, וזה שאתה משלם להוט ולא לפלאפון).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היום אני משלם בסלקום 140 שקל תמורת 400 דקות, 400 סמסים, וגלישה ללא הגבלת נפח במהירות 2.8 (בפועל כמעט תמיד המהירות נמוכה משמעותית)

הייתי בפלאפון, והציגה הציגה לי חבילה אחת, שהיא ללא הגבלה ב99 שקל,מהירות גלישה 8mb עד לנפח של 3gb ואז האטה ל200kbs.

קודם כל אני בסלקום עם חבילה ללא הגבלה במהירות 2.8 (שבתכלס יוצא בערך 2) ואני משלם 130 שקל....

לפני זה הייתי בפלאפון וגם אני הייתי גולש יותר מ 3g ומיד הייתי שם לב להאטת קצב - זה פשוט זוועה! עדיף לי כבר שזה מהירות יותר נמוכה אבל כל החודש בלי האטת קצב מאשר פלאפון שאחר כך אי אפשר לגלוש כמעט.

תשקול את זה לפני המעבר!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החבילה בפלאפון לא באמת ב99 שקל :s07: כשהלכתי לברר בפלאפון גם לי נאמר שהחבילה עם ג3g במהירות 8 מגה היא בעלות 99 שח. לאחר שקראתי את החוזה הבחנתי שהנציג הנחמד "שכח" לציין שלאחר 6 חודשים המחיר קופץ בעוד 20 שח ולאחר שישה חודשים נוספים יש עלייה נוספת במחיר של 30 שח :screwy: (סהכ - 50 שח)

אלא אם כן אתה בוחר בחבילה של 1gb במהירות 4 מגה ואז המחיר קופץ ב30 שח רק לאחר שנה חחח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך אני יכול לדעת בוודאות שהקליטה בהוט מובייל טובה? מעדויות שאני שומע מחבריי משפחה הקליטה לא משהו בכלל.

רוב היום אני באזור הקירייה בתל אביב, ובשאר היום אני נמצא באזור לוד\מודיעין - למישהו יש נסיון באזורים אלו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מנסיון - הוט לא משהו...הרבה פעמים כשמתקשרים מגיעים לתא קולי.

מחכים הרבה בקו אם יש לך תקלה טכנית, ואם אתה רוצה לבטל תא קולי - גם תחכה הרבה בקו.

הכי טוב מנסיון (כרגע אני באורנג' מהעבודה, ההורים בהוט ואח שלי בגולן, אה ועד לפני חודשיים הייתי בפלאפון)

זה גולן טלקום - מהיר ברמה של פלאפון ואפילו יותר (באורנג' הוא לא זז).

שירות מעולה ! גם בטלפון עונים מהר - והכי חשוב עונים מהר למיילים.

וגם אפשר לעשות כל שינוי שאתה רוצה דרך האתר שלהם בלי לחכות שיענו לך בכלל.

בתור עובד לשעבר אני יכול להגיד לך שגולן פורסים תשתית בקצב מטורף והם באמת מובילים משהו מעולה !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...