הזמנתי Galaxy Note 2 - עמוד 3 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הזמנתי Galaxy Note 2

lev-27

Recommended Posts

לב, לא צרחת לפני כמה ימים שאנדרואיד זה זבלה ולא מתעדכן וקורס ובכלל מסך גדול זה קקה? :-\

לא, זה היה עומרי. (הארנב)

התלונה העיקרית שלי על זה חוסר תמיכה לטווח ארוך. אם לוקחים בחשבון ש-Note 2 מגיע עם JB מהקופסא וסביר להניח שיקבל עוד 2-3 עדכונים רשמיים עד שיזנח זה לא כל כך נורא. בנוסף אני משוכנע שתהיה קהילה ענקית שתפתח בשבילו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 114
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

איזה מכשיר של קיבל אי פעם 3 עדכונים רשמיים ? לא נראה לי שיש יצור כזה.

במחשב שנייה, קשה לי לחשוב אפילו על מכשיר שלהם שקיבל אפילו 2 עדכונים אמיתיים רשמיים. (לדעתי שיחרור תיקון לא נחשב כעדכון לצורך העניין. לדוגמה מ 2.3.3 ל 2.3.4)

לא שרוב היצרנים במצב יותר טוב...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה מכשיר של סמסונג קיבל אי פעם 3 עדכונים רשמיים ? לא נראה לי שיש יצור כזה.

במחשב שנייה, קשה לי לחשוב אפילו על מכשיר שלהם שקיבל אפילו 2 עדכונים אמיתיים רשמיים. (לדעתי שיחרור תיקון לא נחשב כעדכון לצורך העניין. לדוגמה מ 2.3.3 ל 2.3.4)

לא שרוב היצרנים במצב יותר טוב...

הNote הראשון אמור לקבל גם גלי בין אחרי שקיבל כבר ICS

לא יודע מתי תצא המערכת הבא ועם הוא יקבל אותה ,אבל שמכשירי אופכים למיושנים מבחינת החברות ולא מקבלים עדכונים יותר

אז יש לך כבר רומים לא רישמים ,והמכשיר אופך למספיק זול לניסוים

כרגע הNote הראשון עדין יקר לניסוים ועדים מקבל עדכונים רישמים

אבל תחשוב לדוגמה עוד שנה שנה וחצי

באפל הם מקבלים תמיכה ליותר זמן ,אבל זה על חשבון חלק מהפיצרים שנזנחים במכשירים הישנים

וחלק מהמכשירים פשוט פועלים לאט יותר עם המערכת החדשה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי, מדובר ב 2 עדכונים רציניים, לא 3. ואני חושב שזו הדוגמה היחידה ל 2 עדכונים בסמסונג.

לגבי ה JB לגלקסי 2 וכו'. לא שזה יפתיע אם אכן יגיע , אך אאמין כשאראה... כל מה שנאמר עד כה זה "ממקורות יודעי דבר" - שום הכרזה רשמית. (גם הכרזה רשמית לא שווה את "הנייר" בחלק מהחברות.. ראו מקרי , וכו')

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי, מדובר ב 2 עדכונים רציניים, לא 3. ואני חושב שזו הדוגמה היחידה ל 2 עדכונים בסמסונג.

לגבי ה JB לגלקסי 2 וכו'. לא שזה יפתיע אם אכן יגיע , אך אאמין כשאראה... כל מה שנאמר עד כה זה "ממקורות יודעי דבר" - שום הכרזה רשמית. (גם הכרזה רשמית לא שווה את "הנייר" בחלק מהחברות.. ראו מקרי , וכו')

אלו לא שמועות, יצאה רשימת מכשירים רשמית מסאמסונג שיקבלו JB.

בין השאר ה S2, ה ACE DUOS, ועוד 7-8 מכשירים עד כמה שזכור לי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למי מאיתנו אכפת מעדכונים רשמיים למכשירים עם קהילות פיתוח?

לא היתי מזלזל בתמיכה רישמית ,ולי זה כן חשוב למרות שאני יודע להתקים רומים לבד

תזכור גם שרוב האנשים לא יודעים אפילו לעדכן עדכון רישמי עם זה לא מוגדר להם אוטומטית במכשיר

שלא לדבר על לחפש את העדכון לבד

ככה שרומים זה יותר למביני עניין וחנויות שלוקחות כסף מאנשים על זה

חוסר בעדכון רישמי מבחינתי לא כזה קריטי ,למעשה נהנתי מהמכשיר שלי גם לפני שיצא לו ICS והוא ישתמש בליבה אחת במקום 2

ותוכנות שרציתי פעלו טוב גם לפני

אבל כן היתי רוצה עדכונים רישמים ללפחות 3 שנים ,גם עם זה לא קורה בפועל היום ברוב המכשירים

ואפילו לאפל יש בעיות בזה שהישנים לא מקבלים חלק מהפיצרים החדשים ,ובעיות מהירות בגלל חומרה מיושנת לישנים

כן יש לי רצון כזה שכל מכשיר שיוצא לשוק לא משנה עם זה \IOS \או WINפוקט

יקבל את המערכת ההפעלה הכי חדישה לפחות 3 שנים

למעשה היתי רוצה שהוא יפעיל גם כל תוכנה בחנות לפחות 3 שנים ,אבל זה לא הולך לקרות בקרוב ,הרבה בגלל הקצב המטורף של ההיתפתחות החומרתית

ההבדל החומרתי לדוגמה בין 1 לגלקסי 3 לדוגמה ענקי

גם בין האיפון 4 לאיפון 5 יש הבדל ענקי בחומרה

רק שהמרוץ החומרתי ירגע יחסית ,מה שקרה בשוק הPC שמחשב גימרים יכול להחזיק כמה שנים טובות (עם יתפשרות בהגדרות )

רק אז אולי ניראה תמיכה להרבה זמן ,כי היום יש קפיצות גם במערכות ההפעלה לסמארטפונים והמשבים שהם לוקחים

שהחומרה עצמה מתחזקת

עם הזמן מתקדמים יותר ויותר למערכות מורכבות יותר שיכולות ליתחרות בWIN ולינוקס שולחניות

אנחנו עדין לא שם אבל מתקרבים חומרה ותוכנה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למי מאיתנו אכפת מעדכונים רשמיים למכשירים עם קהילות פיתוח?

ברגע שיש לך רום רשמי, התוכנה הרבה יותר תואמת לחומרה ויש את כל הדרייברים הרלוונטים ואין צורך לעשות התאמות מיוחדות אז נשאר רק לעבוד על הקיסטום והיציבות הרבה יותר טובה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...