הזמנתי Galaxy Note 2 - עמוד 2 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הזמנתי Galaxy Note 2

lev-27

Recommended Posts

• תגובות 114
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

סביר להניח.

בכל מקרה, תתחדש ותן לנו קצת וחוות דעת שיגיע, אני כרגע מחזיק ב NOTE הראשון ומתכנן לשדרג אחרי שההיסטריה של ההשקה תעבור וייגלחו את המחיר באיזה 70-100 דולר נחמדים.

למה לך לשדרג? מילא לא היה לך את הראשון אז היית קונה. אבל אתה רוצה למכור את הראשון ולשלם הון תועפות עבור שינויים יחסית מינוריים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תדאג, השדרוג לא הולך לעלות לי יותר מ 200 שקלים, אם בכלל. מן הסתם לא הייתי משלם 1000 שקל+ על השדרוג הזה.

למה אני כן משדרג בכל מקרה? המסך החדש פשוט מנקר עיניים אפילו ביחס למסך הגם ככה מדהים של ה NOTE הראשון (פחות קשור לעניין של פנטייל נגד RGB, יותר לסידור הפיקסלים החדש והעובדה שהטכנולוגיה הזו פשט מתקדמת), סוללה גדולה אפילו יותר, דיגיטייזר חדש שמאפשר airview, ומעבד מספיק חזק לדחוף 720P ב software decoding (חשוב לוידאו Hi10P, לצערי כפולי הליבה ממש על הקצה של הכוח שדרוש כדי לבצע את המטלה הזו, אפילו ה NOTE האימתני לא עושה את זה כמו שצריך)

וכמובן פיצ'יפקעסים כמו וכאלו.

בשורה התחתונה, בשביל כל השימושים שלי במכשיר אני צריך או מעבד מרובע A9 מרובע , או A15 כפול, והמכשיר היחיד שעונה על שאר הדרישות שלי בנוסף לדרישת הבסיס של המעבד זה הנוט 2. אף אחד עדיין לא הוציא מכשיר ראוי לשמו עם מסך 5"+

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מתי ? איזה סוג משלוח ? ומה ?

לפני 8 חודשים xperia neo-v (מ-clove) ולפני חודשיים-שלושה P (מ-Handtec).

שניהם ב-royal mail שהוא הדואר הכי פשוט, שמגיע עם פתק הבייתה ואתה הולך לאסוף בדואר ועולה 24 ליש"ט.

הגיעו תוך שבועיים בערך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני 8 חודשים xperia neo-v (מ-clove) ולפני חודשיים-שלושה P (מ-Handtec).

שניהם ב-royal mail שהוא הדואר הכי פשוט, שמגיע עם פתק הבייתה ואתה הולך לאסוף בדואר ועולה 24 ליש"ט.

הגיעו תוך שבועיים בערך.

איך התקנת עברית?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש תמיכה בעברית, אין עברית מלאה.

ל- P קיבלתי עדכון לאנדרואיד 4 אז אולי יש לו גם מלאה, לא בדקתי כי אני אוהב ממשק באנגלית.

שני הדברים היחידים שאין בעברית זה ממשק וחייגן. (חייגן אפשר להתקין אחר שתומך)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי את הראשון ומאוד מרוצה מימנו

המלצה שלי

1-מגן סיליקון עם מעמד ,זול אבל מאוד יעיל בהגנה על המכשיר ועם אתה רוצה לצפות בסירטונים במקום שאין טלוויזיה או מחשב זמינים

(בתי מלון וכו )

2-זה דבר שהזמתי רק לפני כמה ימים מעצלות ,מתאם מהמכשיר לUSB נקבה (מאפשר לך לחבר דברים כמו גימפאד,מקלדת ,וכו לניוט )

3-כבל או מתאם מהמכשיר לHDMI ,כבר מהמכשיר הראשון ובמיוחד אחרי שיצא העדכון הרישמי לICS המכשיר יכול להיות נגן מדיה מאוד טוב

והכבל מאוד זול (מחול כמובן )

למעשה לפי הבנתי אפשר לחבר גם דול שוק 3 אלחוטית אחרי סיכרון ראשוני ואז אתה יכול לאפוך את המכשיר

לקונסולה לאמולטורים ומשחקי שתומכים בגימפאד ,וכל זה במחירים מאוד נמוכים

נו טוב חוץ מהדול שוק 3 עם אין לך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...