קבוצתית של רמקולים SOLO6/7C - דרוש מארגן - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קבוצתית של רמקולים SOLO6/7C - דרוש מארגן

deluxe

האם תרצה להשתתף בקניה הקבוצתית?  

1036 הצבעות

1. 1. האם תרצה להשתתף בקניה הקבוצתית?

• כן, SOLO7C ב-550 ש"ח
    • כן, SOLO6C ב-450 ש"ח
    • כן, יותר מזוג רמקולים אחד

Recommended Posts

הייתי שמח לראות את הרמקולים המומלצים הללו, במחירי .

כיום המחיר שלהם באייבורי עומד על 890 ש"ח ל-SOLO7C ו-750 ש"ח ל-SOLO6C.

לפי סקירות וביקורות שראיתי, הם נותנים מענה מעולה כרמקולים למחשב.

מחירי המטרה הם:

550 ש"ח ל-SOLO7C.

450 ש"ח ל-SOLO6C.

מי בעניין?

microlab-solo-7c-derevo-2.01.jpgimage1b.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 167
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

:lol: בהצלחה עם זה. המחיר הזול ביותר שמצאתי בחו"ל עומד על סביב ה-160 דולר.

צר לי לאכזב אותך, אך גם אם תהיה היענות לקניה הזו מצד עשרות אנשים, אני בספק מאוד אם תצליחו לחצות את קו ה-750 ש"ח.

מציע לבדוק אולי את ה-solo 6c- הוא זול יותר (מה שעומד בתקציב של יותר אנשים) וגם מספק צליל מצויין לפי הרבה ביקורות, כולל זו שהייתה פה לפני מספר חודשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם זה יהיה במחיר הזה, לא רק שאני קונה- אני גם אקנה לך שווארמה+פחית.

אני מציע לך לבדוק שוב את מחיר המטרה שלך, כי צר לי אך הוא פשוט לא ריאלי (לפי הערכתי כמובן).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

i rest my case.

גם המחיר "הלא ריאלי" של המארז הפך להיות ריאלי מאוד.

כמובן, אבל ההוזלה במחיר של הכוננים והמארז לא הייתה ברמה הזו, לכן רשמתי שלדעתי אני בספק אם ההנחה (אם בכלל תהיה שכזו) תתקרב בכלל לסכום שהוא רשם, וסביבות ה-750 ש"ח עוד איכשהו נשמע סכום סביר (הלוואי שנגיע פה לסכום נמוך יותר).

אגב, הנה הביקורות של הרמקולים הללו שהייתה פה באתר, אכן מדובר על רמקולים ששוים כל שקל ולרוב עדיפים מרמקולים אחרים (בקונפיגורציה דומה) בטווח המחירים הזה. http://hwzone.co.il/reviews/sound/solo67

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^

סתם כדי שתבין, כדי להשיג את המחיר שאתה מעוניין בו, מספיק לקנות את הרמקולים ב-KSP אילת ולא צריך לנסות לארגן קניה קבוצתית בשביל זה.

עם מחיר מטרה של 550 שסתם זרקתם בראש בלי שום בדיקות אתם יכולים להספים את האשכול הזה עד אין סוף:)

אולי מישהו שקצת במין יותר יחשב מחיר ראלי.

מי שצריך לחשב מחיר ולעשות בדיקות הן החנויות והיבואנים... ואם המחיר שהם יתנו יהיה אטרקטיבי, אנשים ירצו להצטרף. :)

כולם רואים שהמארז R4 נמכר ב-395 ש"ח כרגע שזה 62% מהמחיר המלא שהיה 630 ש"ח בהתחלה (אפשר למצוא אותו אפילו ביותר בזאפ כרגע).

אז מחיר של 550 ש"ח עבור הרמקולים יכול להיות ריאלי ואני מניח שעוד חברים יסכימו איתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סתם כדי שתבין, כדי להשיג את המחיר שאתה מעוניין בו, מספיק לקנות את הרמקולים ב-KSP אילת ולא צריך לנסות לארגן קניה קבוצתית בשביל זה.

אני מבין טוב מאוד, סתכל בבקשה על התגובות שלי בקניה של GTX660.

בכל מקרה, בהצלחה ונקווה שאכן נגיע למחיר הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...