קבוצתית של רמקולים SOLO6/7C - דרוש מארגן - עמוד 5 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קבוצתית של רמקולים SOLO6/7C - דרוש מארגן

deluxe

האם תרצה להשתתף בקניה הקבוצתית?  

1036 הצבעות

1. 1. האם תרצה להשתתף בקניה הקבוצתית?

• כן, SOLO7C ב-550 ש"ח
    • כן, SOLO6C ב-450 ש"ח
    • כן, יותר מזוג רמקולים אחד

Recommended Posts

• תגובות 167
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

חזרתי לא מזמן מתאילנד,

ראיתי את ה C7 שם , אם אני לא טועה באזור ה 6200 באט (מטבע תאילנדי 1ש"ח = קצת מעל 8 באט)

אפילו אם תקנה שם, אתה לא קרוב :kopfpatsch:

אבל אם תביא אותם ב 550ש"ח כמו שנאמר לפני, אני השני עם שווארמה וטרופית :yelclap:

בהצלחה!!!

לא יודע מה עם 7, אבל הנה 6 בפחות מ-450 ש"ח (שער הפאונד הוא 6.2~):

http://www.ebuyer.com/293275-microlab-solo-6c-bookshelf-2-0-speakers-100w-rms-microlabsolo6c

אז יש סיבה לאופטימיות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במידה והמחיר באמת יתקרב לאזור ה500-550 עבור ה7C תרשמו אותי גם.

נשרף לי זוג של סולו 7C, אחרי הרבה תיקונים התייאשתי וחיברתי מגבר ווינטא'ג. מרשימים מאוד גם עם מגבר סטוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחרי בערך 3 שנים השנאי החליט שהגיע הזמן לשרוף את מעגל ההגברה, לפני שהפיוזים נכנסו לפעולה שרף כמה דיודיות (פחם-שחור).

אחרי זה ביקשתי ממיקרולאב לשלוח לי לוח הגברה חדש (הצעתי לשלם אך שלחו בחינם דרך CDLOG).

חיברתי אותו, פיוזים הכול כמו שצריך, (אותה תוצאה רק הפעם הלוח עלה באש-לא ידעתי באותו רגע שהשנאי דפוק).

ניסיתי לתקן בבסיס, חיברתי שנאי אחר קיבלתי תוצאה שקטה-מוות.

החלטתי לחבר את הזוג לסאבוופר של סט GENIUS SW-J2.1 330 עם הגברה של 4.5 לערוץ ישירות לקרוס של הזוג.

הסתבר כי הרמקולים עצמם נשמעים מאוד חזק יחסית ל 9W, מה שאמר לי כי ההתנגדות שלהם נמוכה מאוד בקרוס.

אחרי כל זה חיברתי אות הזוג למגבר ישן שהשגתי דרך חברים של חברים ב 100 שקל, מגבר מרנץ 2226 במצב קוסמטי סביר והכול עובד.

מאז הרמקולים נשמעים פי כמה וכמה יותר טוב ממה שהמגבר סטוק נותן למרות השבחים שקיבל. הסורס שלי הוא COWON D2.

סה"כ סט מאוד איכותי כפאסיבי ונותן תמורה מדהימה כאקטיבי. ממליץ בחום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Einklienermench

האם אתה יכול לכתוב כאן מדריכון קצרצר על איך לפרק את מערכת ההגברה של הרמקולים 7C ולהשתמש בהם כפאסיבים?

יש לי בדיוק כאלה ואני מת לחבר אותם למגבר אך אני מפחד מהגברה כפולה שתשרוף את מעגל ההגברה של המרמקולים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...