קבוצתית של רמקולים SOLO6/7C - דרוש מארגן - עמוד 3 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קבוצתית של רמקולים SOLO6/7C - דרוש מארגן

deluxe

האם תרצה להשתתף בקניה הקבוצתית?  

1036 הצבעות

1. 1. האם תרצה להשתתף בקניה הקבוצתית?

• כן, SOLO7C ב-550 ש"ח
    • כן, SOLO6C ב-450 ש"ח
    • כן, יותר מזוג רמקולים אחד

Recommended Posts

• תגובות 167
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לרמקולים כאלו, מומלץ לקנות כרטיס קול איכותי יותר מזה שמובנה בלוח האם שלי? (X58-UD7) זה יוסיף לי משהו?

אני חושב שכן, הרמקולים האלו נשמעים עוד יותר טוב עם כרטיס קול איכותי.

כשאני שאלתי, המליצו לי לקנות איזה DAC בסיסי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קניה קבוצתית של SOLO6C תיהיה הרבה יותר ריאלית ואפקטיבית. רובם של האנשים לא יכולים למקם את ה SOLO7 בצורה אידיאלית (על מעמדים בגובה של 30 ס"מ, ובמרחק של 2 מטר אחד מהשני) ויתנו תוצאות הרבה פחות עדיפות מאשר ה SOLO7, ואפילו במחיר זול יותר.

דוגמה למיקום אידיאלי של הסולו6:

2011-02-06_03-04-55_994_Rishon%2520LeZion.jpg

דוגמה למיקום יותר "עממי" של הסולו6 (המיקום שיתאים למרבית האנשים):

IMG_2380.JPG

דוגמה למיקום האידיאלי *והיחדי* של הסולו7:

IMG_6625.JPG

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בינתיים הדיון הוא סביב SOLO7C שמשתלמים יותר מבחינת מחיר (למי שיש אפשרות למקם אותם בצורה אידאלית, ההפרש במחיר זניח בהשוואה ל-SOLO6).

ברגע שההתארגנות תתקדם, יהיה אפשר לקחת בחשבון דגמים נוספים.

קח בחשבון שלא כולם מתכוונים לשים אותם ליד עמדת מחשב סטנדרטית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במעקב צמוד אחרי ה-6C...בעקרון בגלל הגודל למרות שמבחינת מחיר זה מרגיש לי לא משתלם כי יש הבדל קטן במחיר בין הדגמים :(

למרות שעניין הבאס קצת מדאיג אותי (אחרי צפיה ארוכה בסרטוני יוטיוב) חסר לי פנאצ'ים ובומים קצת..נשמע כאילו הם מנסים להיות יותר טרבליות ונקיות מאשר לעוף על עצמם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתור אחד שבדק את ה-Solo 6/7 זה מול זה (ופירט בדיוק מה דעתו בביקורת כאן באתר), אני חייב לציין שכואב לי הלב לראות את צורת החשיבה של חלק מהגולשים כאן.

המטרה שלכם היא לקבל כמה שיותר טוב, או לקבל כמה שיותר קילו למחיר?! במידה וזו האופציה הראשונה אז כנראה שעבור 90% מהאנשים ה-Solo 6 יהיו הבחירה הנבונה.

אני ממליץ בחום להיכנס ולקרוא את הביקורת (שיאיר כבר קישר אליה בתחילת הדיון), לכל הפחות תקראו את העמוד של הסיכום בכדי לקבל מושג על הנקודות החשובות. ה-Solo 6 היא ממש לא Solo 7 לעניים כפי שאפשר לחשוב מהמראה והמחיר, זו מערכת שונה ומתאימה לשימושים שונים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מבחינתי, כל עוד יש לי אפשרות למקם כמו שצריך את הסולו 7, אין לי בעיה לקחת אותם.

ברור שלחדר סטנדרטי (לא סלון) סולו 6 עדיפים...

כשאני חושב על זה, אפשר ליצור מערכת סראונד די טובה עם סולו 7 קדמיים וסולו 6 אחוריים...

רק צריך למצוא סנטר וסאב תואמים :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצבעתי ל-6C.

יש כבר הצעת מחיר/דרישה למינימום קונים מחנות כלשהי או שבינתיים הכל היפוטתי? לדעתי, אם יהיה יעד רשמי, יותר אנשים יצטרפו לרכישה.

הנושא בטיפול כרגע ונראה שיש סיבה להיות אופטימיים ולהתאזר בסבלנות :) .

התבקשתי לא לפרסם מידע אודות החנויות/יבואנים שמעוניינים לקחת חלק.

כמובן שריבוי משתתפים יעזור להגיע ליעד (היעד שנכתב בהודעה שפותחת את הדיון הוא היעד הרשמי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...