שאלה על הבדלים בין 2 ספקים של סיסוניק + הבדלים בין שני מארזים - עמוד 4 - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה על הבדלים בין 2 ספקים של סיסוניק + הבדלים בין שני מארזים

yoni_h

Recommended Posts

יש לי סוג של חשש מלהרכיב לבד, בחיים לא ניסיתי. אבל בעזרת מדריכים מהאינטרנט נראה לי שאסתדר, או שבסוף אעדיף ללכת על הבנדל של ה- 3000 עם הספק 500W ECO ב-600 שח, למרות שזה לא משתלם אם אני יכול להשיג את ה-R4 וספק 430W ב-670

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 69
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

למה? זה לא נראה כזה מסובך..

ה-75 שח האלה עושים את העסקה ללא כדאית מבחינתי, אלא אם כן אלך בסוף על הבנדל שציינתי, אבל לא נראה לי.

אני בטוח שלאנשים אחרים שלא קנו מהם מארז הם לא לקחו כסף על הרכבה וזה מה שמעצבן אותי!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא מסובך: אתה מכין את המארז ,מרכיב את ה , את הלוח אתה בסך הכל מבריג , מכניס את המעבד , , זיכרונות , ספק , כרטיס מסך , דיסק קשיח , צורב , מחבר את כל הכבלים וזהו.

תראה סרטונים ביוטיוב , אם אתה חושב שזאת לא בעיה בשבילך (וזה באמת לא מסובך) , אז תרכיב לבד.

ככה גם אתה יכול לראות את היתרונות של המארז...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח.. יש בזה משהו.. נראה לי שתהיה לי רק בעיה עם הסידור הכבלים ולמצוא את הכניסות המתאימות בלוח אם של כל כבל במחשב.

גיל, אתה גם חושב שה-430W עדיף על ה-500W ECO? יש בסיס לטענה הזאת?

פעם כשאמרתי למוכר חנות מסויימת שאני מעדיף את ה-430W זה מה שהוא אמר:

נכון שישנם ספקי 430 שיסתדרו, תאורטית, אבל הם ימתחו את היכולת שלהם וכל תקלה מינורית (קפיצת מתח, בלאי של כמה אחוזים, תקלה ברכיב אחר, הצטברות אבק, ירידה ביעילות הקירור) עשויה לפגוע במחשב ולגרום לו נזק ככה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי מה שאני ראיתי על 500 eco , הכבלים שלו בלי סליבינג.

והספקים של סיסוניק הם ברמה גבוהה , והם שומרים על רמת ההספק שלהם די הרבה זמן.

ואל תשכח שגם ככה יש לך מרווח של לפחות 150W.(אני לא יודע מה בדיוק תהיה המערכת שלך)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי, ואם לא מתייחסים לסליבינג, אלא לתכונות הטכניות שלו?

זה המפרט שאני בינתיים מתכנן:

מעבד I5 3470

קירור למעבד COOLING FREEZER 11

לוח אם GA-B75-D3V

מארז R4

ספק SS 430W (?)

דיסק קשיח 1TB SAMSUNG

זיכרון 2X4GB

כרטיס מסך GTX 660 OC

כונן אופטי רגיל או משהו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תחשוב שגם ספק של 300W היה סוחב את המערכת.

ואני בכלל לא מצאתי שום מידע על הספק הזה בדיוק , מה שמצאתי זה רק על ספקים עם שם דומה כמו זה.

הוא ספק רגיל 80+ , אבל גם אין לך סיבה להוסיף כסף וגם עם ה 430W אתה תקבל ספק שמכירים וידוע שהוא טוב ועם סליבינג.

אני חושב ש430W עדיף (גם בלי קשר לכסף) , אבל תחכה לגיל תראה מה הוא יגיד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יצא לי לראות את ה-430W מריץ GTX680, עבדתי עם המון ספקים כאלו וכולם מקיימים את מה שרשום עליהם ועוד... הספק בעל נצילות גבוהה, מתחים יציבים (יותר מהספק השני שדיברת עליו) ועוד הרבה... בנוסף הוא יכול לסחוב יותר מהמוצהר עליו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא הכי מבין בכל המונחים הטכניים האלה, אבל מקריאה קצרה הבנתי שהם הצליחו להפיק יותר ממה שהוא אמור לתת- בערך 500W וקראתי את הסיכום שלהם שנשמע לא רע בכלל. נראה לי שאלך עליו.

הבעיה היחידה עכשיו היא שבאייבורי ובTMS מוכרים את גרסאת ה-OEM וזה מותיר לי רק לקנות אותו מ-KSP שם הם מוכרים את הRETAIL :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...