שאלה על הבדלים בין 2 ספקים של סיסוניק + הבדלים בין שני מארזים - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה על הבדלים בין 2 ספקים של סיסוניק + הבדלים בין שני מארזים

yoni_h

Recommended Posts

1. איזה ספק כוח עדיף מבין שני אלה ולמה: SEASONIC ECO 500W, SESONIC S12II 430W עבור מערכת שתחזיק מעבד I5 3470 וכ.מסך GTX 660 OC

2. איזה מארז עדיף מבין אלה: SILVERSTONE REDLINE 1, FRACTAL DESIGNE 3000 מבחינת מרווח, , שקט ואי צבירת אבק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 69
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

האמת שההתלבטות היא בין שני הבאנדלים של TMS. יש להם אחד עם המארז של REDLINE1 + ספק SS 430W והשני זה FRACTAL 3000 + ספק SS ECO 500W. לכן אני שואל על ההבדלים בין המוצרים האלה.

התקציב למארז + ספק הוא בסביבות ה600 שח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפרקטל לא אמור להיות איכותי? אני נוטה יותר לכיוון שלו, למרות שנראה לי שהוא צובר ממש אבק והעיצוב שלו משעמם רצח.. משום מה הוא נראה לי גם קטן מדיי, הוא מרווח מספיק?

הרדליין של סילברסטון גם נראה קטן והאיכות בנייה שלו נראית פחות טובה משל הפרקטל, הוא יותר פלסטיקי.

בכוונה שאלתי גם על ההבדלים בין הספקים, כדי לדעת אם להתפשר על איכות הספק או על איכות המארז..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מנקה את המחשב כל שבועיים, אז אני לא מתעניין ברמת האבק שהוא צובר.

ה-430W עדיף, מבחינת מארז לא הייתי בוחר בשניהם (בגלל שיש אלטרנטיבות אחרות). לי יש K57 של LANCOOL כולל 3 מסנני אבק שניים מקדימה ואחד לספק. את הקדמיים ניתן להוציא בקלות בלי צורך לפתוח את המארז.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה-R4 לא אטום מדיי? איך הקירור שלו? אני לא רוצה שכל החלקים בפני יהיו רותחים..

ועוד שאלה- הסיסוניק 430W יחזיק מערכת של I5 3470 וכרטיס מסך GTX 660 OC? המערכת לא תנצל כמעט את כולו? הוא יהיה בחירה נבונה אם מסתכלים על העתיד של המחשב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

I5 דורש מקסימום 77W , ו GTX 660 דורש מקסימום 140W.

יחד זה 217W.

אז מה כבר אתה מחבר בנוסף שיש לו צריכה משמעותית?

וגם אם נניח תרצה לשדרג ל 7950 זה "רק" עוד תוספת של 60 W.

ואם אתה רוצה ללכת על בטוח , אז תיקח ספק של 520.

ול R4 יש מצוין.

הוא מגיע עם 2 מאווררי 140mm ואפשר להוסיף עד 7 מאווררים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי, אז לפי מה שאתה אומר, עדיף כבר לקחת את ה-430W, אין צורך "ללכת על בטוח".

יש לי שאלה לא קשורה, אולי תוכל לענות לי עליה- אני רוצה לקנות מחשב מ-TMS אבל בגלל המבצע על המארז באייבורי אני רוצה לקנות את המארז מאייבורי. אז האם יש אפשרות לתת ל-TMS את המארז (+ דיסק קשיח שיש לי כבר), אקנה מהם את כל יתר הרכיבים והם ירכיבו לי הכל במארז הזה? האם הם יקחו לי תוספת מחיר משום שהמארז והדיסק הקשיח לא מאצלם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...