שאלה על הבדלים בין 2 ספקים של סיסוניק + הבדלים בין שני מארזים - עמוד 3 - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה על הבדלים בין 2 ספקים של סיסוניק + הבדלים בין שני מארזים

yoni_h

Recommended Posts

זה שהם שקטים יותר לא אומר שהם טובים יותר.

כן דיברנו על זה, פשוט הנרי אמר פתאום שהזלמן לא טוב ורציתי לשמוע למה לדעתו השניים האחרים טובים יותר.

אם משווים בין הקטאנה 4 לפריזר 13, מה עדיף מבחינת ושקט? (באייבורי לפריזר יש שנתיים אחריות לעומת שנה אחת בקטאנה, זה משמעותי? עדיף את הפריזר?)

וסתם שאלה, אם לא מתוכנן OC במחשב, האם יש צורך בכלל במאווררים בסדר גודל כזה? אם לא מתוכנן OC, עדיף בכל מקרה לשים כאלה מאווררים כדי לשמור על קרירות המעבד? מה אתם ממליצים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 69
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לא יודע, אני מעדיף שהוא יהיה כמה שיותר קריר, לא רוצה שיתחמם לי סתם במאמץ, זה נשמע לי יותר בריא ככה, אבל בקיצור, המאווררים האלה מיועדים רק למי שעושה OC? אז למה כמעט בכל המפרטים שמציעים פה בפורום כוללים את המאווררים האלה? (למישהו שלא עושה OC)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה עושה פעולות שמאמצות את המעבד למקסימום , אז המעבד יכול בקלות להגיע לטמפרטורות גבוהות.

וקירור איכותי ישמור לך על הטמפרטורה של המעבד נמוכה יותר ולא ירעיש יותר מדי כשהוא יפעל בעוצמה גבוהה.

קירור לא איכותי יצטרך לפעול בעוצמה גבוהה יותר מקירור איכותי בשביל להוריד את הטמפרטורה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אילו פעולות מאמצות את המעבד קרוב למקסימום?

הפעולות העיקריות שיתבצעו במחשב הן משחקים ברזולוציה גבוהה וסתם מולטיטסקינג- למשל סרט/משחק/מוזיקה ירוצו כאשר תוכנת הורדות פעילה תוך כדי, ריבוי כרטיסיות בדפדפן ודברים דומים לזה.. לא שימוש בתוכנות כבדות של עריכות וכו'..

בטווח המחירים של עד כ-80 ש"ח, מה המאוורר הכי מומלץ? האלפיין 11 הזה, או שגם הזלמן 7000V שיש לTMS יהיה טוב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא חושב שיש כאן מישהו שבדק את שניהם אחד מול השני.

שניהם סבירים ושניהם יעשו את העבודה. את הזלמן אני מכיר אישית ויודע שהוא לא רע בכלל, במיוחד זה עם בורר המהירות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא תהיה לך בעייה, אפילו אם אתה קונה רק שילוש, מבחינתם זה כמו מחשב חדש.

כנראה שזה לא נכון מבחינתם. דיברתי עם קיריל במייל והוא אמר שההרכבה תעלה לי כ-75 ש"ח. לאחר מכן ציינתי כי אני מהפורום וכו', ואז "ליאור" שלח לי הודעה שזה לא משנה- אם אתה חבר פורום ההרכבה תעלה 75 ש"ח בשונה מהרכבה שעולה 150 ש"ח לחלקים שלא ניקנו בחנות, והרכבה לחברי הפורום תינתן בחינם רק אם אתה קונה מחשב קומפלט.

איזה מעצבןן! עכשיו כבר לא משתלם לקנות מאייבורי! הרסו לי את כל התכנון :pissed:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם כנראה מאד לא רוצים שתקנה מאייבורי את המארז.

זה עדיין שווה לקנות את המארז באייבורי , כי אתה עדיין חוסך 140 ש"ח.

ולחברה מ TMS שמנתרים את הפורום פה:

אם אייבורי נותנים מחיר טוב יותר ממה שאתם יכולים לתת , זה לא אומר שאתם צריכים לשחק מגעיל ואתם פשוט תפגעו בשם שלכם ככה בשביל "רק" 75 ש"ח.

מדובר פה על 216 שקל הפרש , אז אולי תחשבו על להוריד את המחיר.

אם מישהו מוציא אצלכם כמה אלפי שקלים בשביל מחשב , גם אם זה בלי מארז , מבחינת רמת השירות אתם צריכים לבנות לו את המחשב בלי תוספת תשלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממש תודה רבה להם, בשביל הפרנציפ אני לא קונה מהם, עדיף לי לחסוך את ה-75 שקל האלה ולקנות את החלקים ולהרכיב לבד. בכל מקרה גם הם אמרו לי שאין דבר כזה אחריות על המחשב כולו, אלא על החלקים עצמם- כלומר אתה צריך לזהות באיזה רכיב יש בעיה ולהביא להם רק אותו.

אני רוצה לקנות את המארז מאייבורי כי המחיר ממש משתלם ולא כדאי לפספס את זה, זה לא שאני נעול רק על המארז הזה, לכן בשביל ה-75 שח האלה אני לא מוכן להתפשר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב בחזרה לעניין הספקים: הבנתי שהרוב פה חושב שה- SS 430W טוב יותר מה- SS 500W ECO. יש לכם הוכחות לזה? איך אתם יודעים שה-430 יותר טוב? יש את העניין של המסילות, נצילות ודברים דומים שאין לי מושג בהם. מישהו יכול להכריע כאן?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...