טמפרטורה גבוהה ב barton 2600 ב idle - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

טמפרטורה גבוהה ב barton 2600 ב idle

Joe Blow

Recommended Posts

שלום

שבוע שעבר שידרגתי את המחשב וקניתי מעבד barton 2600 עם לוח AN7. בזמן פעולה הטמפרטורה של המעבד (לפי ה utility של שבאה עם הלוח) היא בסביבות 48-46 מעלות ב idle. אני משתמש ב volcano 7+ עם silver 3 לקירור ואני לא עושה oc. המאוורר פועל במהירות הנמוכה ביותר שלו.

בנוסף יש לי שני מאווררים בחזית המארז להכנסת אוויר ושניים נוספים מאחור להוצאת אוויר.

שאלות:

1. האם הטמפרטורה שלי גבוהה מידי?

2. אם התשובה ל 1 היא כן אז מה אני יכול לעשות כדי להוריד אותה? (להחליף את ה volcano?)

תודה.

נ.ב.

אני רוצה להוריד את הטמפרטורה כדי להתחיל לעשות oc.

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הטמפ גבוהה לדעתי , אבל זה לא משהוא שיפריע לפעולת המעבד או משהוא כזה... הוא מסוגל לעבוד בצורה חלקה בטמפ הרבה יותר גבוהות

אם אתה בכל זאת רוצה לשפר , מה שממש אתה לא צריך אם אתה לא מתכנן איזה , זה פשוט להגביר תמהירות של הולקנו .. אמרת שהוא בהכי נמוך לא ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני דווקא ציינתי שאני רוצה לעשות oc ולכן אני רוצה להוריד את הטמפ.

בקשר לוולקנו, הוא על המהירות הכי נמוכה כי הרעש שלו בלתי נסבל במהירויות גבוהות יותר :smiliedisco1:

יש למישהו רעיון ל HSF טוב ושקט למעבד שלי?

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוולקנו שלך צריך להיות טוב, איך הסירקולציה שלך במארז?

יש לך מאווררים שמוציאים ומכניסים?

ולא סתם יש לך מעלות גבוהות, שאני סוגר / שם על הכי חלש את המאוורר של המעבד שלי, הטמפרטורה עולה בערך ב

6~8 מעלות! שזה המון! תשיים את המאוורר על עוצמה אמצעית ולא הכי חזקה ולא הכי חלשה,

ואז תבדוק טמפרטורה במצב IDLE..,

אם אתה רוצה סינק אחר, למרות שהסינק שלך צריך לתת תוצאות לא רעות..,

יש את סדרת הSLK, הכי מומלץ מבינהם זה ה- sp94 (יש לך נכון?),

עם מאוורר טורנדו, שהוא הרבה יותר רועש ממה שיש לך עכשיו אני מאמין, אבל זה אם אתה מעדיף ביצוע על פני השקט,

אם אתה יותר רוצה שקט, יש לך סינקים מצויינים לשקט של זלמן, אבל הם לא מספקים הכי הרבה איכות לפיזור חום טוב

למען האובר-קלוק, אתה יכול לקנות sp94 ולשים מאוורר שקט יחסית, 92MM נגיד 40~45CFM,

כמובן שזה לא יהיה ניצול הכי טוב לסינק, אבל יהיה טמפרטורות טובות, למרות שלפי דעתי אני לא רואה סיבה להחליף

את גוף הקירור שלך, אני עם הקירור האורגינלי שבא עם המעבד, על 28~31 מעלות IDLE בזכות סירקולציה טובה,

לפעמים אני מגיע גם ל26 8),

ואם יש לך פוטנציומטר למאוורר של הגוף של המעבד שלך, אז אני בכלל לא רואה בעיה, שאתה עושה אוברקלוק

והטמפרטורות גבוהות, תדליק עד מקסימום, או עד כמה שזה נסבל לך.., ואם הן נמוכות, אז תשים באמצע או משהו,

אבל לא הכי חלש.. ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ל supergohan שלום

אם תסתכל טוב בכותרת של ה post שלי תראה שמדובר ב Barton.

חוץ מזה אם תקרא את ההודעה המקורית שלי תראה שיש לי 4 מאווררים במארז (פרט לספק) שניים שמכניסים אוויר מקדימה ושניים שמוציאים מאחור.

כשאני עובד על המהירות האמצעית של ה volcano הטמפרטורה בקושי יורדת במעלה או שתיים. אם אני שם על המהירות הגבוהה ביותר אז היא יורדת בערך ל 39 מעלות אבל אז הרעש בלתי נסבל.

דרך אגב, יש כאן מישהו שעושה OC עם HSF שקט?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האיורור בסדר, (אופ טופיק- Gohan התבלבל כנראה כי רשמת AN7 ויש AI7 שמיועד לאינטל)

נראה לי שזה פשוט גרסה חדשה של לוח ויכול להיות שהמעלות פשוט מזייפות קצת כמו שהיה עם הNF7 שהוא יצא.

תנסה לעדכין ביוס ולראות אם זה פותר את הבעיה אם הביוס שלך הוא המעודכן ביותר אז תקרא את הטמפ' באמצעות מד חיצוני או פאנל שליטה וכו' שמאפשרים מדדית טמפ'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ל supergohan שלום

אם תסתכל טוב בכותרת של ה post שלי תראה שמדובר ב Barton.

חוץ מזה אם תקרא את ההודעה המקורית שלי תראה שיש לי 4 מאווררים במארז (פרט לספק) שניים שמכניסים אוויר מקדימה ושניים שמוציאים מאחור.

שלום גם לך,

כן, זה אכן בילבל אותי מה שDStorm ציין..,

תעדכן ביוס כמו שגם אמר לך DStorm ולפי המעלות שציינת 46~48 תיגע בסינק לראות אם הוא באמת חם,

יכול להיות שהחיישן מזייף, ותקרא שוב את ההודעה הקודמת שלי, אם כל מיני דרכי פתרון..

ועכשיו שידוע לי שיש לך אז כעקרון זה לא sp94, אלה sp97 - שמיועד למעבדי .. ;),

אבל אני לא רוצה צורך לקנות אותו, עד לפני שאתה מנסה לעשות את שאר הדברים שהציעו (עידכון, בדיקה..וכו'..)..

;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בנוגע לגירסת ה יש לי את העדכנים ביותר, אז לצערי הפתרון לא כל כך פשוט.

בנוגע ל SP97, קראתי באתר של שהוא מיועד במעבדי ה barton רק לדגמי 2800 ומעלה וגם לפלומינו וה thoroughbred.

מעניין למה דגמי ה barton הנמוכים יותר לא נתמכים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה אני קניתי בערך את אותה המערכת

אותו הלוח an7 guru עם מעבד 2500 BARTON

בפעם הראשונה שהפעלתי את המחשב הטמפ' של המעבד היתה בעננים משהו בסביבות 70 מעלות

אבל אחרי שהתעסקתי בביוס ראיתי שהמתח שם גבוה יחסית אם אני לא טועה היה קרוב מאוד ל 2V

אם אצלך הוא לא על 1.65V תשנה למתח הזה

כרגע אצלי אחרי OC ל 223X11 הטמפ' היא 51 במאמץ עם VOLCANO 11?+

ב IDLE היא 46

דררך אגב הבחירה שלך היתה מצויינת בקשר ללוח כי הוא סוף הדרך פשוט גרסה מחודשת של ה NFS הקודם

אם אתה צריך עזרה כלשהי תודיע לי בפרטי

שכחתי לציין שללא OCING כלומר במהירות הנורמלית של 1826MHZ הטמפ' היתה 36 במתח של 1.65V

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

elad2k, איך הצלחת להגיע לכזה fsb? אני לא מצליח לעבור את ה 186MHz, ה מתרסק לי בעליה ואני מקבל מסכים כחולים.

בעבודה רגילה אני ב 1.65v אבל ב oc אני מגיע למעל 1.72v כדי לעבוד ב 186MHz.

יש ביננו הבדל של כמעט 10 מעלות ב idle ללא OC.

יש הבדל משמעותי בים ה volcano 11 ל 7+ ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההבדלים לא ממש רציניים לגבי הוולקנו שניהם עושים הרבה רוח ורעש

לגבי ההמהרה לא ציינת אילו יש לך זה קצת יעזור להבין מה קורה... , עם מה שאני ציינתי שיש לי הגעתי למה שהגעתי זה קצת הפתיע גם אותי ;)

כי הייתי מאוכזב שגיליתי שהמכפלה נעולה (לא התעדכנתי בזמן במצב הנעילות של חויובות!)

לגבי האוורור במארז שלי יש לי מאוורר בחזית שמכניס שניים בצד שמוציאים ועוד אחד בגב שמוציא בסך הכל 4 לא כולל הוולקנו והמאוורר בספק :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...