660TI vs 670 vs HD7950 כולם מומהרים למקסימום האפשרי - הגיע הזמן לסדר - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

660TI vs 670 vs HD7950 כולם מומהרים למקסימום האפשרי - הגיע הזמן לסדר

nec_000

Recommended Posts

• תגובות 48
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אתה שוכח שלכרטיסים של NVIDIA יש Cuda cores מה שמוסיף המון לעיבוד GPGPU, ה-660TI צורך הרבה פחות חשמל (בוא לא ניכנס לזה)

ולרוב ה-660TI נמכר במחיר נמוך יותר.

אתה נורמלי ?

AMD בסדרת 7900 מכסת ל NV את הצורה בחישובי GPGPU, עם יחס FP64 ל- FP32 של 1 ל- 4

http://www.tomshardware.com/reviews/geforce-gtx-660-ti-benchmark-review,3279-12.html

http://www.tomshardware.com/reviews/geforce-gtx-660-ti-benchmark-review,3279-13.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

NEC לא מבין כלום חוץ מכח נע. לא אכפת לו האצות חומרה יחודיות שיש לNVIDIA. לא אכפת לו אפשרויות תוכנה שיש ל-. בשבילו נטו נטו הרצת BF3 ובאטמן הם עדיפות אחת ויחידה כנראה.

nec מבין בערך "פי 10" ממך בתחום (אם לא יותר רציתי להיות עדין), ואם נכנס מעבר "לבנצמרק של משחקים" שכל ילד מבין בו

ונתחיל "ככה בשביל הספורט" להרים את רף מקצועיות החומר, כמו למשל לשאלות:

איך המעבד חישובי מטריצות על מנת לבצע טראנספורצמיות לינאריות, איך האמור מתקשר לציור התמונה, איך (למשל) מוצאים

אלגוריתם שמייעל את התהליך (ובכמה), וכמה אחוזי טרנזיטורים האלגוריתם יעלה או יפחית את יחידת המעבד...

האוויר יגמר למישהו פה מהר מאד ולא נראה לי שזה יהיה אצלי... :aktion031:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

nec מבין בערך "פי 10 " ממך בתחום (אם לא יותר), ואם נכנס מעבר "לבנצמרק של משחקים" ונתחיל להרים את רף

מקצועיות החומר, למשל לשאלות כמו איך המעבד חישובי מטריצות על מנת לבצע טראנספורצמיות לינאריות,

ואיך (למשל) מוצאים אלגוריתם שמייעל את התהליך ובכמה, האוויר יגמר ה למישהו מאד מהר..

יש ברשותי תחושה שזה לא יהיה האויר אצלי :aktion031:

24841483.jpg

אני ממש מצטער, לאף אחד כאן לא אכפת ממש כנראה. אתה פותח דיון על סמך וקורא לכרטיס אחד טוב מהשני רק על פי זה

אתה מטיף לכולם פה על המלצות ולא מבין לכאורה למה כולם מפגרים חוץ ממך. בחיי שאחרי אלפי משתמשים טרם ראית מישהו שחצן ויהיר כמוך ע"ג דפי הפורום.

אני אומר - תודה לאל שיש פה אנשים עם ראש על הכתפיים לתת המלצות במקום.

לגבי אוויר שיגמר, אל תדאג. יש לי עצבים של פלדה וסבלנות של טיטאניום. התמודדתי עם משתמשים הרבה הרבה יותר חכמולוגיים בעבר :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

nec מבין בערך "פי 10" ממך בתחום (אם לא יותר רציתי להיות עדין), ואם נכנס מעבר "לבנצמרק של משחקים" שכל ילד מבין בו

ונתחיל "ככה בשביל הספורט" להרים את רף מקצועיות החומר, כמו למשל לשאלות:

איך המעבד חישובי מטריצות על מנת לבצע טראנספורצמיות לינאריות, איך האמור מתקשר לציור התמונה, איך (למשל) מוצאים

אלגוריתם שמייעל את התהליך (ובכמה), וכמה אחוזי טרנזיטורים האלגוריתם יעלה או יפחית את יחידת המעבד...

האוויר יגמר למישהו פה מהר מאד ולא נראה לי שזה יהיה אצלי... :aktion031:

זו כבר שחצנות מגעילה. לכסוני מטריצות וטרנספורמציות פורייה תעשה בזמנך הפנוי.

מעניין למה הבאת דווקא את עמודים 12 ו-13 בביקורת ::)

תבדוק מה קורה בתוכנות של אדובי (חבילת suite) למשל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון, היא מכסחת לNV את הצורה בחישובי GPGPU, היכן שיש האצה שכזאת בעבור כרטיסי .

כל מה שיש בלינקים אלו השוואות יעודיות למיניהן, שום תוכנה פופולארית רצינית.

אלו חישובי GPGPU סטנדרטיים שכל תוכנה שמשתמשת בהאצת GPGPU מבצעת אותן - אין קשר NV או .

הם מתארים לאשורה את ההבדלים הגדולים שעשתה בדור האחרון, עת הלכה בכוונה של NV מהדור הקודם = דור 500,

ומראה את הכוון ההפוך שעשתה NV בסדרת 600 עת הלכה לכוון מדור 5000/6000 .

המקומות של AMD ושל NV למעשה התחלפו.

NV פותרת את הסוגיה ב- GK110 שמיועד ל- , שם החזירה את יחידות עיבוד ה GPGPU,

בעוד ש- AMD מפחיתה את יחידות ה GPGPU בסדרות 7800 ו- 7700 שאינן מיועדות לפלח השוק המקצועי.

בקיצור: דור קפלר הלך לכוונה של AMD במטרה לחסוך טרנזיסטורים במעבד, בה בשעה ש- AMD הרגישה שזו נקודת החולשה שלה

וטרחה לצייד את הטהיטי בהרבה כח GPGPU. כיום לעבודות עיבוד גראפיות בתלת מימד, הפתרון של AMD חזק יותר משמעותית מסדרת 600.

**חוץ מ- GK110 שעתיד להופיע אך במחיר דולרי 4 ספרתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זו כבר שחצנות מגעילה.

לא יודע, אם ליאור מתיימר לטעון (עם נוצות לא לו) "שאני מבין רק בכח מניע..." זו שחצנות גדולה אף יותר מבחינתי...

לכסוני מטריצות וטרנספורמציות פורייה תעשה בזמנך הפנוי.

מעניין למה הבאת דווקא את עמודים 12 ו-13 בביקורת ::)

תבדוק מה קורה בתוכנות של אדובי (חבילת suite) למשל.

לא יודע על מה אתה מדבר, מרבית עיבודי הגאפיקה ללא יוצא מהכלל למעט מקרים מאד יחודיים (כמו כמה דוגמאות בוידאו בעמוד הבא

של לאחר מכן) , הטבלאות נראות כך:

http://www.tomshardware.com/reviews/geforce-gtx-660-ti-benchmark-review,3279-14.html

וזה הסיכום של הכותב:

Summary Everything we've said about the Kepler architecture in past stories applies to GTX 660 Ti as well. It’s a great architecture for gaming, but tends to underwhelm in compute-intensive workloads with very few exceptions. This is expected, since Nvidia’s employs the same GPU as GTX 670 and 680.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי שמשחק ב2560X1600 לא תהיה לו בעיה לקנות כרטיס מסך יותר. אם זה המצב שצריך להגיע אליו בשביל להציג הבדלים אז צר לי.

לא ידידי, התמונה נותרת גם ב- 1920x1080 - רצ"ב.

רק שלא תבוא לי תיכף עם בקשה לרזולוציה 640x480 ותזכיר לי נשכחות משנת 95 וה- 3dfx voodoo 1 .... :o

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז מה אתה רוצה שנביא לך ? זה הגרף המקביל ל- 2560x1440 שליאור טען שלדעתו אינו מצייר תמונה מספקת ב BF3,

שכן רזולוציה זו היתה לטענתו שייכת לכרטיסי מסך יקרים יותר. בהתאם הבאתי כבקשתו את המקבילה ב- 1920x1080.

שני הגרפים הם מהלינק שבכתבה שפותחת את השרשור.

גיל, הרי כבר "הסכמנו" (לא ממש אבל שיהיה) שהצרכנים מתחלקים לשתי קבוצות (לאו דווקה שוות גודל):

האחת שמריצה OC ורוצה לדעת מהו הכרטיס הכי מהיר, וזו הקבוצה שקוראת את השרשור הזה ולכן אנו מביאים לה

את הנתונים תחת בכל הכרטיסים - מה שנקרא השוואת תפוחים לתפוחים.

וקבוצה שניה שלא רוצה/לא עושה OC, שהיא קבוצה קטנה יותר, לא "מקצועית" מטבע הדברים ולכן על פי רוב גם פחות סיכוי שתנחת באתרים

כגון זה, אך בכל זאת נוחתת (גם אם במספרים קטנים יותר) שלה "אנחנו" ממליצים שהיא זו שתריץ 7950 בתדר בסיס 925MHZ (כיום לאחר עדכון ביוס) או 660TI בתדרי ברירת מחדל שלו (לא זוכר בע"פ).

תעזור קצת: חפש אתה גרף לשני הכרטיסים הללו ללא OC. וחפש אם כבר לכמה משחקים בכדי להרחיב היריעה לא רק BF3,

שכן BF3 הוא טריטוריה ידועה של NV, בוא נראה מה קורה בכמה כותרים פופולריים.

**עריכה:

נזכרתי, באתר של tomshardware הריצו לפני שבוע כמה בנצ'ים בסטוק על הדרייברים העדכניים, בוא רגע נציץ עליהם

ועל גרף ממוצע ברזולוציה 1920x1080 - שכן ליאור לא אוהב 2560x1440 (זה גורם לכרטיסי להצטייר טוב מדי) - רצ"ב.

גיל עוד נקודה חשובה שהתעלמת ממנה, מצאת כבר מקור אחר ברחבי הרשת (העולמית) שממליץ לקחת 660TI ולא 7950 ?

שכן אני חפשתי בנרות - עברתי למעלה נשבע לך מ- 100 פורומים ואתרים בשבועיים, ולא הצלחתי למצוא.

יכול להיות שהזדקנתי ויש לי קשיי מציאה ? :nixweiss:

שאם לא כן והנני חלילה וחס צודק, האם ניתן יהיה להכתיר את HWZONE כפורום היחידי בעולם שממליץ 660TI על פני 7950 ?

תמיד אהבתי להרגיש חלק מקבוצה יחודית :yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. אתה טועה. מבצעי ה-OC בכרטיסי מסך הם מיעוט כ"כ קטן... גם בקרב כרטיסי high end.

ב. תעבור על הביקורת הזאת. אתה מוזמן גם לדלג לסיכום מבחני הביצועים (ממוצע של מגוון המשחקים והתוכנות ברזולוציות שונות)

ג. להמליץ באופן גורף על 660TI על פני 7950? לא קורה כאן בכלל. לכל משתמש מתאים כרטיס אחר.

ד. אני מזמין אותך לעיין בפורום מפרטי מחשב ולספור בעמוד הראשון כמה מפרטים כוללים 7950 וכמה 660TI (אין לי מושג)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...