מסך חדש מ DELL , כ 29 אינץ בפורמט של 21:9 . - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מסך חדש מ DELL , כ 29 אינץ בפורמט של 21:9 .

--Shadow--

Recommended Posts

רזולוציה של 2560X1080 , פאנל IPS עם שלל החיבורים - four USB ports & D-Sub, DVI, HDMI & DisplayPort .

נראה טוב...מענין כמה יעלה

http://www.pcmasters.de/hardware/review/dell-u2913wm-informationen-zu-einem-29-zoll-monitor-mit-219-format.html

http://www.techpowerup.com/172734/Dell-Readies-the-U2913WM-29-inch-Monitor.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 31
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

בדיוק...זה מצחיק ששטח העבודה שלו גדול יותר ממסך 24 (1920X1200ׂׂ) ב 17 אחוז...זה לא הרבה במיוחד ששומעים את המילה 29 אינץ כנגד 24 אינץ :)

זה בטח אידאלי לסרטים ומשחקים.

מענין אם הפורמט הזה הולך להחליף לאט לאט את 16:10 ו 16:9 .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדיוק!

לכל שימוש אחר (עבודה/משרתי/תכנות/הנדסה) אני מניח שה-U2711 עם 2560X1440 בגודל 27' יהיה עדיף בהרבה.

הייתי מצפה שהתמחור יהיה בסביבות של הנ"ל ואולי קצת פחות (~2500 ש"ח) אבל לך תדע - אולי ינסו לסחוט כל שקל מהפורמט היחודי.

מעניין...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...

מתחיל להימכר באוסטרליה... במחיר של $662

http://accessories.ap.dell.com/sna/productdetail.aspx?c=au&l=en&cs=audhs1&sku=210-41183&baynote_bnrank=0&baynote_irrank=0&~ck=baynoteSearch

http://www.techpowerup.com/175556/Dell-UltraSharp-U2913WM-29-Inch-Monitor-Goes-on-Sale-in-Australia.html

מ TFT:

We brought you news of this new ultra-wide 21:1 aspect 29" screen from Dell back in September. The screen has now started to go on sale sin Australia at a retail price of $662.20 (Australian dollars). Interesting this makes it a very affordable alternative to popular screens like the 27" U2713HM ($799) and even the 24" U2410 ($699). If pricing is the same elsewhere in the World this might be an interesting option for many buyers.

We will feature a full review of the screen once it is available in the UK

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדיוק...זה מצחיק ששטח העבודה שלו גדול יותר ממסך 24 (1920X1200ׂׂ) ב 17 אחוז...זה לא הרבה במיוחד ששומעים את המילה 29 אינץ כנגד 24 אינץ :)

מענין אם הפורמט הזה הולך להחליף לאט לאט את 16:10 ו 16:9 .

אגב מתמטית 24 לחלק 29 נותן לנו.. 0.82756 .... שזה 17% :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שיטות החישוב שלכם שונות.. זה תלוי איזה מספר בחרת שייצג את ה100%. באופן שאתה בחרת לחשב, ההפרש בין המספרים הוא 17%, אבל ההפרש בשטח המסך הוא 15%. באופן שהוא חישב, ההפרש בשטח המסך הוא 17%, אבל ההפרש בגודל בין המספרים הוא 20%. כך או כך, אין מצב שהיחס בין האלכסונים יהיה זהה ליחס בין השטח של המסכים, כאשר יחסי האורך-רוחב שלהם שונים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שכחתם קצת שיחס בין שטח לאורך הוא יחס ריבועי. :)

לכן אם אורך האלכסון גדול ב17%, הייתי מצפה ששטח העבודה יהיה גדול בכ-37%. ומשום שזה לא המצב, זה רק מדגים עד כמה הפורמט הרחב הזה לא אידאלי מבחינת ניצול שטח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

לכן אם אורך האלכסון גדול ב17%, הייתי מצפה ששטח העבודה יהיה גדול בכ-37%. ומשום שזה לא המצב, זה רק מדגים עד כמה הפורמט הרחב הזה לא אידאלי מבחינת ניצול שטח.

ניצול שטח זה לא הפרמטר - אתה לא רוצה מסך עגול :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עגול - לא, ריבועי - אולי דווקא כן.

בכל אופן הנקודה היא שצורת ההשוואה המקובלת בין גודלי מסכים (אורך האלכסון) היא שגויה כשמדובר ביחסי אורך-רוחב שונים, אבל דווקא בגלל זה יש ליצרני מסכים אינטרס להשתמש בשיטה הזו כשהם עוברים לפורמטים רחבים יותר, כי אז מסכים בעלי אותו שטח (ולכאורה אותה עלות ייצור) נשמעים גדולים יותר ללקוחות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשביל יש טלויזיות. למסכי מחשב יש גם שימושים אחרים שלחלק משמעותי מהם יותר נוח מסך מרובע, ולא הגיוני להאריך את כולם בגלל . לא במקרה מסכי 5:4 היו כל כך פופולריים. בתכל'ס מסכים מרובעים נעלמו מהעולם כי יצרניות המסכים החליטו, לא כי לא קנו אותם. ובהתחשב בעובדה שליצרניות המסכים יש אינטרס ברור כאמור, תרשה לי להטיל ספק באפשרות שהם עשו את זה לטובתנו.

אגב, גם אם העיניים לא רואות תמונה מרובעת, נראה לי ברור שמה שהן כן רואות הרבה יותר קרוב ל4:3 מאשר ל21:9 (שזה יותר מפי שניים רוחב מגובה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למרות ששמעתי את הטענה הרבה פעמים, מעולם לא שמעתי על מחקר כזה. יש לך מקור שאפשר לעיין בו? או שאתה מניח שיש מחקרים? בכל מקרה לא נראה לי סביר ששטח הראיה שלנו עולה על 2:1 בהתחשב בשתי עיניים עגולות ששטח הראיה שלהן חופף חלקית.

בשוק האירגוני הרבה עדיין קונים מסכי 5:4, אני יודע לפחות על המקום שבו אני עובד. בשוק הפרטי, רוב האנשים קונים את מה שמוכרים ואין להם מושג מה המשמעות של מה שהם קונים. רוב מי שאני מכיר שקנה או רצה לקנות מסך ידבר על 23", LED, HD ושאר מושגים שהוא לא באמת מבין בהם ("LED זה הסוג של המסך, 23 זה הגודל, HD זה האיכות. נכון?"), ואין להם מושג מה זה יחס גובה רוחב. מושגים כמו FHD או LED גורמים לאנשים להעדיף מסך מסויים בלי להבין מה זה אומר (אתה לא באמת מאמין שכל אלה שרוצים "מסך LED" באמת מבינים את המשמעות, נכון?) וקל מאד להוליך קהל באף. כמובן שההוא שרוצה דווקא מסך 1600X1200 יוכל להשיג אותו, אבל במחירים יותר ויותר גבוהים כי הרי ההמון לא יקנה אותו, הם רוצים דווקא "FHD", ולייצר מסך במיוחד בשבילך עולה יותר כסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...