קניה קבוצתית כרטיס מסך 660GTX - ההרשמה נסגרה! ברכות לכולם! - עמוד 11 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קניה קבוצתית כרטיס מסך 660GTX - ההרשמה נסגרה! ברכות לכולם!

winner100

כמה פריטים תהיו מעוניינים לקנות?   

984 הצבעות

1. 1. כמה פריטים תהיו מעוניינים לקנות?

Recommended Posts

shlomi1234

אף חנות\רשת נכון להיום לא מחזיקה את ה-GTX660 בכמות של מאות (וזה בדוק)

היבואן הרשמי של (לוי מור) מוכר לחנויות סביבות 244$+- לא כולל מע"מ (גם זה בדוק)

אז די עם דיבורים על סמך אויר ותתחיל לרדת לפרטים האמתיים ותבין שזה לא עובד כמו שאתה חושב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 372
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

winer אתה מאוד תמים והחשיבה שלך הייתה כמו שלי- מה שרשמת זה בדיוק מה שאמרו, וגם הייתה הטענה שלי, בקניות הקבוצתיות הקודמות.

אני מציע לך לראות את 2 הקניות הקבוצתיות העיקריות שהיו פה, ואתה תראה שהמחירים שהאנשים קיבלו פה היו קרובים מאוד למחיר הסטנדרטי בחו"ל, ולא רק זה- היה פרק זמן מסויים שהמוצר (נראה לי שזה היה בקניה הקבוצתית של ה-M4) שהיה נראה כאילו KSP מוכרים את הכונן בהפסד.

אתה פשוט שוכח שהיבואנים/חנויות לא מקבלים את החומרה במחיר הסטנדרטי שלה בשוק, אלא במחיר זול יותר כי מדובר על רכישה מאסיבית.

לכן כן, אני כן חושב שעם מספיק מאמץ (ו/או במידה וחנויות אחרות יצטרפו פה לקניה) תהיה את האפשרות לרכוש את הכרטיס במחיר.

ורוצה לראות משהו נחמד? רק בהודעתי הקודמת דיברתי על ירידת המחיר שהייתה ל-HD7850 במספר החודשים האחרונים, והנה- תוכל לראות שהייתה עכשיו ירידה נוספת- ב-TMS בקניית מחשב אתה מקבל את הכרטיס הזה ב-1037 ש"ח. כלומר, אם אפילו במחיר הזה יש להם רווח סביר, אז תחשוב איזה רווח יש להם אם אתה קונה את הכרטיס במחיר הרגיל שלו שם- 1172 ש"ח, נכון לעכשיו. לכן, בתכלס, לא רק שתיאורתית ניתן להוריד את מחיר ה-GTX660 ב-135 ש"ח (שזה כלשעצמו יותר ממה שהושג כאן בקניה), אלא גם בגלל כמות האנשים פה, יש סיכוי גבוה שניתן להוריד את המחיר בעוד כמה עשרות שקלים, למחיר שינשוק ל-1000 ש"ח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

YairZ

אני יותר מ-אשמח אם תקדיש קצת זמן ותקרא את התגובות שלי בדיון

אתה תבין לבד שגם אני הייתי מעורב בקניה הזאת ודיברתי טלפונית עם KSP ואייבורי ואין עם מי לדבר פשוט ככה.

*התגובות שלי בדיון הזה רובם על סמך מידע שאספתי במהלכו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמיר , אשמח לדעת מאיפה אתה יודע באיזה מחיר החנויות קונים.

מלבד זאת , אם חנות תקנה 60 יחידות יותר מהרגיל למוצר מסוים , המחיר יהיה נמוך יותר ,

וזה גם קהל יעד חדש שנחשף לחנות והשם של החנות כבר לא זר עבורו (60 לקוחות זה לא מעט)

שחלקו גם ירכוש (אם כבר בא שליח הביתה) עוד מוצרים מהחנות עליהם גם יהיה להם רווח.

באמת שקנייה קבוצתית מטיבה מאוד איתנו , אך גם עם כל חנות שתצטרף לאחת כזאת,

במיוחד לחנות כמו TMS שרוב המכירות שלה אני מניח במשלוחים

ולא מוכרת וגדולה כמו IVORY או KSP .

מחיר ההנחה ביחס למחיר שהיה לפני שהעלו מחיר (מגוחך מאוד , אנחנו מתעסקים עם ליצנים?),

הוא 30 שקל ברגיל או 80 שקל למזומן (כמה מאיתנו באמת ישלמו במזומן...),

הוא דיי מקומם והיה מוטב אם בכלל לא היו נענים לבקשה...

מלבד זאת , אני מבקש שאם יש פה איזה משתמש שכן עובד בTMS או כל חנות אחרת ,

להודיע על כך ולא להסתתר תחת כינוי כלשהו .

זה באמת נראה כאילו לחלק מהמשתמשים כאן יד יותר מעניין רגיל בנושא ולהגן על מחיר כזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ב-TMS בקניית מחשב אתה מקבל את הכרטיס הזה ב-1037 ש"ח. כלומר, אם אפילו במחיר הזה יש להם רווח סביר, אז תחשוב איזה רווח יש להם אם אתה קונה את הכרטיס במחיר הרגיל שלו שם- 1172 ש"ח, נכון לעכשיו. לכן, בתכלס, לא רק שתיאורתית ניתן להוריד את מחיר ה-GTX660 ב-135 ש"ח (שזה כלשעצמו יותר ממה שהושג כאן בקניה), אלא גם בגלל כמות האנשים פה, יש סיכוי גבוה שניתן להוריד את המחיר בעוד כמה עשרות שקלים, למחיר שינשוק ל-1000 ש"ח.

GTX 660 מתומחר בח"ל בין 7850 ל 7870.

זה שבארץ מחליטים על מחיר מסוים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דיברתי טלפונית עם KSP ואייבורי ואין עם מי לדבר פשוט ככה.

אז לא עושים קנייה קבוצתית. אם כל פעם תוותר ותסכים למחיר המעט נמוך יותר הם מציעים, הם יחזיקו אותך בביצים כל פעם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משתמש יחיד בפורום מ-TMS זה אני:)

אשמח לשמוע למה העליתם את המחיר לכרטיס , דווקא אחרי שהתלוננו על המחיר של הקנייה הקבוצתית?

אישית אני לא מכיר אתכם , לעולם לא רכשתי ממכם ,

אך הרושם הראשוני שלי לא משהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המחיר קפץ ל-1366 לזמן מה

ורוצה לראות משהו נחמד? רק בהודעתי הקודמת דיברתי על ירידת המחיר שהייתה ל-HD7850 במספר החודשים האחרונים, והנה- תוכל לראות שהייתה עכשיו ירידה נוספת- ב-TMS בקניית מחשב אתה מקבל את הכרטיס הזה ב-1037 ש"ח. כלומר, אם אפילו במחיר הזה יש להם רווח סביר, אז תחשוב איזה רווח יש להם אם אתה קונה את הכרטיס במחיר הרגיל שלו שם- 1172 ש"ח, נכון לעכשיו. לכן, בתכלס, לא רק שתיאורתית ניתן להוריד את מחיר ה-GTX660 ב-135 ש"ח (שזה כלשעצמו יותר ממה שהושג כאן בקניה), אלא גם בגלל כמות האנשים פה, יש סיכוי גבוה שניתן להוריד את המחיר בעוד כמה עשרות שקלים, למחיר שינשוק ל-1000 ש"ח.

7850 באיזה 900+ יהיה נחמד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

shlomi1234

אין סיבה להתנגח בTMS ישירות על המחיר שקיבלנו מהם.

התלונות היחידות שיש לעלות כאן זה על כדאיות הקניה הקבוצתית, לא מחפשים פה ל"חמם עניינים" עם אף חנות אלא להיפך.

אם TMS נתנו הנחה קטנה יחסית לטעמנו זאת זכותם, ובנתיים זאת ההצעה היחידה שיש לנו.

אז כרגע לרוב נראה שהקניה הקבוצתית הזאת לא כדאית, אין בעיה.. ממשיכים הלאה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...