קניה קבוצתית כרטיס מסך 660GTX - ההרשמה נסגרה! ברכות לכולם! - עמוד 7 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קניה קבוצתית כרטיס מסך 660GTX - ההרשמה נסגרה! ברכות לכולם!

winner100

כמה פריטים תהיו מעוניינים לקנות?   

984 הצבעות

1. 1. כמה פריטים תהיו מעוניינים לקנות?

Recommended Posts

• תגובות 372
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

Henry55:

6.7 אחוז אם נדייק ;D

אין סיבה "לגרור" את הקניה הזו עד לחודש הבא, זה לא יתן כלום.

ותראה, המחיר עוד לפני הקניה קבוצתית היה הכי זול בארץ, אני וגם אתם צריכים להבין שאין יותר מידי

לאן לרדת במחיר עבור הכרטיס הנ"ל.

מה שיצא זה שקבלנו על המחיר הכי זול את ה-מחיר הכי זול בארץ.

במחיר הזה אף אחד מאיתנו לא יקבל כרטיס טוב יותר.

אחריות של 36 חודשים ואפשרות לשליח עד דלת הבית.

כמובן שבמידה ואני יקבל מחיר חדש ונמוך יותר אני יפרסם אותו במיידי.

אני גם רוצה מחיר נמוך :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה אפשר להוריד זה כבר תלוי ברמת הרווח שבו החנות מעוניינת. אני חושב שיש להם על במחיר הזה לפחות 200 ש"ח רווח , אז גם אם הם יורידו 100 ש"ח וקונים 10-15 כרטיסים , אז זה רווח של 1000-1500 שקל לחנות ,לא רע.

אני לא מופתע מהמחיר , זה היה צפוי.

זה שיש כאלה שחושבים על מחיר לא מציאותי...

המחיר לא יגרום למי שלא בטוח אם לקנות כרטיס חדש לקנות עכשיו , אבל למי שרוצה כרטיס זה כדאי וזה היה כדאי גם לפני ההנחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי, עם קניה קבוצתית הכוללת כמות שכזו של אנשים, אין סיבה לרכוש את הכרטיס הזה כל עוד מחירו גבוה מ-1000 ש"ח.

ב-1100 ש"ח בערך יש את הכרטיס הזה בסניף KSP באילת. כן- זה לא חוכמה, אך זה מראה שבהחלט יש לאן להוריד, וצריך רק עוד חנות אחת שתציע מחיר מעט נמוך יותר מזה שיש פה כעת כדי לעורר תחרות מחירים, כאשר היא זו שתוביל בסופו של דבר להורדת מחירים משמעותית.

Henry55- זה בדיוק מה שאמרו (כן, גם אני) בקניות קבוצתיות אחרות, אך תראה לאילו מחירים הורדו את כונני ה- (ולא פעם אחת) ואת הדיפיין R4- ממש, אבל ממש לא מדובר על הורדה של אחוזים בודדים אלא קיצצו במחיר באופן די משמעותי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חולק עליך ידידי,

אתה לא יכול להשוות מחירים באילת כי ברור שכל מוצר שני באילת יהיה יותר זול מבשאר חלקי הארץ.

ההשווה הזו בכלל לא קשורה.

לגבי כונני הSSD - במידה ולא היה "מלחמה" לא היינו מגיעים למחיר שהגענו.

בכל אופן אני בעד המחיר הכי זול שיש.

במידה ויהיו שינויים אני יעדכן, עד אז זה המחיר הכי זול בארץ - לא כולל אילת.... :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמובן שאי אפשר להשוות את המחיר באילת, לכן גם רשמתי שזו לא חוכמה, אבל עובדה שחלק מן האנשים פה בכל זאת יכולים לרכוש את המוצר במחיר זול יותר, כלומר המחיר הזה, בכללי, לא הכי זול בארץ.

בנוסף, נניח ונצליח להוריד את המחיר ל-1100 ש"ח. ישנה סבירות גבוהה מאוד שבעוד חודש-חודשיים בערך, זה יהיה המחיר הסטנדרטי של הכרטיס הזה, היות ומחירו רק לפני איזה שבועיים-שלוש התייצב בחנויות. המטרה של הקניות הקבוצתיות הללו היא להלחם ולא להתפשר על הוזלה כמעט אפסית במחיר. אם היינו מוותרים בקניות הקבוצתיות הקודמות, תאמין לי שמחירי ה- בארץ, בדגמים הרלוונטיים כמובן, היו גבוהים הרבה יותר כיום, ואת אותו מארז לא היית יכול לרכוש כיום באיזה 450 ש"ח. רק היום אייבורי הורידו את מחיר המארז הזה שעלה איזה 650 ש"ח לפחות מ-450 ש"ח לכל קונה- כאשר אני זוכר שמי שאמר שהוא רוצה לרכוש את המארז במחיר הזה היו צוחקים עליו פה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...