קניה קבוצתית כרטיס מסך 660GTX - ההרשמה נסגרה! ברכות לכולם! - עמוד 16 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קניה קבוצתית כרטיס מסך 660GTX - ההרשמה נסגרה! ברכות לכולם!

winner100

כמה פריטים תהיו מעוניינים לקנות?   

984 הצבעות

1. 1. כמה פריטים תהיו מעוניינים לקנות?

Recommended Posts

• תגובות 372
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

שמר "אופיר ארבל" יציג כבר את הדף במלואו אם הוא כלכך מתעקש על המחיר..

אז אנחנו יודעים שמור לוי מוכרת את הכרטיסים ב250$ (וכנראה זה בלי מע"מ) מה שאומר שכנראה אין מה לדבר פה יותר על הקניה הקבוצתית הזאת,

אלא לחכות לירידת מחירים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה יש לי הרגשה שאתה מקנא :lol:

בכל זאת אני מקמבן תצמי : http://imageshack.us/g/405/75550236.jpg/ ( קבלה על שמי וכמו שאתה \ או כמוכם רואים המחיר הוא 982 שקלים )

וכן אני יבואן שמוכר חלקי מחשב במקום מסוים :cool2: ( וכמובן במחירים הכי זולים יותר מ IVORY ו K.S.P כמו שהזכרתי )

אבל הקניה שלך היא בלי מע"מ, אם תוסיף את המע"מ יצא סביב ה 1150 ש"ח אז זה אותו מחיר.

למה אתה לא משלם מע"מ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמר "אופיר ארבל" יציג כבר את הדף במלואו אם הוא כלכך מתעקש על המחיר..

אז אנחנו יודעים שמור לוי מוכרת את הכרטיסים ב250$ (וכנראה זה בלי מע"מ) מה שאומר שכנראה אין מה לדבר פה יותר על הקניה הקבוצתית הזאת,

אלא לחכות לירידת מחירים.

קודם כל מי קבע שהיא מוכרת את הכרטיסים ב 250$? אתה?,

לא חשבתי אחרת לפי התסכול שלך ולפי הדיבור הזה אבל תמשיך לחשוב אני אמרתי את שלי. ( ושוב תן לי לתקן אותך זה יוצא 229$ \ ללא מע"מ )

מישהו באמת לוקח ברצינות אדם שמגיב "במקרה" רק בדיון הזה?

מישהו אמר שחייבים לקחת אותי ברצינות?, רציתם עניתי, נקודה יש לי את החסויות שלי ושל החברה שאני עובד בה לשמור על אמינות,

ולכל שאר הבלופרים שמראים חשבוניות אחרים אני לא לוקח ממכם דוגמה וכמו שכבר שאלתי ( מי אתם ומעין לכם חשבונית שלהם ).

ולשאר התגובות אני סיימתי את שלי ולא רציתי בכך שזה יגיע למצב הזה סך הכל לדבר ולהגיע למצב של הבנה ועיקרון בנושא,

אבל כמו שאני רואה יש פה גם כמה ילדים שמדברים ללא ניסיון עבר ( ויש כאן כמה )

אוקי, בסדר, אז קנית ב982 ש"ח כולל מע"מ. אתה יכול להשיג לנו מחיר כזה? לא? אז תסתום את הפה ותן לנו לקנות ב1150.

דיי כבר, 3 דפים בנושא הזה בזבזת על מה?

)

הינה הלכתי שמח רק אל תנבל את הפה שלך אלי בשפה שכזו,

ו winer שמח שיש בנו הבנה במידה ותרצה לצור איתי קשר אל תטרח...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

249$ רשום בחשבונית שהצגת אז אני לא מבין מה קשור כאן 229$...

ולעניין הקניה הקבוצתית, עכשיו רק נפל לי האסימון שפתחתם אותה בדיוק על תקופת החגים.. :facepalm:

לדחות אותה בשבועיים לפחות נראה לי כמו רעיון סביר כרגע, תתקנו אותי אם אני טועה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

249$ רשום בחשבונית שהצגת אז אני לא מבין מה קשור כאן 229$...

ולעניין הקניה הקבוצתית, עכשיו רק נפל לי האסימון שפתחתם אותה בדיוק על תקופת החגים.. :facepalm:

לדחות אותה בשבועיים לפחות נראה לי כמו רעיון סביר כרגע, תתקנו אותי אם אני טועה..

מחירון: http://imageshack.us/photo/my-images/850/11156836.png/ ( אל תשאל יותר מדי פרטים יש שם רשימה מלאה של כל הכרטיסים )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין מה קורה פה!

ShoXeRr: אני מבקש ממך להפסיק להגיב בדיון הזה, אתה משקר? לא משקר? זה לא מעניין אותי!

יש לנו עוד כשבוע עד שהקניה קבוצתית הזו תצא לפועל ומה שאתה עושה כרגע יכול לגרום להקפאה זמנית שלה.

אני לא רוצה ליוצר איתך קשר אל תדאג! אני מעדיף לשלם 50/100 ש"ח יותר (למרות שאני בספק רב..)

תודה ושלום!

אני מבקש מכולם לחזור לנושא המרכזי ולא לדיונים על שקרים וחשבוניות מזוייפות! :pissed:

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מבקש,

רק מי שמעוניין לקנות או בעל עניין שיגיב בדיון!

ומי שלא רוצה זה בחירה שלו, אך אנא לא לבוא ולהשתולל פה בדיון הזה.

זה עלול לעשות רושם שיש פה בלאגן ולבסוף לסגירת הדיון על ידי המנהל שהזהיר כבר שאם המצב ימשך בצורה הזאת הדיון יסגר לצמיתות...

זה יהרוס למי שרוצה בזמן הקרוב את הכרטיס המדובר גם אם מדובר בהנחנה קטנה.

ד"א

אני ממליץ למנהל להתחיל לתת אזהרות לאנשים שאומרים דברי שקר ומטעים אנשים ולא קשורים לקניה הזאת ובכל זאת מגיבים כדי להצית את האש.

אם היו טורחים לקרוא את כל ההודעות שלי בדיון הזה אנשים היו מבינים רוב שנאמר פה כבר אמרתי והסברתי עוד בהתחלה.

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...