עלייה בפינג ב-VDSL 30MB - עמוד 3 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עלייה בפינג ב-VDSL 30MB

avinin1

Recommended Posts

• תגובות 44
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
  • 2 שבועות מאוחר יותר...
  • 2 שבועות מאוחר יותר...
  • 1 חודש מאוחר יותר...

שאלה די חשובה, אומרים ש RA במצבים מסויימים אנשים מקבלים בחיבור לספק יותר ממה שהם מוגדרים בתשתית ובספק, לפי דעתי לא אמור להיות כזה מצב אלא רק אם בודקים ב @2, גם כשעבדתי בתמיכה של אורנג' הם אמרו את זה, יש היגיוןן בדברים שלהם או שהם סתם מפליצים אפשרויות בשביל לא לשים אנשים עם RA.

עכשיו יש אנשים שיש להם התנתקויות בנתבים כל כמה שעות, מבחינת תשתית DSL תמיד דולק קבוע ובזק רואים אותם מחוברים כל הזמן גם כשהיה ניתוק מהספק. האם RA יכול לעזור או האם זה משהו ש Intervling יכול לגרום ? דרך Dlink 30MB. שאותו הוא גם החליף כבר ועדיין לא נפתר וגם קיבל יוזר זמני ועדיין יש לו אותם ניתוקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הי... עבר חודש מפתיחת האשכול ומאז אני כבר שבוע ללא RATE ADAPTIVE (לא משתמש יותר בראשי התיבות RA אחרי שראיתי את התמונות ההם בויקיפדיה.... תודה באמת..) הפינג הסתדר - 9 ל-15, נכון, לא אופטימלי כמו ב-RATE ADAPTIVE אבל היי! כל החברים מ-HOT על 18-40 ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הי... עבר חודש מפתיחת האשכול ומאז אני כבר שבוע ללא RATE ADAPTIVE (לא משתמש יותר בראשי התיבות RA אחרי שראיתי את התמונות ההם בויקיפדיה.... תודה באמת..) הפינג הסתדר - 9 ל-15, נכון, לא אופטימלי כמו ב-RATE ADAPTIVE אבל היי! כל החברים מ-HOT על 18-40 ;)

כאשר הייתי בהוט היו לי פינגים מצוינים עם 12 MS לתשתית. לא יודע מה קורה אצל חברים שלך. בבזק בלי RATE ADAPTIVE זה זוואה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה בהוט היא ששניה אחת הפינג 10 שניה אחרת הפינג 30, יש JITTER מטורף!

בבזק אם הפינג הוא 15, אז הוא 15 יציב שזה עדיף על פינג 10 לא יציב של ,

זה אחד הגורמים הכי חשובים במשחקי FPS

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צודק, ואני זוכר שהיה לי Jitter. יש פינג של 10- 12 ופתאום 24-30. באידאלי עדיין היה JITTER של 5 וזה היה הכי נמוך. אבל הייתי 7 שנים בהוט ושיחקתי חזק online בשנים האלה עם BF 2, COD 4, COD 5, MW 2 והרגשתי שהשפיעו עליי יותר ביצועים של ספק מאשר JITTER של ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

avinin1 לא מובן לי למה אתה לא נשאר על RA ?

כבר לא מפריע לי, הרבה פחות עד בכלל לא משחק אונליין מאז סוף חודש שעבר..טרחתי לבדוק בתחילת החודש ולפני כמה ימים ונראה שוהפינג אצלי מסודר למרות שעד כמה שידוע לי היה ניתוק פתאומי/נפילה של האינטרנט = נראה כי אכן בוצע עדכון לארונות, אבל אין אף אחד שיאשר זאת. :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...