עלייה בפינג ב-VDSL 30MB - עמוד 2 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עלייה בפינג ב-VDSL 30MB

avinin1

Recommended Posts

• תגובות 44
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

VVG2000 - הפינג ירד מ-29 ל-15. אפשר לעשות עוד משהו?

לא נראה לי כי זה חרא של ראוטר. זה מה שהם דוחפים ללקוחות חדשים (גם אני קיבלתי אותו בהתחלה) והפינג הכי נמוך איתו זה 15.

לעומת זאת עם ה-DLink אפשר לקבל 8.

ד"א, מישהו יודע מהם החסרונות בלהיות על Rate Adaptive? (ואם כבר, אז האם יש עוד יתרונות חוץ מתיקון בעיית הפינג הזאת?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עם VVG2000 שעבר המרה למודם ויש לן הקושחה הדפוקה TEST 1 שכנראה עקב המרה אי אפשר לעדכן. אך, עדיין עם RA הפינג שלי לתשתית ירד ל8-10 MS.

החסרונות של RA זה מה שלפעמים אתה לא תקבל את מהירות ההורדה המקסימלית שלך. לפני כנה ימים פתאום התחלתי לקבל 4 מגה במקום 20. בתמיכה ביטלו RA וקיבלתי שוב 20, אבל אמרתי שפינגים יותר חשובים שלי והחזרתי RA. אחרי 30 דקות זה הסתדר לבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה משהו מדהים המונופול של בזק!!!!!!!!!!

שעתיים בטלפון איתם כמעט התייאשתי עד שלא שלחתי להם את התרד הזה עם הוכחות לבעיית פינגים בארץ! הם עשו הכל על מנת להכחיש !

ליצנות לשמה ואני מקווה שתיהיה לי הזדמנות לסגור איתם את החשבון על כל הטירטורים והיחס המזלזל שלהם !

הגיע הזמן לעשות מחאות גם על ספקיות התשתית רק ככה הם יבינו!!!

נ"ב עדין עם אותה הבעיה למרות שהנציג אמר לי שהוא מעביר אותי ל RA ...............פשוט ביזיון של חברה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא רק שלא נפגע... אלא נהיה קצת יותר טוב..

לא בדקת איתם את הפינג ברגע המעבר לRA את הפינגים ?

אתה יכול לשים לב אם העבירו אותך בבדיקות מהירות, הן לא מתנהגות כהרגלן עם RA

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא רק שלא נפגע... אלא נהיה קצת יותר טוב..

לא בדקת איתם את הפינג ברגע המעבר לRA את הפינגים ?

אתה יכול לשים לב אם העבירו אותך בבדיקות מהירות, הן לא מתנהגות כהרגלן עם RA

סמכתי על הנציג...

האפלוד ירד מ-1.6 ל-1.2-1.3

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשהנציג מעביר אותך ל RA, הראוטר/מודם אמור לצאת מסנכרון ולחזור. אתה מבקש מהנציג שימתין עוד כמה רגעים, מתחבר על @2 ומבצע בדיקת מהירות (או פשוט בדיקת פינג). המהירויות שמתקבלות ב @2 צריכות להיות גבוהות מהחבילה שלך, בהתאם ליכולות הקו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...