"אללה איסלאם" - סדרה של צבי יחזקאלי - עמוד 7 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

"אללה איסלאם" - סדרה של צבי יחזקאלי

BarBee

Recommended Posts

ד"א - זכור לי מקרה שהייתי בטירה וילד יצא מחנות עם אקדח (צעצוע) וקילל את ההיהודים ..

ברור שאבא שלו העיף לו כאפה והעלים אותו מהר לתוך החנות , אבל הוא למד את זה איפשהו - לא ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 117
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

DROK, וחברה-אין שום קשר להשכלה ובין האג'נדה המוסלמית של הקיצוניים. יש המון משכילים ונאורים באוניברסיטאות בעזה ובהרבה מאוד אוניברסיטאות באירופה שהם מטיפים לשנאה ולמיגור "הזן היהודי" מהעולם. ואני מדבר על התקופה של עכשיו.

חינוך לא יעזור להם. אתה לא יכול להגיד להם לא להיתפלל, והבעיה הגדולה היא שהמטיפים שלהם במסגדים, לא ממש בעדנו. אז זה לא משנה כמה חינוך, כמה כסף. אתה גם לא יכול להמיר אותם לתפיסה מערבית כי יש כזה שנאה כלפי העולם הערבי ככה שכל מי שרק נתפס כמערבי גם עוד יכולים לשחוט אותו.

ולהשוות בין חברה דתיים אצלנו זה כזה דמגוגיה בשקל. גם המיעוט הכי קיצוני אצלנו שנגיד שהם המתנחלים(אני חושב שזה מאה שערים), לא בעד טיהור אתני כמו שהחמאס, איראן, או שאר מדינות מוסלמיות מציעות. אין קשר בין השנים. זה לא ש"זה קיצוני וזה קיצוני". לא. זה "פסיכי עיוור שהורג כל מה שבדרכו" וזה "רוצה את ארץ השלמה ע"י הקמת התנחלויות והתגוננות מפני אלימות ערבית". אם אתה לא רואה את ההבדל יש לך בעיה בתפיסת המציאות.

האיסלאם הקיצוני מחנך לשנאה. ואותו "רוב תמים מוסלמי" שותק במקרה הטוב ומקרה הרע עוזר לקיצוניים להפיץ את עצמו הלאה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אוהב לקרוא את הטורים של מרדכי קידר בכל מה שקשור לעולם הערבי והמוסלמי.

לא מזמן קראתי את הטור הבא - http://www.news1.co.il/Archive/0024-D-75837-00.html - לדעתי זה נותן כמה נקודות למחשבה.

נראה לאן יתפתחו הדברים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^

סליחה על ההספמה, אבל הבחור אולי חביב זה שכתב שיש כמה גוונים לאיסלאם. אבל יש את מי שמעצב את המגמה ויש את מי שחי בשוליה.

כיצד ניתן להגיע אל האזרח הפשוט ברחוב הפלסטיני בשטחים ולגרום לו לשנות את המדיניות של הממשלה שלו? התשובה היא שאי אפשר-כי יהרגו אותו.

וגם היו על כך כתבות.

זה לא שהתייאשנו-ההיפך. צריך להבין שמי שמבין רק כוח יענה באותה שפה עד שילמד לפתח סובלנות לאחר. כל ניסיונות הפיוס של הכותב הזה מאוד נחמדים אבל הם לא מובילים שום מדיניות של שום מדינה, זה קובץ נחמד של אנשים מדתות שונות שהם בעלי סובלנות. תמיד ידעתי שיש כאלה ומזל שיש. אבל אני לא בטוח שבשפה הזאת, או יותר נכון,אני בטוח שלא בשפה הזאת ניתן לשנות את המגמה הקיצונית של האיסלאם בעולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מרדכי קידר הוא באמת בחור חביב.

אני משוכנע שהוא בקיא הרבה יותר מכל אחד מאיתנו בכל מה שקשור לעולם המוסלמי, והוא לא חושש לומר דבר -

אם תקרא הודעות קודמות שלי תוכל לראות שיש לי ביקורת נוקבת מאוד על העולם המוסלמי, אבל עדיין הוא ממש לא עשוי מקשה אחת וכנראה שיש גורמים בעלי כוח והשפעה (לא שוליים דוממים) שאפשר לפתח איתם הידברות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בכלל דברתי על "קשר רומנתי" עם אנשים מדת אחרת, לא השוותי ולא התיחסתי לנושאים אחרים בכלל... אבל הדמגוגיה חוגגת כאן...

יאללה אני בחוץ, הנושאים האלה מדכאים יותא מידיי <.< עדיף לחזור לגיימינג....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כתבת אצל הדתיים אותו הדבר קורה. 'הנכון' שציינתי הוא פשוט הפוך .

מה היה קורה בדרך כלל לבחורה מוסלמית שהתחתנה עם יהודי. מה היה קורה לבחורה יהודית שהתחתנה עם מוסלמי. כן הצילו אותה. במקרה עם הבחורה הערבייה מוסלמית לא נמצאה עד היום :P .

יש הבדל 'בסגור' בעולם הדתי המוסלמי לעולם הדתי היהודי. ביהודי לשמר את ערכך הדתיים.במוסלמי גם לשמר אבל לקבוע בכוח החרב לאחרים איך לנהוג -שוב בכוח החרב.ולא משנה היכן-אלא בכל מדינה ומדינה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנה שוב מי אלו השכנים הנאורים שלנו שבחרו בחמאס בבחירות דמקרטיות חופשיות:

"ישראל תקום ותוסיף להתקיים עד שהאסלאם ימחה אותה, כפי שמחה את מה שקדם לה", 'האימאם השהיד' חסן אלבנא (מתוך אמנת החמאס)

"(חמאס) היא תנועה פלשטינית ייחודית. היא נותנת את אמונה באללה והיא מאמצת את האסלאם כדרך חיים. היא פועלת כדי להניף את דגל אללה על כל שעל מאדמת פלשטין, שהרי בצל האסלאם יכולים לחיות בני כל הדתות בשלווה וביטחון לחייהם", מתוך אמנת החמאס

"כאשר האמונה אובדת, אין ביטחון ואין חיים למי שאינו מחייה דת מי שחפץ בחיים ללא דת הריהו הופך את הכיליון לבן-לוויה להם", המשורר המוסלמי מחמד אקבאל (מתוך אמנת החמאס)

"לא תגיע השעה עד אשר יילחמו המוסלמים ביהודים ויהרגו אותם המוסלמים, ועד אשר יסתתר היהודי מאחורי האבנים והעצים, ויאמרו האבנים והעצים: "הו מוסלמי, הו עבד אללה, יש יהודי מתחבא, בוא והרגהו", מוחמד (מתוך אמנת החמאס)

"היוזמות, ומה שקרוי פתרונות של שלום והועידות הבינלאומיות לפיתרון הבעיה הפלשטינית, עומדים בסתירה לתפישת העולם של תנועת ההתנגדות האסלאמית. ויתור על חלק כלשהו מאדמת פלשטין כמוהו כזניחת חלק מן הדת", מתוך אמנת החמאס

"בנוגע להתמודדות עם גזילת פלשטין על-ידי היהודים, אין מנוס מהנפת דגל הג'האד, דבר המחייב הפצת תודעה אסלאמית בקרב ההמונים במישור המקומי, הערבי, והאסלאמי, ואין מנוס מהפצת רוח הג'האד בקרב האומה, מלהתעמת עם האויבים ומלהצטרף לשורות לוחמי הג'האד", מתוך אמנת החמאס

"האישה בבית לוחם הג'האד ובמשפחת ג'יהאד, בין אם היא אם או אחות, ממלאת את התפקיד החשוב ביותר בהשגחה על הבית, בגידול הילדים על מושגים וערכי מוסר הנובעים מהאסלאם ובחינוך ילדיה לקיום מצוות הדת כהכנה לתפקיד הג'האדי שמחכה להם", מתוך אמנת החמאס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי מצאתי פתרון לבעיה איך לשרוד כאשר מוסלמים יכבשו את הארץ הזו. פשוט מאוד,לפי הסרטון קל ממש להתאסלם.

לכן כעת כדי לשפר את סיכויי ההישרדות שלי עדיף לי להיות מוסלמי מאשר יהודי או נוצרי.

לכן אני אומר ואתם העדים שלי:

"אין אלוהים מלבד אללה, ומוחמד הוא שליחו"

זהו התאסלמתי!

:yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...