"אללה איסלאם" - סדרה של צבי יחזקאלי - עמוד 4 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

"אללה איסלאם" - סדרה של צבי יחזקאלי

BarBee

Recommended Posts

^

כיף,אך לרוב לא מדוייק. העבדים היו עיבריים .

הנה עוד דוגמה לאיסלם הנאור ולהאביב הערבי.

שגריר ארה"ב בלוב נהרג במהלך ההתפרעויות בבנגאזי (יש עוד 3 נרצחים)

בקוראן מפורש כתוב שכך מוחמד נהג לעשות ... והם עצמם נוהגים באותה הדרך -איזו הוכחה :xyxthumbs: .

כמות הקיצוניים ברחבי העולם מצד האיסלם הוא עצום -כיוון שכמות הכוללת עצומה. דבר שני אין מה להוסיף אחרי דבריי 'ויק' .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 117
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

^ אתה קשקשן.

הנה עוד דוגמה לאיסלם הנאור ולהאביב הערבי.

שגריר ארה"ב בלוב נהרג במהלך ההתפרעויות בבנגאזי (יש עוד 3 נרצחים)

עדיף להיות קשקשן מגזען, חלאס כבר עם כל ההכללות האלה, אתם לא מבינים שזאת גזענות לשמה ולא מחזיקה קשר למציאות?

אין לי בעיה עם הדעות שלכם על האיסלאם, אני אפילו בד"כ מסכים איתן אבל במקום לזיין את השכל כל היום תבינו שיש עוד אנשים בעולם, שלפעמים הם גם מוסלמים, שלא כל מה שמעניין אותם כל היום זה להשמיד את כולם.

בקשר לפסיביות, שמע, יש לי ידידה (אין יותר שמאלה ממנה, זוועת עולם לדבר איתה על פוליטיקה) החליטה שיום שישי אחד בערב משעמם לה, התלבשה עם חברה כמו מוסלמיות ויצאה לרחוב לסיבוב (במרכז ירושלים) די מהר קבוצה של בערך 15 נערים (היא אומרת שבני בערך 16-20) התחילה לרדוף אחריהן, לקלל אותם ולזרוק עליהן דברים, שוב מרכז ירושלים, שישי בערב. אף אחד לא חשב לשניה לעזור להן הוא לפחות לזרוק איזה מילים לנערים האלה (במשך היא אומרת 15 דקות עד שהן מצאו איזה מקום לנעול את עצמן בו)

אתה רוצה לדבר איתי על פסיביות? מילא עם היה מתוקן אבל למרות שזאת הדוגמא הכי קרובה שאני מכיר זאת בהחלט לא הראשונה (גם עם רוסים ובהחלט עם כל מי שהתמזל מזלו להגיע מאפריקה - מהגר, פליט או יהודי עולה חדש).

אני לא יודע מה אתם הייתם עושים, אבל בהחלט יש מקום לשמש דוגמא לפני שבאים בטענות למישהו.

באותה נשימה יש גם את הדרוזים שנלחמו לפעמים מול בני משפחה שלהם פשוט בגלל שהחלק האחד של המשפחה חי בישראל והשני בסוריה (נכון שהם לא מוסלמים אבל מספיק אנשים בישראל מחשיבים אותם מוסלמים).

כמו גם הגששים, שלפני שבתקופה האחרונה ניהיו עבריינים לא קטנים, במשך שנים עזרו לצה"ל לסכל מספר לא מבוקר של פח"עות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Born To Be Deadמרבית כאן בכלל לא מכללים -כמובן יש מוסלמים שאין בדעתם לפגוע ולכבוש תעולם... אפילו יש קבוצה כזאת בחיפה (דתית כן). אבל הם מועטים.

החבר'ה שכאן לא פוגעים ולא מנסים לפגוע פיזית בסתם מי שנראה מוסלמי. אבל נראה אותך הולך לכל מיני כפרים מוסלמיים גם בעולם כיהודי.אתה מפחד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעניין אותי השטויות החלקיות שאתה כותב, מאיפה אתה מביא את הגדרות ה"רוב" שלך? או את ההסברים על רצונות של אנשים? זה מבוסס על משהו? דיברת פעם עם מוסלמי רציונלי על פוליטיקה?

שאלה לגיטימית, אילו לא הייתי עונה עליה כבר בהודעה הקודמת. אתה אולי מחליט את עמדתך לגבי "מהו הרוב" משיחה עם מדגם מייצג במיוחד של כמה מוסלמים רציונליים באירופה. אני, מצידי, מעדיף להחליט מהו הרוב לפי שיטה מוזרה מאוד שקוראים לה "בחירות". אתה יודע, למשל אלו במצריים, בהן זכו המפלגות האיסלאמיות, אלו שרוצות להחיל את חוקי השריעה על כל תחומי החיים, בשלושה רבעים מהקולות.

עוד משהו הוא שהיום (רק דוגמה, קיימות עוד אבל זה רק דוגמא) אחת האויבות הגדולות של איראן זה סעודיה שהיא מדינה מאוד קיצונית אבל יחסית לקיצוניות שלה תומכת בצורה מאוד מפתיע בחופש דת וכל המשתמע מכך.

אתה מדבר על אותה סעודיה שכולאת נוצרים ולוחצת עליהם להתאסלם, שמנהיגה הרוחני הרשמי קרא להשמיד את כל הכנסיות בחצי האי ערב, המלמדת בבתי הספר ובתוכניות הילדים בטלויזיה הממלכתית שהיהודים (לא הישראלים) הם קופים וחזירים שיש להשמידם, הגוזרת גזר דין מוות על מי שעוזב את האסלאם לטובת דת אחרת?

אתה באמת אדיוט, או שאתה בוחר להיות אדיוט בתחום הספציפי הזה כדי להמשיך לשמור על השקפת העולם המעוותת שלך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל, נחמד לראות שאתם נפתחים עלי פה עם שפה כאילו אני חבר של מישהו מכם.

דבר שני, בקשר לסעודיה - i stand corrected, הייתי במחשבה אחרת.

מעבר לזה, אם אתה רוצה, מצרים - ניצחון של 51.7% לאחים המוסלמים שהקו שלהם, לפחות ממה שאני מכיר הוא איסלמיסטי מתון יחסית ולא רצחני.

לוב - המפלגה הסוציאליסטית (או שקר כלשהו) נצחה את המפלגה האיסלמיסטית.

ואתה יודע מה? אפילו בגדה מתנגדים לחמאס בכל הכח (לא שפתח יותר טובים, אבל ברור לכולם שהם הרבה פחות אלימים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממשיך עם הבורות. כל כך הרבה שטויות.

לי אין כל רצון לתקן אותך, כי בקלות כל בר דעת יכול לבדוק את העובדות לאשורן. זה כמו להתווכח עם מישהו שטוען שכדור הארץ מרובע.

אין לך מושג איפה אתה חי, וכפי שויק אמר, כנראה אתה גם לא רוצה לדעת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לך על זה, תתקן אותי.

מישהו פה הלך לבדוק מספרים(?) סקרים(?) מאמרים(?) לפני שכולם כותבים כמה כל מוסלמי בעולם הוא טרוריסט?

יותר מזה, הלכתם על אירופה, תדברו בעובדות, ותפסיקו לזרוק שטויות, תתנו קישורים נורמלים (ולא, הארץ זה לא קישור נורמאלי, למרות שהוא מהצד שאתם כל כך אוהבים להתעלם מקיומו, הוא עדיין דוגמא טובה).

עד עכשיו כל מה שעשיתם ב6 עמודים האחרונים זה לזרוק הצהרות חסרות ביסוס באויר, שהמקסימום פה היה להגיד שהמפלגות המוסלמיות ניצחו במצרים, שזה נכון, אבל לא ברוב גדול (למרות שאני מניח שיש עוד חלק קטן מהקולות שהלך למקומות יותר קיצוניים מהאחים המוסלמים).

רוב מה שהלך פה זה שאני מביא טעונים והתגובה היא לא הרבה יותר מ"אתה אידיוט", אתה חושב שאני טועה? בבקשה בוא תראה לי שאתה צודק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אשר ליחס מורסי בפרט והאחים המוסלמים בכלל כלפי ישראל, לפי עקרון הסבלנות, הג'יהאד בוא יבוא, אך רק אחרי איסלאמיזציה של החברה ויצירת התנאים המתאימים, אולי בעוד עשור ואולי בעוד מאה שנה? רק אללה יודע.

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4256038,00.html

אני לא טוען ולא טענתי שהם אוהבי , אבל לפי כל הערכות לפחות בטווח הניראה לעין הם לא מכוונים לאיסלמיזציה כבדה של מצרים (ובגלל שתמיד קיים סיכוי שאם הם יתחילו לא יבחרו בהם שוב, אז הטיעון של תן להם 10-15 שנה לא רלוונטי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האיסלאם לא עשוי מקשה אחת, רחוק מזה.

היהדות מונה כמה מיליונים, ותראו כמה דיעות וזרמים היא מכילה. לאיסלאם יש פי 100 מאמינים, קל וחומר שהוא מפולג ובצורה יותר קיצונית מהיהדות.

אתה נאיבי.

היהדות במהותה לא שואפת להשתלטות והמרת דתם של האוכלוסיה האנושית.

בכל מדינה שהם חיו בה, הם השתלבו בתעשיה ועזרו לפיתוח.

הכל ההיפך מהמוסלמים באירופה, ובכלל.

ואני לא אומר 100 מהאוכלוסיה, אבל בהחלט מספרים שמעל 50 אחוז.

זה מתחיל בהסתננות למדינה אירופית מבוססת ובריאה, תוך סיפור כיסוי שקרי שכולנו שומעים עליו פה.

"אנחנו פליטים, חיינו בסכנה, רק רוצים לחיות".

מתקבצים בשכונה, מורידים אותה לעוני ופשע, ומרחיקים ממנה את רשויות החוק.

חיים מקצבאות של פליטים/וואטאבר, גונבים רכוש, מעלים בצורה חדה את רמת הפשיעה והסחר בסמים.

בכל הזמן הם לא שוכחים שהם קודם כל מוסלמים, ושונאים את מי שלא.

מייחלים ליום שכולם יתאסלמו או ישחטו.

מה שלא יגידו על הסדרה של צבי יחזקאלי,

לא יכולים להכחיש את הצילומים, את הדוברים שחושבים שהם משוויצים לטלוויזיה הפלסטינית, וחושפים את פרצופם.

היה צפוי שתמיד מי שמכליל יהודים/חרדים/חיילי צה"ל/מתנחלים/ימנים בכל מיני דברים,

ימהר לסנגר על אוכלוסיה בדלנית, שבשם כבוד המשפחה מוכנים לרצוח את בתם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד משהו הוא שהיום (רק דוגמה, קיימות עוד אבל זה רק דוגמא) אחת האויבות הגדולות של איראן זה סעודיה שהיא מדינה מאוד קיצונית אבל יחסית לקיצוניות שלה תומכת בצורה מאוד מפתיע בחופש דת וכל המשתמע מכך.

ועדיין שתי המדינות מממנות טרור ומייחלות להשמדתה של .

בטח שיש חילוקי דעות בקרב אוכלוסיות רצחניות, אבל תמיד יש מטרה אחת נעלה שמאחדת את כולם.

כולם בעד שלטון איסלמי, ולכל זרם איסלמי יש דעה שונה לגבי האמצעים להשגת היעד.

ונראה אותך מסתובב בסעודיה החופשית עם כיפה על הראש ושלט "יהודי".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לך על זה, תתקן אותי.

מישהו פה הלך לבדוק מספרים(?) סקרים(?) מאמרים(?) לפני שכולם כותבים כמה כל מוסלמי בעולם הוא טרוריסט?

יותר מזה, הלכתם על אירופה, תדברו בעובדות, ותפסיקו לזרוק שטויות, תתנו קישורים נורמלים (ולא, הארץ זה לא קישור נורמאלי, למרות שהוא מהצד שאתם כל כך אוהבים להתעלם מקיומו, הוא עדיין דוגמא טובה).

עד עכשיו כל מה שעשיתם ב6 עמודים האחרונים זה לזרוק הצהרות חסרות ביסוס באויר, שהמקסימום פה היה להגיד שהמפלגות המוסלמיות ניצחו במצרים, שזה נכון, אבל לא ברוב גדול (למרות שאני מניח שיש עוד חלק קטן מהקולות שהלך למקומות יותר קיצוניים מהאחים המוסלמים).

רוב מה שהלך פה זה שאני מביא טעונים והתגובה היא לא הרבה יותר מ"אתה אידיוט", אתה חושב שאני טועה? בבקשה בוא תראה לי שאתה צודק

לא כל מוסלמי הוא טרוריסט אבל כל טרוריסט הוא מוסלמי

מש"ל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל, נחמד לראות שאתם נפתחים עלי פה עם שפה כאילו אני חבר של מישהו מכם.

דבר שני, בקשר לסעודיה - i stand corrected, הייתי במחשבה אחרת.

מעבר לזה, אם אתה רוצה, מצרים - ניצחון של 51.7% לאחים המוסלמים שהקו שלהם, לפחות ממה שאני מכיר הוא איסלמיסטי מתון יחסית ולא רצחני.

ואתה יודע מה? אפילו בגדה מתנגדים לחמאס בכל הכח (לא שפתח יותר טובים, אבל ברור לכולם שהם הרבה פחות אלימים)

"אחים מוסלמים" זה "מתון יחסית"? :kopfpatsch:

בחיי, ועוד חשבתי שיש טעם להגיב.

אם הייתי בראש שלך, היו לי פחות דאגות מהמדינות המקיפות אותנו :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר לסעודיה - i stand corrected, הייתי במחשבה אחרת.

נו, אולי יש תקווה. נמשיך באותה רוח:

אני לא טוען ולא טענתי שהם אוהבי , אבל לפי כל הערכות לפחות בטווח הניראה לעין הם לא מכוונים לאיסלמיזציה כבדה של מצרים (...)

יפה - השמאלני שמשקר לעצמו מסתמך כהוכחה לדבריו על שמאלנים אחרים שמשקרים לעצמם. אינני יודע על אילו הערכות בדיוק אתה מסתמך - יש מספיק כאלה, ואכן רוב ההערכות הרשמיות במערב אומרות את מה שאתה אומר, אלא מה - רוב הדברים שאומרים ועושים האחים המוסלמים עצמם הם בכיוון ההפוך בדיוק. גם הם, אגב, קוראים להחיל עונש מוות על העלבת האסלאם והנביא מוחמד, תומכים בג'יהאד נגד יהודים, וטוענים שמטרתם הסופית היא חאליפות איסלאמית בכל העולם... אה, ולגבי הבחירות? הם אכן זכו בכמחצית הקולות, רק שכחת לציין שבעוד רבע זכו נציגי המפלגה הסלאפית הקיצונית עוד יותר.

בואו נראה... המפלגה הראשונה בכמות המושבים בפרלמנט הכריזה שהשריעה צריכה להיות הבסיס לכל חקיקה (בנוסף לכמה וכמה רפורמות סוציאליסטיות, אך האחד ממש לא סותר את השני). המפלגה השניה הגודלה היא סעיף של האחים המוסלמים (ראה לעיל). המפלגה השלישית בגודלה היא אכן מפלגה דמוקרטית במובן המקובל, התומכת בין השאר לאיסור אפליה על בסיס דת או מין, אלא מה - היא זכתה בפחות מעשירית מהמקומות לה זכתה הראשונה ופחות מחמישית מהמקומות לה זכתה השניה. אה, ואם לא שמעת, היום נרצח שם שגריר ארה"ב וחלק מצוותו בזמן שכוחות הבטחון המקומיים "לא הספיקו להגיב".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...