"אללה איסלאם" - סדרה של צבי יחזקאלי - עמוד 5 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

"אללה איסלאם" - סדרה של צבי יחזקאלי

BarBee

Recommended Posts

ואני לא אומר 100 מהאוכלוסיה, אבל בהחלט מספרים שמעל 50 אחוז.

מאיפה המספר? איך הגעת אליו? מאיפה הסקת אותו?

לא כל מוסלמי הוא טרוריסט אבל כל טרוריסט הוא מוסלמי

מש"ל

http://en.wikipedia.org/wiki/James_Eagan_Holmes - אני די בטוח שהוא נוצרי

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4162870,00.html - אני גם די בטוח שהם יהודים

"אחים מוסלמים" זה "מתון יחסית"? :kopfpatsch:

:screwy:

תיקרא יותר על האג'נדה הנוכחית של האחים המוסלמים, בהחלט לא חובבי ולא ידידותיים מידי, אבל גם לא השלטון שיפתח במלחמת קודש או אקטים אלימים של טרור (אתה מוזמן גם לקרוא את הלינק שפרסמתי בתגובה האחרונה).

ועדיין (גם אחרי שקראתי את התגובה האחרונה מעלי למרות שהיא לא צוטטה וניראית הגיונית למדי למרות שלא מביאה שום הוכחה) אתם בהחלט זולגים מהנושא, כי נקודת המוצא שלי הייתה שאין לי בכלל ספק שהמדינות המוסלמיות זה לא מקום ידידותי ואוהב אדם.

תביאו טיעונים על אירופה, זה היה נושא הדיון, בשביל זה נכנסתי לדיון, לא באמת אכפת לי מאנשים בסעודיה והאמת שאני גם לא יודע עליהם יותר מידי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 117
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לך על זה, תתקן אותי.

אין טעם, אתה מגיע נגוע.

מה שאנו אומרים נוגד את תפיסת עולמך הבסיסית ולכן אתה לא תקשיב.

אתה בדיון זה מציג את הדעות של אלו בעולם המערבי המשתמשים בהגדרה השקרית מיסודה איסמופוביה לגבי כל מי שמבקר את האיסלם, (פוביה בהגדרתה היא פחד לא רציונלי ממשהו כשאין כל סיבה ממשית לפחד, וממשבשת את חיי האדם הלוקה בה, כדוגמת קלסטרופוביה) בזמן שהם מתעלמים בגסות מהרדיפה האדירה של הנוצרים ומאמיני כל דת אחרת המתרחשת בימים אלו בכל מדינות האיסלם ללא יוצא מהכלל, כולל ברשות הפלסטינאית. (נוצרותפובים ויהדותפובים אם כבר מתאים כדי לתאר את מרבית המוסלמים)

הנונשלנטיות שלך לגבי מה שקורה במצרים היא הזויה ומוטעית. גוגל: חוקי איסלם חדשים במצרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אויי איזה חבורה של אטומים, תמשיכו להכליל מפה עד הודעה חדשה...

גזענות זה בדם שלכם הרי...

כן אפשר להילחם "באיסלאם" בכוח ולהפציץ את כל העולם ואחותו, זה מה שאתם רוצים? תזכירו לי מה בדיוק אשם אותו ילד מוסלמי? -.-

"כולם אותו דבר" "אי אפשר להלחם באיסלם" "דת רעה מיסודה"

שטויות! הכל מתחיל ומסתיים באנשים ובמנהגים! כולם בני אדם ו את ה"רוב" אפשר לחנך, לחזק את המתונים והשפויים, להלחם בקצוניים, זו הדרך נקודה.

כערבי אני מכיר מוסלמים "קצת" יותר ממכם, כאלה שמאמנים יותר וכאלה שפחות, עם כל הכבוד לסילופים ולדברי האימה שיוצאים מכם פה, כולם בני אדם רגילים שבסך הכל רוצים להצליח בחיים, להקים משפחה ולחיות בשקט...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין טעם, אתה מגיע נגוע.

אני שמח שהמשפט הזה מחזיר לך את ההרגשה הטובה של עצמך.

כל מה שעשית מתחילת הדיון זה רק לזרוק מילים ל'אויר' ללא שום הוכחה הוא מידע מוצק ומוגדר.

כשהזמנתי אותך להראות לי שאני טועה התגובה שלך היא "עזוב, זה לא יעזור" (פעמיים)

אתה פשוט לא עושה יותר מלהציג את עצמך כאדם לא מתאים לדיון שרק קשור להצהרות ריקות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מגיב לך, אלא לקוראים האחרים.

מי שרוצה את האמת, יכול לחפש באינטרנט. המידע הקיים באינטרנט הוא אינסופי וזמין לכל אחד דרך .

לך הייתי מציע להתחיל ע"י קריאת הקוראן, ואח"כ לחפש דרשות וראיונות של הפוסקים הנחשבים ביותר בעולם המוסלמי כיום. (הנחשבים בהם, הם מהאחים המוסלמים ומהסלפיים של סעודיה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אויי איזה חבורה של אטומים, תמשיכו להכליל מפה עד הודעה חדשה...

איסלם זו דת או תנועה פשיסטית, (תלוי את מי שואלים) לא גזע.

פרט לזה, גם לדמגוגים אני לא עונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

drok!עדיין לא נראה כאן מישהו מכליל את כל המוסלמים ..מדברים על רוב וכן מתוכם אולי לא ינהגו בטרור ממש (באיזה אינתיפאדה ואיזה "חילול מוחמד" האחוזים גדלים לצד הטרור גם מהמתונים יותר )אבל כן יצביעו וכן אי קבלת השונה.

מי שלא קורא היטב זאת בעיה שלו .

http://en.wikipedia.org/wiki/James_Eagan_Holmes - אני די בטוח שהוא נוצרי

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4162870,00.html - אני גם די בטוח שהם יהודים

אני חושב שהייתי נותן הבחנה בין קיצוני לטרוריסט ,שהוא מטרה לפגוע פיזית לכתחילה. ועוד אתה מביא מקרה של טניה רוזנבליט שנשלחה במיוחד למשימה של בערה. דמיין מישהו דתי נכנס לאוטובוס וצועק כולם ללבוש חליפות ומגבעות :lol: -לא יצעקו עליו ?אפילו יבעטו בו? זה לא קשור שהם טרוריסטים.

טניה רוזנבליט איימה לשיר וכן להוריד את חולצתה. לכן אין קשר לטרוריסטים ביהודים כאן.

הקישור לנוצרי- נקבע שהוא בכלל 'חולה נפש' ..

אבל עדיין היייתי מתקן את הכותב שלא 'כל' אלא 'רוב' :P .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חובה להרחיב על הנאמר כאן.

דבר ראשון הכותב יצא בהצהרה שאנו גזענים.

כל הכותבים כאן דיברו על האיסלם. לא דיברו על המצרים,הפרסים,הפקיסטנים,הלבנונים או הסעודים. אין בזה שום גזענות. אני חושב שעם הערבים הנוצרים והדרוזים יכלנו להסתדר מצוין, ועובדה שאנו עושים זאת.

דבר שני, למה הוא מתכוון "בדם שלכם", הממ אולי ליהודים ?

מי כאן הגזען ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק עכשיו שמתי לב שהוא כתב שהנו ערבי. ההודעה שלו היית פשוט אוטומטית בלי קריאה לעומק.וכנראה זאת חשיבה מעוותת כללית שלו.אכן אני בטוח שאתה מכיר מוסלמים שהם אחלה ..

אני גם מכיר חרדים ממאה שערים שהם אחלה. מה זה נותן ? אף אחד לא מדבר על מצרי ולובי וכדו'..כלעצמו אלא רק על דרך ההתנהגות של אותם בני-אדם ושורש זה מהאיסלם.

ויש דווקא כתות שלקחו את האיסלם לצד הטוב .(אפילו שכתוב שחור על גבי לבן לטבוח ביהודים ככל שניתן) הם פשוט אנשים מוסריים יותר ולא צמאי דם וברברים הרוצים לכבוש את העולם ולהשליט אך ורק את דת האיסלם.

לסכום כתבת

הכל מתחיל ומסתיים באנשים ובמנהגים! כולם בני אדם ו את ה"רוב" אפשר לחנך, לחזק את המתונים והשפויים, להלחם בקצוניים, זו הדרך נקודה.

אכן להילחם בקיצוניים.שמח שאנו באותה דעה. אבל מרבית העולם רדום. ראשם שקוע יותר בסטייק שעל הצלחת (אימרה של אחת מהכתבה בפרק הראשון "אללה איסלאם"-שאני מסכים לה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר שני, למה הוא מתכוון "בדם שלכם", הממ אולי ליהודים ?

מי כאן הגזען ?

הכוונה היא לימניים אטומים כמוך...

וכן תנסה להצטדק כמה שאתה רוצה ,כל מה שאתם אומרים נובע מגזענות נטו...

ושאתה אומר שאתה לא עונה ל"בלה בלה", אל תענה, עדיף....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ ואללה, מסתבר שיש דם של ימנים ודם של שמאלנים שהם בסדר.

תמשיך כך עם תרבות השקר, זה בא לך טבעי ובספונטניות בלי חשיבה, ולכן אתה נתפס.

לגבי המוסלמים כאן ברשות הפלסטינאית כפי שהיתה בשנת 2000. האם רובם הם מוסלמים פשיסטים גזעניים או שהם מוסלמים נאורים כפי שנטען למעלה ?תנועת החמאס ניצחה בבחירות דמקורטיות שהתקיימו בשנת 2003 בקרב כל אזרחי הרשות הפלסטינאית כולל הגדה ועזה. עד אז שלט הפת"ח על הכל.

אמנת החמאס

אמנת החמאס, היא המסמך החשוב ביותר של תנועת החמאס, שבו מוצגת האידאולוגיה שלה כפי שגובשה על ידי מייסדיה, ובעיקר אחמד יאסין, מייסד החמאס. האמנה פורסמה ב-18 באוגוסט 1988. באמנה ציטוט נרחב מהמקורות האסלאמיים העיקריים (הקוראן והחדית'), זאת כדי לבססה מבחינה הלכתית אסלאמית. המוטו של אמנת החמאס, מובא בסעיף השמיני של האמנה: "אללה הוא תכליתה, הנביא הוא דמות המופת שלה, הקוראן הוא החוקה שלה, מלחמת הקודש היא דרכה, והמוות למען אללה הוא הנעלה במשאלותיה."

המסמך מבטא הלך רוח אנטישמי בוטה, עושה דה-הומניזציה ליהודים, ואף מציג אותם כאחראים כמעט לכל אירוע היסטורי שלילי ולכל מלחמה או מזימה שאירעה בעבר – מן המהפכה הצרפתית ומלחמות העולם ועד הקמת חבר הלאומים והאומות המאוחדות, וכן לשליטה מליאה על העולם בסגנון של הפרוטוקולים של זקני ציון, הנזכרים בה:

"בכספם השתלטו על אמצעי התקשורת... בכספם הציתו מהפכות... הם עמדו המהפיכה הצרפתית, המהפיכה הקומוניסטית... הם שעמדו מאחורי מלחמת העולם הראשונה, אשר בה הצליחו לחסל את מדינת הח'ליפות האסלאמית... הקימו את חבר הלאומים באמצעותו יכלו לשלוט בעולם... הם שעמדו מאחורי מלחמת העולם השניה... הם שהורו על הקמת ארגון האומות המאוחדות ומועצת הביטחון... אף מלחמה מתנהלת בשום מקום בעולם בלא שתהיה ידם מעורבת בה"

האמנה מכנה מספר פעמים את היהודים בתואר "נאצים", ובאחת הפעמים אף מכנה אותם "סוחרי המלחמות". היא מייחסת לציונים רצון להשתלט על כל המזרח התיכון מהנילוס ועד הפרת, לצד ניסיון מתוחכם לבודד את העם הפלסטיני, ולהוציא ממעגל העימות איתם את המדינות המוסלמיות בהדרגה בצורה של הפרד ומשול (סעיף 32). השנאה ליהודים מבוטאת בין היתר בציטוט דברי החדית' על מלחמת יום הדין של המוסלמים ביהודים, שבו מצוטט שם שבמהלך מלחמה זו "יאמרו האבנים והעצים: "הו מוסלמי, הו עבד אללה, יש יהודי מתחבא [מאחורי], בוא והרגהו".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה אנשים מביאים קישורים להארץ? עיתון שמתגאה בכך שהוא מראה רק את הצד השמאלני של המפה.

אני מזמין את כל השמאלנים ללכת ולחיות בשלווה עם האחים המוסלמים הנאורים שלכם שהם הרבה יותר "מתונים" מהדתיים הטרוריסטים ב-100 שערים. רק אל תבואו בטענות כאשר יאנסו את נשותיכם ויצלבו אתכם על כך שאתם יהודונים. מה שהכי עצוב שכל השמאלנים מכניסים את עצמם לברוך ואז מגיעים הימניים, יוצאי צבא שצריכים להפצע ולמות בשביל להוציא אותם ואת מהברוך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...