"אללה איסלאם" - סדרה של צבי יחזקאלי - עמוד 6 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

"אללה איסלאם" - סדרה של צבי יחזקאלי

BarBee

Recommended Posts

למה אנשים מביאים קישורים להארץ? עיתון שמתגאה בכך שהוא מראה רק את הצד השמאלני של המפה.

ראית על מה הכתבה? זה ראיון עם הבמאי של הסרט.

לגבי העיתון, כן הוא הגרוע בינהם. אבל רוב האחרים לא הרבה יותר טובים.

חבל שישראל היום לא עושים אתר חדשות אינטרנטי. יהיה אפשר לקרוא בלי להתעצבן. אם הוא יהיה מוצלח, מהר מאוד הוא יתפוס את המקום הראשון ברייטינג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 117
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ראית על מה הכתבה? זה ראיון עם הבמאי של הסרט.

לגבי העיתון, כן הוא הגרוע בינהם. אבל רוב האחרים לא הרבה יותר טובים.

חבל שישראל היום לא עושים אתר חדשות אינטרנטי. יהיה אפשר לקרוא בלי להתעצבן. אם הוא יהיה מוצלח, מהר מאוד הוא יתפוס את המקום הראשון ברייטינג.

אני לא נכנס להארץ.

http://www.israelhayom.co.il/

אתה יכול לעישות מנוי לניוזלטר ולקבל כל יום את העיתון למייל (בדר"כ בין 2 ל-3 בבוקר)

תהנה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

.. הוא מתעדכן כל הזמן.. אומנן אין לו את כל הקטגוריות שיש לשאר העיתונים אבל מעבר לכך הוא סבבה. חוץ מזה מוסף השבת שלו אדיר.

בין זה לבין חדשות לענייני פלסטין וכניסות אקראיות ל-NRG נגמלתי מכל הפורפוגונדה של שאר עיתוני החדשות בארץ. ואני משתדל לא להכנס עליהם כיד להפחי את המשכורות שלהם ולו בקצת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

How dreadful are the curses which Mohammedanism lays on its votaries! Besides the fanatical frenzy, which is as dangerous in a man as hydrophobia in a dog, there is this fearful fatalistic apathy. The effects are apparent in many countries. Improvident habits, slovenly systems of agriculture, sluggish methods of commerce, and insecurity of property exist wherever the followers of the Prophet rule or live. A degraded sensualism deprives this life of its grace and refinement; the next of its dignity and sanctity. The fact that in Mohammedan law every woman must belong to some man as his absolute property, either as a child, a wife, or a concubine, must delay the final extinction of slavery until the faith of Islam has ceased to be a great power among men.

Individual Moslems may show splendid qualities. Thousands become the brave and loyal soldiers of the Queen; all know how to die; but the influence of the religion paralyses the social development of those who follow it. No stronger retrograde force exists in the world. Far from being moribund, Mohammedanism is a militant and proselytizing faith. It has already spread throughout Central Africa, raising fearless warriors at every step; and were it not that Christianity is sheltered in the strong arms of science, the science against which it had vainly struggled, the civilisation of modern Europe might fall, as fell the civilisation of ancient Rome.

Sir Winston Churchill

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן כן Kalen :ם תמשיך לנבוח כמו פשיסט מצוי...

העיקר שאתה בטוח בצדקתך ומרגיש טוב עם עצמך....

Enjoy...

(ויש את ערוץ7 BTW, מבטיח לך שלא תתעצבן שם... xD )

פשיסט, גזען, בלה בלה בלה

התוויות האלה נמצאות בשימוש עודף אצלכם ואצל השמאל הישראלי, שזה כבר לא עושה רושם על אף אחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי אז כל מי שאומר שהאיסלאם כרגע מאיים על התרבות המערבית הוא מה? גזען? כלומר אין קשר בין כל הדברים שקורים באירופה לדת הזאת?

וזה שבאוניברסיטאת עזה 80% דוגלים בשאהידיות למען חיסול ישראל? זה מה? נאורות אקדמית? המיעוט?

מדובר כאן על קבוצה אכזרית ופונדמנטליסטית שאולי היא מהווה מיעוט, אבל איזה מיעוט זה אם הוא שולט בהתפשטות והוא מאיים לרצוח את כל מי שרוצה לעזוב את הדת שלו?

אז אנחנו גזענים כי אנחנו קוראים "תיזהר!"?

ומה שמטריד עוד יותר אולי שיש כאן פתח מפתה לשינאה מהצד שלנו, מה שמוביל לגזענות אולי. לא צריך לשנוא את המוסלמים, צריך להיזהר מהם ולשמור על עצמינו. אין גם על מה לשנוא, באמת, הם חבורת פרימטיביים(סליחה על ההערה אבל תודו שיש בזה אמת).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מכיר את החברה שלנו טוב מאוד, אני יודע מה זו קיצוניות, אני יודע מה זה להיות עיוור משנאה ואני יודע טוב מאוד שיש לנו בעיה רצינית.

רוב "קצניות הרוחב" נקרא לזה נובעת בעיקר מבורות וחוסר השכלה, רוב זועם בלוב? ברור, רובם לא יודעים לקרוא אפילו, זו קטסטרופה שם, אפשר להסיט אותם על שטויות...

מצריים? גם 60% אחוז מהתושבים שם הם תושביים "כפריים" שחיים מחקלות שבקושי יודעים קרוא וכתוב, פלוס מצב כלכלי על הפנים...

אז מה עושים? הכללות ? Islam = hopeless case ? מוחקים את האיסלאם? אני נוטה לחשוב שיש דרכים אחרות -.-

השכלה וחינוך, אם מישהו רק היה משקיע קצת יותר בזה, עשרות שנים של הזנחה במזרח התיכון גרמו להקצנה ולחיזוק ארגונים קצוניים.

בפן המקומי, פעם נתניהו דיבר על "שלום כלכלי" ושיתופי פעולה, אני חושב שזו גם הדרך....זה פשוט אף פעם לא יוצא לפועל... -.-

ההזנחה של הציבור הערבי עוד תעלה לממשלה ביוקר, יותר מידי צערים מסתובבים להם ברחובוץ, יותר מידיי משפחות פשע, אפילו דוחות עבירות תנועה לא נותנים כמו שצרים אצלנו.....

גיי פשוט קטסטרופה <.<

(וכן אני יודע שיש לי עברית עילגת)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואו באיזה דיון טעון בחרתי להגיב... טוב אז הנה דעתי הקטנה:

* Drok! אני לגמרי מסכים איתך אבל יש כאן המון אבל ... תראה את שאר הנקודות

* אני גם מאמין שהרוב האיסלאמי באשר הוא רוצה שקט, רוצה לחיות בכיף עם מחשב ואינטרנט, משכורת טובה ולדבר בפורומים כמו כאן אבל אני מאשים את אותו רוב שהוא שקט, דומם לנוכח מה שהקיצוניים עושים בשמו או מאלצים אותו לעשות, ולכן אני לא ממהר כל כך להגן עליהם, אם הם יגנו על עצמם אני אשמח לתת כתף.

* אני לא חושב שאירופה אבודה, אני כן חושב שהיא נמצאת במקום מסוכן, אני כן רואה אופציה למלחמת אזרחים ואני כן רואה שואה נוספת אפשרית רק שהפעם תכוון כנגד מוסלמים - קשה מאד להעריך מה יקרה, אבל אני אשמח לראות את האיסלאם מקבל מכה ניצחת, ולו רק בגלל האופי הקיצוני שלו שדורס כל אחד אחר

* אני לא חושב שיש טעם שימניים יסבירו לשמאלנים וינסו לשכנע אותם, או להפך - פוליטיקה והשקפת עולם הם שני דברים שקשה מאד לשנות וזה לא יקרה ברגע, בטח שלא דרך הפורום כאן.

* יש כאן בדיון לא מעט "דמגוגים" גם מימין וגם משמאל

לסיכום, אני לא מאחל למחיקת היישות המוסלמית, אני לא מאחל רע לאיש אלא אם הוא מאחל לי ולרעיי רע, מי ייתן ויקום איזה מנהיג חכם שיידע גם לנטרל את הקיצוניים (בכל דרך שהיא) וגם לחבר את העולם ביחד - כן, חלום נאיבי, אבל אולי, מי יודע, המציאות עולה על כל דימיון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם מערבבים כאן בין ניתוח מצב לבין ניתוח הנסיבות שהובילו אליו. האם הרחוב המוסלמי היה פחות עויין אם הוא היה פחות אנאלפבת? זו שאלה שיש לה זכות קיום (להערכתי התשובה היא ממש לא - כפי שממש לא כל המחבלים המתאבדים היו עניים חסרי השכלה), אבל היא לא עונה על השאלה שנשאלה - כיצד שאר העולם אמור להתמודד? עזבו רגע את , קחו את ארצות הברית: האם יש לה, למעצמה (עדיין), השפעה כלשהי על השכלת ילדיו של תושב מצריים הממוצע?

אבל ניקח דוגמה אחרת רגע: יש לך בחצר הבניין כלב חולה כלבת. הוא לא אשם בכך, ובוודאי שלא "מגיע" לו עונש על כך. מה עושים? לא מתמודדים עם הבעיה בשום צורה שעשויה לפגוע בו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה ערמת שטויות הולכת כאן ...

דרוק , אפשר להתחתן עם אחותך ( מבלי שמישהו ירדוף אחריי עם קלאצ" ) , ומבלי שמישהו יהרוג אותה על כבוד המשפחה ? .(עלאק)

מתי ראיתם בתור נורמה ברחובות תל אביב , חיפה , חדרה - גדרה ילדים קטנים מסתובבים עם "נשקים" (צעצוע) ואומרים מוות לערבים .. ?

איפה בספרי לימוד שלנו יש פרקים שלמים על שנאת היהודי והמערבי ?

שלא תבינו לא נכון , שהיתי מספיק זמן בחול ויש מוסלמים אחלה , אבל יש משהו בדת הזאת שפשוט שונא את האחר , מעיין שנאה עיוורת לשונה ממך , כמובן שזה מפחיד להיות בשהות מוסלמים וזה למעשה הסיבה שכל העולם המערבי נדרך בשנייה שהוא רואה מוסלמי עם תיק חשוד בשדה תעופה ..

שימו לב : העולם המערבי פוחד מהמוסלמים ולא שונא אותם .. (המוסלמים הביאו את הבדלנות והעוני על עצמם - הרי גם אם יעיפו אותנו מישראל הם (ערביי ישראל) באמת ירצו לחיות כמו בלבנון , סוריה או איראן ?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

(אני לא אתחיל עכשיו לפתוח דיונים סוערים על מה שנאמר כן...

אני סתם משתמש מזדמן שלפעמים בודק את הפורמים פה, ולפעמים מרגיש צורך להביע עמדה....)

סתם בקצרה על מה שאני חושב....

לא אכפת לי בלשון המעטה שכמה קיצוניים נעלמים פתאום (אם אתה מבין למה אני מתכוון vic07) אבל(לפי הדוגמה שלך) "להפציץ את כל המכלבה\בנין\שכונה?" לא תודה....

ליאור, אתה טוען שאני מדבר שטויות, ואחר כל זורק שטויות בעצמך? אני לא טענתי שאין את הדברים האלה בעזה, חינוך לקוי ומתלהם,יש את זה ועוד הרבה דברים אחרים, תופעה שצריך לעקור איכשהוא -.-

תרבות שלנו עדיין מעט (אולי לא מעט) פרימיטיבית(או סגורה) כך שגם אם אחותי רוצה ערבי נוצרי זה עדיין יהיה בעייתי (אולי לא מבחנתי, אבל בטח תמצא איזה דוד שיתנגד לזה) זו תרבות סגורה, אך גם לדתיים אצלכם זה כך =\ ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בטח שגם הדתיים אצלנו זה כך.

שני דודים חוטפים את הבחורה ורוצחים אותה בחורשה... קשקשן.

אתם מדברים על השכלה ועוני...

כל המהגרים למדינות אירופה יכולים להתמקם מחוץ לקהילה המוסלמית המקומית, להשתלב בחברה, לעבוד, ולשלוח את הילדים לבית ספר שאין בו רוב איסלמי.

הם פשוט לא רוצים.

הם היגרו בשביל חיי נוחות, אבל ממש לא מזדהים עם התרבות החדשה, ולא מוכנים לוותר על המנהגים שלהם.

הם בזים לתרבות החדשה, מזלזלים בדמוקרטיה שנתנה להם חיים חדשים, מנצלים אותה לצבירת כוח.

כל הזמן להאשים אחרים בפרימיטיביות שלהם זה פתטי.

שיתחילו לדאוג לעצמם במקום להתבכיין שנים על גבי שנים.

זה לא יקרה כמובן. עשרות מדינות איסלמיות נראות אותו דבר.

בורות נוראית, עוני ודיקטטורה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...